Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmiana loga i grafiki VIVY PL na takie same jak na VIVA DE nie musi oznaczać że stacja zmieni swój profil! Poza tym przedstawiciele MTV Net. PL nadal podtrzymują że VIVA Polska będzie nadal stacją muzyczną tzn. o takim profilu. Po co zmieniać drugi kanał jaki jest VIVA na taki sam profil co ma pierwszy tzn MTV Polska? To nie ma sensu. Od rozrywki jest MTV PL a VIVA PL od muzyki. Wg mnie być może od Nowego Roku coś się ruszy ale może się mylę? :-(

Obecnie VIVA PL wypada bardzo słabo na tle konkurencji! Niech wywalą te gry SMS z ekranu i poprawią ramówkę tzn więcej pasm tematycznych i więcej nowych klipów na playliście - oto recepta na SUKCES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, że ESKA TV traci oglądalność...

 

Ale by było jakby po północy pojawiła się nowa oprawa. :D

 

Widziałem dziś na VIVIE jak pojawiły się dwie belki "Za chwilę" jedna była na właściwym miejscu, a druga była na głównej belce tytułowej... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogę Wam coś powiedzieć? Wolę dzisiejszy system ramówkowy VIVY DE czyli muzyka do 14, później programy zza oceanu i czasem w tym jakaś muzyka niż to co się dzieje w VIVA Polska! Wczoraj oglądałem przypadkowo powtórkę Chart Surfera i tam puszczali takie kawałki jak: Barbra Streisand - Duck Sauce; Sweat - Snoop Dogg czy Firework - Katy Perry. To jest skandal. Dzisiaj jeszcze w Power Liście widziałem Rihanne - California King Bed - toż to ma już ponad 9 miesięcy! Po raz ostatni się pytam: Po co oglądać takie wpadki jak można pooglądać 4funTV, Eska TV, Next Music HD lub nawet Polo TV.

 

Chartsurfer to było zapewne podsumowane 2011 roku :D

Co do Power Listy, tam zawsze stare klipy z "nowymi"

 

Jeżeli chodzi o grafikę , która na VIvie zawsze się psuje to nie ma się czym jarać, bo to nic nie oznacza. Ale 2012 może skłoni ich do jakichś zmian, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... jackie nie przesadzaj, rok temu tez leciały do 00:00 nowe klipy pomieszane ze starymi a potem tylko same nowe :D z tą różnicą że nie było smsow :D

 

Plus jest taki że w przeciwienstwie do ESKI nie puszczaja w kółko jednego i tego samego, np. LADY GAGA - Marry The Night leciało na esce juz do tej pory 3razy a na VIVIE tylko raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę czy rzeczywiście viva nie przymierzy się do zmiany oprawy i loga. Ponieważ jak na razie nadal bawią się ze świętemi czyli jest jeszcze świąteczne logo

 

A co mi po nowym logo czy oprawy graficznej? Przecież to jest najmniej ważne! Chodzi o to żeby ramówka była codziennie dobra i były programy, które emitują różnoraką muzykę. I najlepiej hity. Więcej muzyki mniej programów typu show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie! Jakby nowa grafika i logo coś zmieniły. Zresztą i tak niemieckie mi sie nie podoba. "I wanna go" zaczyna męczyć jak Alexis Jordan hahaha. Racja - Criminal widziałem kilka razy i to zawsze późnym wieczorem. I tak jest cudem, że klipu nie ucięli, tylko leci od początku do końca. Najbardziej nie podoba mi sie ocenzurowana rihanna "we found love" i nie puszczają początku, gdzie Rihanna mówi irlandzkim akcentem. Nieocenzurowana wersja leci czasem w nocy i bez belki.Co do 1500sto900 to było to najgorsze notowanie w jego historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może być nawet ciekawe :)

 

Trzech Króli to za mało? Według VIVY – tak! Sprawdźcie, co w ten weekend!

Dopiero co skończyliśmy świętować Gwiazdkę i Nowy Rok – a przed nami kolejny długi weekend, związany z wypadającym w piątek świętem Trzech Króli. W VIVIe uznaliśmy jednak, że Trzech Króli to za mało – zaraz po tym święcie szykujcie się więc na „Weekend 100 Królów”!

Przez kolejne dni będziecie częstowani królewską muzą rodem z czerwonego dywanu ;) Wszyscy najlepsi, legendarni, uwielbiani przez Was artyści pojawią się na antenie Vivy już w ten weekend!

W sobotę najlepsi z najlepszych pojawią się w „Top 20” o 20:00, a w niedzielę – w „Top 100 Weekendu 100 Królów” zaprezentujemy aż sto najbardziej niesamowitych propozycji . W ten weekend każdy znajdzie swojego króla!

 

Sobota 20:00 – 22:00 „Top 20 Weekend 100

Niedziela 12:00 - 20:00 "Top 100 Weekend 100 Królów"

 

http://www.viva-tv.pl/news/weekend-100-krolow-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...