Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi szkoda tej VIVY,bo można odnieść wrażenie,że Viacom świadomie niszczy muzyczne stacje.Wg.ostatnich badań oglądalności,VIVA ostro w dół,a inne stacje w górę;polo i eska liderem.No cóż jeszcze trochę i będzie jak z VIVĄ niemiecką.To świetna sytuacja dla konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy z VIVĄ nie jest tak źle. W przeciwieństwie do niektórych użytkowników forum, nie oglądam VIVY 24 godziny na dobę i na razie dla mnie VIVA pasuje. Oglądam godzinkę i wystarczy. Uważam, że to bez sensu, jeżeli ludzie oglądają TV muzyczne po 22:00, ale, o gustach się nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ,to po co wogóle o nich wspominasz ? Ja na vivie tylko oglądam ''viva dj night'' i ''viva hits polska'' a tak to tylko zerkam i dziś zauważyłem że jak ma być przerwa reklamowa to np: w ''Hot or Not'' przerywają nie wtedy kiedy ma być reklama wg. programu tylko wtedy kiedy im pasuje np: kiedy ktoś kończy mówić ,jakieś dziwne to nowe centrum i te spoty reklamowe już by sobie darowali :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że VIVA zainteresowała się trochę Facebookiem i poodpowiadała widzom, którzy ją skrytykowali ;)

Ale rozwalił mnie jeden ich tekst, mianowicie:

 

Droga Vivo, jeśli macie zamiar tłumaczyć piosenki tak jak w O Co Kaman, to może lepiej się za to nie zabierajcie, albo idźcie na kurs angielskiego czy coś.. : ) Bo wstyd, dzisiaj oglądając ten program myślałam, że padne ze śmiechu. Piosenki były źle przetłumaczone i ogólnie tragedia. ; ]
przypominamy, że to program, w którym nie wszystko jest na poważnie, i tak należy go odbierać -z przymrózeniem oka;)

 

To oznacza , że piosenki w OCK są tłumaczone tak, żeby było smiesznie, a nie zgodnie z oryginalnym tekstem. To już paranoja, czy jeszcze nie? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym OCK to rzeczywiście chyba tak jest żeby było tłumaczone śmiesznie. Nawet kiedyś w EPG było tak opisane zabawne tłumaczenia tekstów.

Tu jest fragment z jednego posta na Facebooku. Zastanawia mnie co oznacza ten uśmieszek w odpowiedzi Vivy.

#

Maciej Obuchowicz

Kiedy pojawią się pasma rodem z Niemiec, czyli VIVA Sounds, Night Sounds lub Club Rotation?

o

Piotr Oleksiuk ‎20:00 VIVA Sounds 23:00 VIVA Night Sounds 02:00 Club Rotation

Zobacz tłumaczenie

Piątek, 20:50

o

VIVA Polska ‎;)

11 godz. temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie czytam te posty Vivy na facebooku i Viva mnie rozbraja. Przeczytajcie co odpisała Viva na temat ich negatywnch zmian: zmiany są normalną sprawą. Nie możemy stać w miejscu i cały czas grać to samo... stąd zmiany na VIVIE. Emitujemy programy rozrywkowe, czesc z nich mogla się kiedyś pojawić na innych stacjach - np Next, ale wierzymy, ze Wam się spodobają, stąd taka decyzja. Ale mamy dużo nowosci - Webnięci, Chyba ich pogięło, Futurama, a juz od polowy sierpnia- VIVA Pudelek. Tak więc, dajcie nam szansę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA DJ NIGHT 05.08.2012

 

#01. Freemasons Feat. Wynter Gordon - Believer

#02. Rudimental - Feel The Love

#03. Dash Berlin Feat. Emma Hewitt - Disarm Yourself

#04. Marco V - Rock The Boat

=== REKLAMA ===

#05. Fragma - You Are Alive

#06. Patrick Miller - Dancing In London

#07. Peter Luts - The Rain

#08. Martin Solveig - The Night Out (Madeon Remix)

=== REKLAMA ===

#09. David Guetta Feat. Akon - Sexy Chick

#10. Calvin Harris Feat. Ne-Yo - Let's Go

#11. Will.I.Am Feat. Eva Simons - This Is Love

#12. Basement Jaxx - Take Me Back To Your House

#13. Mike Candys & Evelyn Feat. Patrick Miller - 2012 (If The World Would End)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest fragment z jednego posta na Facebooku. Zastanawia mnie co oznacza ten uśmieszek w odpowiedzi Vivy.

#

Maciej Obuchowicz

Kiedy pojawią się pasma rodem z Niemiec, czyli VIVA Sounds, Night Sounds lub Club Rotation?

o

Piotr Oleksiuk ‎20:00 VIVA Sounds 23:00 VIVA Night Sounds 02:00 Club Rotation

Zobacz tłumaczenie

Piątek, 20:50

o

VIVA Polska ‎;)

11 godz. temu

Przygotowano oprawę dla "100% VIVA", więc wątpię, żeby zechciało im się zmieniać na nową. Zresztą oprawa "VIVA SOUNDS" i "VIVA CLUB ROTATION" została wykorzystana dla innych magazynów. Teraz VIVA PL musiałaby stworzyć po swojemu własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że VIVA zainteresowała się trochę Facebookiem i poodpowiadała widzom, którzy ją skrytykowali ;)

 

 

Tak odpowiada że aż mnie zablokowała za krytyczne słowa. Zaznaczam że nie wulgarne tylko bardzo dosadne i wróżące przyszłość kanału. Ot VIVA Polska boi się prawdy.

