Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie: w EPG na niedziele pisze że o 17:00 i w poniedziałek o 16:00 będzie "Star Chart"?

Wiecie co to to ma być? Z tego co się domyślam to będzie lista tylko ciekawe z czym??

 

I jeszcze jedno czy normalnie ładuje się wam strona vivy? Ja nie mogę się z nią połączyć i nie wiem czy to ich wina czy mojego neta (stawiam na neta ale chce się upewnić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc dzisiaj na odkodowany program MTV Dance, to zauważyłem pewną różnicę związaną z VIVĄ. Otóż pisałem ostatnio, że VIVA skraca piosenki np.: LMFAO feat. Lauren Bennett & Goonrock - Party Rock Anthem. To na MTV Dance piosenka ta nie zostaje skracana. To znaczy, że wina przy skracaniu piosenek leży po stronie MTV Networks Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Star Chart to może lista ułożona przez jakieś gwiazdy ;)

 

VIVA Polska, to taki "typ" muzycznego kanału, który narzuca teledyski, więc @Łukasz - obawiam się, że gwiazdy nie będą wybierać jakiś "wykopanych" z archiwum MTV Networks teledysków. Te czasy minęły, w których artyści wybierali swoje prawdziwe ulubione klipy.

Dziś stacje muzyczne są sztuczne. Są sztuczni prezenterzy, notowania narzucane przez nie wiadomo kogo.

Zapewne w "Star Chart" będzie tak, że (tylko zakładam) u góry ekranu zobaczycie info z napisem "Star Chart: Feel", a wybrane przez nich rzekomo "ulubione" teledyski/wykonawcy, to Lady Gaga, Rihanna itp. komercyjni artyści.

 

Niestety - czasy, gdzie telewizje muzyczne były kierowane do widza, minęły już. Dziś są wyłącznie kierowane do reklamodawców i telefonii komórkowych. Przykre, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak to jest z tym skracaniem? Klipy na Vivie lecą z biblioteki MTV Dance, dlatego wiele klipów, które puszczała dawna Viva to możemy pomarzyć, że kiedykolwiek zobaczymy. Czy wie ktoś z którego MTV nasze MTV Polska puszczało klipy?

@Piotr G. - święta prawda co napisałeś. Niestety:( a tak z innej beczki to kiedy jakieś nowe zapy wrzucisz na iti :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale początkowo klip 'Party Rock Anthem' na MTV Polska też leciał w całości.. Gdy skrócona wersja pojawiła się na VIVIE to MTV też już puszczała skróconą.

 

Myślę, że stacje posiadają 2 wersje klipów , te skrócone i w całości i to od stacji i od osób tam kierujących (układających playlistę itp.) zależy jaki klip zostanie wyemitowany.

Niestety coraz częściej kanały MTV Networks POLSKA sięgają po te krótsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc dzisiaj na odkodowany program MTV Dance, to zauważyłem pewną różnicę związaną z VIVĄ. Otóż pisałem ostatnio, że VIVA skraca piosenki np.: LMFAO feat. Lauren Bennett & Goonrock - Party Rock Anthem. To na MTV Dance piosenka ta nie zostaje skracana. To znaczy, że wina przy skracaniu piosenek leży po stronie MTV Networks Polska.

 

Ja ogladam MTV Dance codziennie i klip "Party Rock Anthem" kilka razy leciał już tam skrócony. W normalniej playliście klip ten nie jest skrócany, ale kilka razy się zdarzyło że w week TOP 40 (czy jak to ta się nazywa) leciało skrócone.

Z resztą tak jak ktoś wcześniej napisał stacje muzyczne od siebie zgapiają, zauważcie że VIVA zaczeła skracać teledyski wraz z powstanie ESKA TV gdzie to jest jest wręcz nagminne. Po prostu ktoś mądry za biurka wymyślił: "O patrzcie Eska TV skraca klipy, to my też będziemy skracać!" ;d

A po drugie Viacom celowo tak robi żeby zniszczyć muzyczną Vivę i potem tłumaczyć się że spadała oglądalność dlatego z Vivy zrobimy MTV 2 PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skracanie teledysków jest nam znane od bardzo wielu lat, VIVA niemiecka w początkowych latach nadawania (1994 - 2001) była "mistrzem" w skracaniu teledysków, więc obecne skracanie teledysków przez VIVA PL mnie w cale nie dziwi.

 

Sam E250 od kiedy to MTV Dance jest niekodowane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem okazji w całości oglądać 100% Hip Hop ale z tego co widziałem tak piąte przez dziesiąte był Tede oraz East West Rockers (czy jak to tam) "Łap Oddech".

 

W sumie to mogliby się bardziej postarać i wyszukać jakieś naprawdę fajne klipy do pasma 100% Hip Hop bo z tego co widzę to puszczają prawie to samo co w 10 na 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...