Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy sądzicie, że Uefa i ten kto redaguje stronę nie wiedzą kto kupił? Przypomnijcie sobie liga hiszpańska. Kupiło BEIN i sprzedało Eleven. Tutaj z komunikatu UEFA wynika, że kupiło MTG i sprzedało Polsatowi.

 

Przecież UEFA wie komu sprzedaje prawa. Gdyby bezpośrednio Polsatowi to pisało by: Polsat Ltd Limited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sądzicie, że Uefa i ten kto redaguje stronę nie wiedzą kto kupił? Przypomnijcie sobie liga hiszpańska. Kupiło BEIN i sprzedało Eleven. Tutaj z komunikatu UEFA wynika, że kupiło MTG i sprzedało Polsatowi. Przecież UEFA wie komu sprzedaje prawa. Gdyby bezpośrednio Polsatowi to pisało by: Polsat Ltd Limited

Jest błąd ponieważ Polska się znalazła między dwoma krajami w których prawa kupił właściciel Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, że to błąd, bo w przeciwnym wypadku CP tak nie chwaliłaby się, że kupiła LM i LE. Ja cały czas się zastanawiam czy ja jako abonent NC+ będę mógł oglądać LM za opłatą oczywiście. Pytam, bo jestem w UK i nie chce mi się jeździć do Polski i kupować dekodera, bo u angielskich dystrybutorów polskich TV to wychodzi trzykrotnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w tym tygodniu wiele razy mówił, że LM będzie TYLKO w Cyfrowym Polsacie.

 

Jest to tylko marketingowe lanie wody.

Już sam fakt, że jak Mistrz Polski będzie grał w Lidze Mistrzów i muszą pokazać mecz w kanale otwartym jest tego zaprzeczeniem.

Polsat niejednokrotnie nabywając prawa sportowe bawił się w ten sposób, aby nabić sobie klientów. 

Nie twierdzę, że będzie pełny dostęp do LM w NC+, czy kablówkach, ale nie jest to wykluczone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nieuważnie przeczytaliście komunikat, Polsat w nim napisał, że Cyfrowy Polsat będzie jedyną platformą satelitarną pokazującą te rozgrywki. Po mojemu nie wyklucza to obecności w kablówkach. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to się porobiło z ludźmi, sami się proszą żeby operator zrobił jakieś dziwne dodatkowe opłaty do abonamentu. Do tej pory LM była w normalnych kanałach u każdego operatora, czemu teraz miałyby być jakieś season passy czy ppv? Przed fuzją n puszczało LM na zwykłych kanałach w normalnych pakietach, jeszcze wcześniej CP tak samo (Polsat Sport itd.), dopiero nc+ powszło górę i większość transmisji podnieśli do tzw pakietu premium, ale co z tego? Prawda jest taka że CP nic prawie nie ma ze sportu, czymś trzeba w ogóle ludzi zachęcić do podpisywania/przedłużania umów, a nie wprowadzać system "kup pakiet za 60 z pakietem Sport HD i dokup LM za X zł". Chore.

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zapewne tak jak wspomniałem spróbują mieć Ekstraklasę, jak się nie uda to jakąś ligę zagraniczną. Wtedy spakują to co mają w dwa czy trzy kanały "premium" i będą sprzedawać jak Eleven. Tyle tylko, że 20 zł//mc to raczej za mało za taką zawartość. Tym bardziej, jeśli to miałyby być kanały bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za wieczór z dziwnymi ludźmi w tatuażach tłukących się w ramach MMA obywatele są w stanie zapłacić 40 PLN to co dopiero za kilkanaście meczów w miesiącu na najwyższym poziomie - taki sezon z LM w premium i bez reklam to pomysł moim zdaniem dobry :) Tak samo z Wimbledonem, nie jestem pasjonatem tenisa oglądam tylko polskie mecze i finał, jednak jeśli by mnie to żywo zajmowało z pewnością produkt Tenis Premium z 4 turniejami bez reklamówek były by frapujące :)

Tyle że to za co płacimy to musi być jakość!!  czyli 1080p 10-12Mb/s minimum no i możliwość wyłączenia komentarza w alternatywnej ścieżce audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...