 

Ale po tej odpowiedzi z "fejsa" wszystko już jest jasne :shock:

 

VIVA Polska napisał(a): „Pamiętajcie, że VIVA to VIVA, nie ma sensu porównywać nas z innymi stacjami. Kanał zmierza we własnym, oryginalnym kierunku- podobnie, jak VIVA w innych krajach. Mamy nadzieję, że jednak przekonacie się do nowosci, które proponujemy, przynajmniej do niektórych;)”

 

„Kochani, VIVA obrała swój własny, oryginalny kierunek zmian. Ma tak nie tylko VIVA w Polsce,ale i ta zagraniczna. Uznaliśmy,ze nie chcemy stać w miejscu - chcemy się zmieniać, zaproponować nową oprawę, nowe programy, więcej rozrywki. Wiemy, że nie od razu przekonacie sie do nowości, ale dajcie nam szansę:)

 

„VIVA obrała własny, oryginalny kierunek. To że mamy w ramówce 1 czy 2 pogramy które kiedyś leciały na innych stacjach jeszcze o niczym nie świadczy. To normalna sytuacja. Emitujemy je, bo wierzymy, ze spodobaja sie naszym widzom tutaj na VIVIE i ze nalezy dac im szanse. oczywiscie, dla tych ktorzy lubia sama muzyke i tylko muzyke, zajmie chwile, aby zapoznac sie z nasza rozrywkowa ofertą, ale wierzymy, że jednak przekonasz sie przynajmniej do niektórych propozycji:) Pozdrawiamy”

 

„zmiany są normalną sprawą. Nie możemy stać w miejscu i cały czas grać to samo... stąd zmiany na VIVIE. Emitujemy programy rozrywkowe, czesc z nich mogla się kiedyś pojawić na innych stacjach - np Next, ale wierzymy, ze Wam się spodobają, stąd taka decyzja. Ale mamy dużo nowosci - Webnięci, Chyba ich pogięło, Futurama, a juz od polowy sierpnia- VIVA Pudelek. Tak więc, dajcie nam szansę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że VIVA zainteresowała się trochę Facebookiem i poodpowiadała widzom, którzy ją skrytykowali ;)

 

 

Tak odpowiada że aż mnie zablokowała za krytyczne słowa. Zaznaczam że nie wulgarne tylko bardzo dosadne i wróżące przyszłość kanału. Ot VIVA Polska boi się prawdy.

 

Ale po tej odpowiedzi z "fejsa" wszystko już jest jasne :shock:

 

VIVA Polska napisał(a): „Pamiętajcie, że VIVA to VIVA, nie ma sensu porównywać nas z innymi stacjami. Kanał zmierza we własnym, oryginalnym kierunku- podobnie, jak VIVA w innych krajach. Mamy nadzieję, że jednak przekonacie się do nowosci, które proponujemy, przynajmniej do niektórych;)”

 

„Kochani, VIVA obrała swój własny, oryginalny kierunek zmian. Ma tak nie tylko VIVA w Polsce,ale i ta zagraniczna. Uznaliśmy,ze nie chcemy stać w miejscu - chcemy się zmieniać, zaproponować nową oprawę, nowe programy, więcej rozrywki. Wiemy, że nie od razu przekonacie sie do nowości, ale dajcie nam szansę:)

 

„VIVA obrała własny, oryginalny kierunek. To że mamy w ramówce 1 czy 2 pogramy które kiedyś leciały na innych stacjach jeszcze o niczym nie świadczy. To normalna sytuacja. Emitujemy je, bo wierzymy, ze spodobaja sie naszym widzom tutaj na VIVIE i ze nalezy dac im szanse. oczywiscie, dla tych ktorzy lubia sama muzyke i tylko muzyke, zajmie chwile, aby zapoznac sie z nasza rozrywkowa ofertą, ale wierzymy, że jednak przekonasz sie przynajmniej do niektórych propozycji:) Pozdrawiamy”

 

„zmiany są normalną sprawą. Nie możemy stać w miejscu i cały czas grać to samo... stąd zmiany na VIVIE. Emitujemy programy rozrywkowe, czesc z nich mogla się kiedyś pojawić na innych stacjach - np Next, ale wierzymy, ze Wam się spodobają, stąd taka decyzja. Ale mamy dużo nowosci - Webnięci, Chyba ich pogięło, Futurama, a juz od polowy sierpnia- VIVA Pudelek. Tak więc, dajcie nam szansę:)

 

Tak to bywa,że sporo rzeczy z zachodu idzie do nas;mam na myśli to,że viva się zmieniła;jak niemiecka.

Co do grania tego samego to moim skromnym zdaniem powinniście przywrócić kilka programów ze starej ramówki,bo były i ciężkie brzmienia i dobra muzyka klubowa lub mogliście zainwestować w teledyski.Wiem,że łatwo mi tak pisać,ale czy nie było takiej możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...