Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kurier przyniósł umowę i dekoder... 

Pierwsze wrażenie... bardzo pozytywne... 

 

Jak ustawić listę swoich kanałów???

Niby można ustawić/dodać wybrane do listy ULUBIONYCH ale ewentualnie jak zmienić kolejność w ULUBIONYCH? Czy ewentualnie jest jakaś możliwość ustawiania własnych kilku list? Jak to zrobić...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarniesz już z tymi programami to koniecznie napisz o jakości obrazu, bo różnie o tym piszą :)

 

??????????????????????

No... i nie wiem co napisać... Najpierw rozczarowanie.... że niby nie najlepsza... ale na powrót podłączyłem nc+ i... nie wiem... Trzeba by chyba mieć jednocześnie włączone i cp i nc...

Stawiam, że ostatecznie na cp minimalnie jakość gorsza ale czy tak naprawdę bardzo zauważalna... sprawa dyskusyjna...

 

 

Z innej mańki... Tworząc własna listę kanałów, kanały te dostają kolejne nr poczynając od 1. To wielki, wielki plus... niestety nadal nie wiem jak je poustawiać w kolejności takiej jak mi pasuje... Może ktoś już wie...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej mańki... Tworząc własna listę kanałów, kanały te dostają kolejne nr poczynając od 1. To wielki, wielki plus... niestety nadal nie wiem jak je poustawiać w kolejności takiej jak mi pasuje... Może ktoś już wie...???

 

W aktualnym oprogramowaniu o nadaniu numeru kanałów w Ulubionych decyduje kolejność ich dodawania do Ulubionych.

Najlepiej jest dodawać do Ulubionych z poziomu Menu Akcji. Na live strzałka w prawo Dodaj do Ulubionych.

W kolejnej wersji oprogramowania będzie dodana opcja przesuwania kanałów w Ulubionych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym oprogramowaniu o nadaniu numeru kanałów w Ulubionych decyduje kolejność ich dodawania do Ulubionych.

Najlepiej jest dodawać do Ulubionych z poziomu Menu Akcji. Na live strzałka w prawo Dodaj do Ulubionych.

W kolejnej wersji oprogramowania będzie dodana opcja przesuwania kanałów w Ulubionych.

Dzięki... to drobny problem ale jak już wiem to nie będę dalej szukał. Zrobie sobie listę "na papierze" i pomalutku będę dokładał... :-)

Piszesz o aktualizacji oprogramowania. Czy wiadomo kiedy??? :-)

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam...

 

 

Kilka godzin minęło... Testuję, patrzę, sprawdzam... Cofam moje uwagi co do jakości obrazu. Jest OKE'Y i naprawdę nie widzę różnicy z nc+ (oczywiście to moja subiektywna ocena i moje oczy krótkowidza :-) ).

Co prawda zajmie mi pewnie trochę czasu przestawienie się i "nauczenie" pilota i całej obsługi ale to chyba drobnostka i tylko kwestia czasu... 

 

 

P.S.

Do niedzieli mam nc+ i jednocześnie testuje CP (14 dni na zwrot). Na dzisiaj zostanę przy CP... :-)

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin minęło... Testuję, patrzę, sprawdzam... Cofam moje uwagi co do jakości obrazu. Jest OKE'Y i naprawdę nie widzę różnicy z nc+ (oczywiście to moja subiektywna ocena i moje oczy krótkowidza :-) ).

Co prawda zajmie mi pewnie trochę czasu przestawienie się i "nauczenie" pilota i całej obsługi ale to chyba drobnostka i tylko kwestia czasu...

Podobno wystarczy dwa dni, aby przyczaić się do nowej nawigacji i pilota.

Ciekawe ile zajmie Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zrobie sobie listę "na papierze" i pomalutku będę dokładał... :-)

 

ja robię listę w Excelu, i jak już cała gotowa to wklepuję do dekodera. to jest szybsze niż dodawanie kanałów, a później przestawianie :)

 

 

a po za tym dołączam się do prośby aby nagrać film porównujący jakość tego box'a z innymi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robię listę w Excelu, i jak już cała gotowa to wklepuję do dekodera. to jest szybsze niż dodawanie kanałów, a później przestawianie :)

 

Hmmmm... Nie kumam... Jak wklepujesz do dekodera??? W jaki sposób tam coś można wklepać??? Co to za cudowny sposób...? Please... podziel się tajemna wiedzą... Please...! Masz rację, że to pojedyncze dodawanie kanałów jest wku... i strasznie czasochłonne...  i niestety nie można przestawic kolejności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak wklepujesz do dekodera??? W jaki sposób tam coś można wklepać?

z pilota , całą listę ok. 140 kanałów robię w parę minut w sagemie jest tak że masz dwie listy z lewej lista polsatowska a z prawej twoja z polsatowskie wklepujesz nr kanału, on się podświetla [OK] i kanał wskakuje na prawą stronę, dlatego napisałem wklepuję ;)

kiedyś robiłem inaczej - leciałem po kolei, ale później jak coś mi się nie podobało to przesuwanie trwało wieki i palce bolały ;)

Edytowane przez serwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pilota , całą listę ok. 140 kanałów robię w parę minut w sagemie jest tak że masz dwie listy z lewej lista polsatowska a z prawej twoja z polsatowskie wklepujesz nr kanału, on się podświetla [OK] i kanał wskakuje na prawą stronę, dlatego napisałem wklepuję ;)

kiedyś robiłem inaczej - leciałem po kolei, ale później jak coś mi się nie podobało to przesuwanie trwało wieki i palce bolały ;)

Hmmm... No ale w tym nowym dekoderze chyba tak się nie da... :-(

...dalej nic nie kumam... :-(:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...