Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA DJ NIGHT 28.07.2012

 

#01. David Guetta Feat. Nicki Minaj - Turn Me On

#02. Armin Van Buuren - We Are Here To Make Some Noise

#XX. === REKLAMA ===

#03. Panetoz - Dansa Pausa

#04. Rihanna - Where Have You Been

#05. Ocean Drive - Whatever (Encore Et Encore)

#06. Ian Carey & Rosette Feat. Timbaland & Brasco - Amnesia

#XX. === REKLAMA ===

#07. Afrojack And Shermanology - Can't Stop Me

#08. Will.I.Am Feat. Eva Simons - This Is Love

#09. David Guetta Feat. Usher - Without You

#10. Ferry Corsten Vs. Armin Van Buuren - Brute

#XX. === REKLAMA ===

#11. LMFAO Feat. Natalia Kills - Champagne Showers

#12. Cascada - The Rhythm Of The Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: A pamiętacie ''Hit Maker'' to były jajca ,pamiętam jak miała być reklama to najpierw po kolei leciały wszystkie identy vivy, potem viva poleca (''bądź szczęśliwy z nią'' ) oo boże można się było nieźle pośmiać,ciągle jakieś błędy :lol2:

To była jedna wielka pomyłka. Wciąż leciały te same wydania, nic ciekawego. Nie udało się przywrócić dawnego "GTC".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten nowy kawałek Cascady ,ale dlaczego nie może się znaleść w ''Mega Top10'' jakby to Rihanna nagrała nowy klip to by odrazu był na 1 miejscu :/

A co wogóle z tymi ludźmi co wygrali ''Hot or Not'' przecież mieli być na stażu prezenterskim ,wcale bym się nie zdziwił jakby zrobili ich w konia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtórka "Futuramy" o 21:00 leci bez przerwy reklamowej (w pewnym momencie wyemitowano tylko przerywnik z trójkątem), czy to jakiś wczorajszy błąd w emisji?

 

Nie zawsze, ale parę razy się zdarzyło, podobnie przy powtórce o 23:30. "Przerywnik" z trójkątem jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powtórka "Futuramy" o 21:00 leci bez przerwy reklamowej (w pewnym momencie wyemitowano tylko przerywnik z trójkątem), czy to jakiś wczorajszy błąd w emisji?

Prawie zawsze powtórka ,,Futuramy" leci bez przerwy na reklamę. A to dlatego, że leci z bardzo dużym opóźnieniem (ok. 21:10), dlatego rezygnują z reklam. Przerywnik z trójkątem pojawia się wtedy, kiedy miała zostać nadana reklama. To samo tyczy się odgłosu i belki z podpisem. Cóż, taka już jest ta oprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się że VIVA zaczeła puszczać klipy Cascady tak jak kiedyś ''Evacuate the dancefloor'' czy ''Dangerous'' bo np: ''Summer of Love'' wcale nie puścili ,a ''San Francisco'' z dużym opóźnieniem w 2011 na vive de leciał już w czerwcu ,a u nas dopiero sierpień/wrzesień i to krótko parę razy w ''Viva Clubbing'',jaka by nie była teraz baza klipów vivy jest dużo lepsza od poprzedniej . A o 17.00 znów włączyły się gry SMS :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, Mastermix na MTV to od dłuższego czasu jest pomyłka :)

 

A tak na marginesie, ten polski teledysk , który pojawia się w VIVA Poleca i nikt go rozszyfrować nie może to to : http://www.viva-tv.pl/teledyski/49815-d ... -zawsze-ty

Koleś , który to śpiewa nazywa się Damian Skoczyk i też dostał koszulkę "Nowej VIVY"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miała być reklama to najpierw po kolei leciały wszystkie identy vivy, potem viva poleca (''bądź szczęśliwy z nią'' ) oo boże można się było nieźle pośmiać,ciągle jakieś błędy :lol2:

 

A mnie zastanawiają te błędy... Dlaczego są u nas a nie ma czegoś takiego i nigdy nie było na niemieckiej Vivie?

 

Patrzę na ramówkę do połwy sierpnia i te ''Next'' ''Co na to Tato'' dalej jest ,kiedy to zniknie wkońcu !!

 

Mam złą wiadomość :read: Tego będzie coraz więcej aż staniemy się takim MTV albo Vivą DE :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że u nas wszystko robią na odwal i na szybko ,a w niemczech jest profeska pod względem grafiki ,ja pamiętam poprzednią grafikę vivy germany i tam była ona dopracowana w najmniejszym detaliku a u nas ciągle jakieś błędy w belkach i wogóle .Ja nigdy nie widziałem na viva de ,że im się grafika sypie, zawsze pełny profesjonalizm ,gorzej z zawartością tej stacji ,u nas też nie jest lepiej od 17.07 ,mam nadzieję że się doczekam że te programy ''Next'' znikną to jest masakra .

Tylko że u nas (narazie) jest tego mniej i puszczają muzykę dance ostatnio nawet dobrą ,a tam 50%ramówki te badziewie a 50% nudny Pop z USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że u nas wszystko robią na odwal i na szybko ,a w niemczech jest profeska pod względem grafiki

 

Dziwię się że germani nie zainterweniują :shock: Powinni bronić marki Viva (jakakolwiek by nie była) a nie dawać ją polaczkom którzy partaczą kanał nawet wtedy jak dostaną nową grafikę na talerzu.

 

Czasami puszczą w ''100%Viva'' takie kawałki ,wtedy viva przypomina mi ''MTV2Pop'' np: wczoraj w nocy puścili : Sash feat. Rodriguez - Ecuador

 

Może dlatego że regularnie [beep]***ę ich za to że ku*** mają takie archiwum teledysków a puszczają w kółko tą samą sieczkę a jest zapotrzebowanie na klasykę Vivy.

 

mam nadzieję że się doczekam że te programy ''Next'' znikną to jest masakra .

Tylko że u nas (narazie) jest tego mniej i puszczają muzykę dance ostatnio nawet dobrą ,a tam 50%ramówki te badziewie a 50% nudny Pop z USA .

 

Pisałem już że będzie tego więcej. To powolne przeistaczanie się w ramówkę niemieckiej Vivy czy MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że będzie więcej ,

 

Przecież to jest do przewidzenia! Nie zrobią kanału w stylu MTV czy Vivy DE w jeden dzień. Powoli, powolutku... Na dzień dobry dostaliśmy kilka durnych programów czy bajkę. Myślę że od września pojawi się coś nowego z bajeczek i seriali. Stopniowo, powoli... Pogadamy za rok jak muza będzie do południa i w nocy a resztę dnia zapełnią durnoty! Zobaczysz. Nie mogli od razu zmienić się bo ich by zakrakali. Powoli, powoli co miesiąc nowa bajka, serial, program z MTV. Im o to chodzi aby stać się ramówką VIVY DE czy VIVY UK. Im chodzi aby stać się czymś takim jak MTV. Zobaczysz.

 

może to nie będzie miało oglądalności i zniknie

 

MTV Polska spada oglądalność a durne programy trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...