Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten klip Freemasons miał premierę w czerwcu 2009! Kolejny przykład jakich dobrych klipów Viva nie puszcza, kiedy są nowościami.

Dobrze, że puszczają Avicii, bo też dobry kawałek. Ostatnio też widziałem w DJ Night Calvin Harris Feat. Ne-Yo "Let's Go". Nie znałem tego klipu do czasu jak jest w reklamówce Pepsi na Euro 2012. Świetny kawałek. Oceany rozumiem dalej nie puszczają? Pewnie dlatego, że VH1 go puszcza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie wiem co w tym szokującego, można było się spodziewać rebrandingu. Mam tylko nadzieję, że nie wpadną na pomysł, żeby "POLSKA" było w logotypie ekranowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany oblicza to są dwa wyjścia:

1 Wprowadzą dużą ilość programów nie muzycznych.

2 Skończą z "słitaśna vivką"

 

Co do loga napawa optymizmem no brak lusterka.

 

Na media... wyczytałem taki komentarz:

"Nie, kanał będzie nadawany w 16/9, planujemy w tym samym czasie przejść w MTV na 16/9, ale studia graficzne nie robią wystarczających postępów do odświerzenia marki Mtv, od niedawna mamy nowa osobę od PR więc chcemy trochę wizerunek nie muzycznego kanału poprawic. Jednego mogę być pewny w tym kwartale MTV dostanie 16/9, może zmiany nastąpią wraz ze zmiana Vivy." vivaplcenter

 

Może to fake a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział że logo nie będzie lusterkowe? Ja bym jeszcze nie wykluczał tej możliwości.

 

Bardzo cieszą te długo oczekiwane zmiany związane z grafiką. Jednocześnie może to być gwóźdź to trumny tego kanału, bo nadal nie wiadomo jak traktować hasło "zmiana oblicza". Może to być scenariusz analogiczny do Vivy Germany. Oby nie.

 

Ogólnie nie mogę się doczekać końcowego efektu. Oby mnie nie zawiedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był zadowolony jakby logo było ''białe'' lub szare'' żeby nie było tych dużych trójkątów jak na viva de , no i gdyby belki były do podpisów klipów na dole a nie na środku, parę osób pisało że też by tak chciało :lol2: . No a zobaczymy jakie programy wprowadzą myślę że ''100%Viva'' zastąpią ''Viva Sounds'' w nocy będzie ''Night Sounds" a zamiast ''Power Lista '' będzie np: ''Viva Budzi'' A najbardziej to mnie ciekawi, jak będą wyglądać spoty reklamowe czy będzie tak jak na viva de że w tle będzie ''tęczówka oka'' trójkąt i napis ''reklama'' no zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ten dopisek w logu "POLSKA"? Już kiedyś raz to było jak stacja startowała i potem usunięto dopisek a teraz znowu powrót do tego? Szpeci tylko logo stacji i efekt wizualny. Oby logo nie było lustrzane bo zabije to jego wygląd :-(

Emisja będzie już w 16:9 po zmianie grafiki i do programu stacji dojdą nowe pasma muzyczne. Rebrandingu na kanały podobny do VIVY De nie spodziewał bym się bo u nas jest inny rynek i duża konkurencja wśród stacji muzycznych. To był by strzał w stopę :-) Może wreszcie zdejmą te sms-y albo zmniejsza ich ilość w ramówce :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie niepokoją słowa "zmiana oblicza" żeby to nie była zmiana w Vivę De ...

 

Może pasmo Rap ??? :D Ale bym był szczęśliwy . Skończyć z tym słitasnym lukrowatym Popem . Przecież jest tyle innych rodzaj muzyki ( nawet Play Lista muzyczna Vivy De jest o niebo lepsza od naszej ) ...

Ja bym widział naszą Vivę z playlistą podobną do IM1 z Astry czyli wszystkiego po trochu albo "Bloki muzyczne" znane m.in z E4me TV

 

16/9 Konieczność - również czekam na zmiany bardzo nie cierpliwie - Coś się dzieje w końcu :) :)

 

PS. Ten napis "Polska" coś jak Dolska wygląda ale może to znak że pojawi się więcej muzyki z Polskiego podwórka ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...