Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni wszystkie programy nie związane z muzyką usunąć i zostawić tylko Futuramę bo jak dobrze słyszałem to tylko ten program z pozycji nie muzycznych ma dobrą oglądalność, a tak Webnięci to nie wypał

 

Webniętych oglądam często, program mi się podoba. Cała ramówka jak dla mnie odpowiada. Oglądam stacje muzyczne do 13-14 i jak dla mnie VIVA taka jaka jest pasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva od wprowadzenia nowej oprawy nie emituje belek ''za chwilę '' jaki teledysk będzie następny ,moim zdaniem brakuje tego powinno ,to być w ''100%Viva'' i ''Viva Hits Polska'' ,teraz wprowadzili za to belki jaki za chwilę będzie program ,ale w poprzedniej oprawie też to było takie kolorowe plamki się pojawiały tylko nie ostatnio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szał Ciał wyłączam. :) Na belki "za chwilę" nie zwracam uwagi, więc bez belek jak i z belkami byłoby tak samo.

Może dla ciebie ,dużo osób chwaliło ten pomysł z belką ''za chwilę'' w tym ja ,człowiek wiedział jaki klip poleci za chwilę ,może jeszcze wprowadzą ,w poprzedniej oprawie też te belki nie były odrazu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wątpię żeby nadawca zastanawiając się czy wprowadzić belkę "Za chwilę" kierował się takim tokiem myślenia :D Myślę, że w tej sprawie to bardziej technicznie musi być możliwe, może dopracują i zrobią. Zobaczymy. Co do spotu, fakt, leci ten "Już 17 lipca wyregulujemy ostrość..". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teledysku który widziałam na viva dj night.

w teledysku gra zespół na próbie przed koncertem, spada na nich (chyba oświetlenie) i giną. ekipa wzywa jakiegoś Azjatę. Przyjeżdża ze swoimi ludźmi. oni przebierają się w czarne kombinezony żeby ich w cieniu nie było widać i kierując trupami(jak lalkami) żeby grali ratują całą sytuację.

 

Proszę pomóżcie nigdzie tego znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotu, fakt, leci ten "Już 17 lipca wyregulujemy ostrość..". :roll:

Nie żartujcie :shock::lol2:

 

Widze, że oni nie mają nad tym kontroli. Takie błędy rażą w oczy. Sam ostatnio widziałem wejściówkę reklam i zaraz po nim jeszcze raz inny jingiel z napisem "reklama" chyba tak dla pewności żeby utwierdzić widza, iż właśnie zaczęła się reklama xD.

Do tego robią krzywdę Kędziorowi, bo zapewne ludzie na widok spotu zaczynającego się od "przeczytałeś cały internet..." mają chęć rzucić pilotem w tv. Czy nie można sobie najzwyczajniej w świecie odpuścić te spoty zamiast reklamować je przy każdym spocie reklamowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teledysku który widziałam na viva dj night.

w teledysku gra zespół na próbie przed koncertem, spada na nich (chyba oświetlenie) i giną. ekipa wzywa jakiegoś Azjatę. Przyjeżdża ze swoimi ludźmi. oni przebierają się w czarne kombinezony żeby ich w cieniu nie było widać i kierując trupami(jak lalkami) żeby grali ratują całą sytuację.

 

Proszę pomóżcie nigdzie tego znaleźć nie mogę.

 

Niestety nie mam pojęcia o jakim teledysku piszesz ,może oglądaj uważnie ''Dj Night'' klipy często lubią się powtarzać anuż puszczą i se zapiszesz tytuł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiok, całkiem dobrze odwzorowałeś oryginał, troszeczkę za gruba ta beleczka z napisem Viva Top 100, ale takto ok.

 

 

Proponował bym utworzyć jakiś temat w Hyde Parku, w którym można by umieszczać takie swoje prace, czy nawet własne propozycje opraw graficznych dla istniejących kanałów telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...