Skocz do zawartości

Ferguson FX 6600 i FX 7600


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam Fergusona FX 7600 2uci i mam problem z czytnikami.Dodam że posiadam cyfrę i tnk,a problem w tym że tuner nie obsługuje jednej z nich gdy obie są jednocześnie.W manu widnieją napisy "nie zainstalowany". Czy można jakoś temu zaradzić czy może to wada tunera bo denerwuje mnie przekładanie kart.Oprogramowanie mam najnowsze jakie wyszło.Prosze o podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam pytanie, czy w przypadku tunera FX 7600 z dwoma czytnikami kart, można obsługiwać jednocześnie C+ i MTV Unlimited? Nie chodzi mi tutaj o dokupywanie modułu, tylko o włożenie obu kart do standardowego czytnika. Czy obie będą chodziły i czy nie będą się gryzły. Bardzo was proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mike31 - zmień oprogramowanie na nowsze. Jesteś najwyraźniej na wersji, która miała problem z dogadywaniem się karty C+ i TNK.

@Wez1 - niestety nie testowałem, przypuszczam że tak po załadowaniu najnowszego oprogramowania, gdzie poprawiono działanie z kartami Conax, ale niestety musi tu zabrać głos ktoś, kto z takiej kombinacji korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z niskimi częstotliwościami np. 10719 V HB na fergusonie fx7600 2UCI.

Tuner jest podłączony do konwertera quartto inverto i multiswitcha( satmatrix 5/8) i niestety nie ma najniższych częstotliwości (w ogóle ich nie widzi spada sygnał nie wyszukuje kanałów, sygnał na innych częstotliwościach ok. 85% po przełączeniu na tę częstotliwość spada do 30% a jakość do 1%!!!). Prawdopodobnie nie jest to problem instalacji ponieważ po podłączeniu innego tunera (pionier cyfry+, czy oryginalnych tunerów z oferty polsatu samsung i mini problem znika), nie jest to też raczej problem z tunerem (uszkodzenie) ponieważ działa prawidłowo na innej instalacji prawdopodobnie zależy to od ustawień tunera???….. a może czegoś innego, nie wiem pomóżcie bo wszytko co możliwe już sprawdziłem.

PS. Nie pomaga zmiana softu ani wgranie listy, testowane na dwóch różnych ferdkach (ten sam model)

Cyfra +, TNK legal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu jeszcze przed wymianą kart w cyfrze zakupiłem sobie 2 tuner jest to właśnie Ferguson FX7600 2UCI stary tuner to philips 3010 spliter działał bez problemu niestety po wymianie kart przestał działać:( Nie miałem zapału żeby się za to zabrać ale dzisiaj właśnie wgrałem sobie najnowszy soft 2.03 ze strony producenta (ponieważ usłyszałem że to powinno rozwiązać problem) ale nie niestety spliter również nie działa jedyną różnica jest taka że teraz pojawia się informacja włożono kartę mediaguard a potem włożono błedy karte i niestety nie działa:( Co muszę zrobić żeby spliter zaczął działać poprawnie? Nie jestem fachowcem w tej branży także liczę na pomoc życzliwych bywalców tego forum:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przed wymianą kart wszystko hulało elegancko a na nowej karcie nic nie paca zakupiłem spliter na allegro SPLITTER 150-1000m HDTV v2 k.Zwykła+Uniwersalna w tunerze jest najnowsze oprogramowanie a jak mam zaktualizować oprogramowanie na spliterze i kartach kliejentckich? być może to jest przyczyną tego że nie działa na nowej karcie

 

to jest small spliter i nie wi-fi tylko normalny na kabel i 2 karty klienckie mógłby ktoś podpowiedzieć jak wgrać do nich nowe oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam Pytanie,

czy po zmianie softu na 2.03 na wyjściu optycznym przepuszcza Wam sygnał wielokanałowy (DOLBY) AC3 na kanałach C+film, bo u mnie nie .

W Menu wszystko ustawione tak jak powinno być (cyfrowy-włączony).

 

P.S. - na TVN sygnał wielokanałowy (DOLBY) AC3 działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje. Chciałem zmienić nazwę kanału z INFO+/C+ Sport 2 na Canal+ Sport2. Mam mały problem nazwę wpisuje z klawiatury numerycznej ale nie wiem jak wstawić znak "+".

Może ktoś wie jak to zrobić. :smile:

 

Proszę nie odsyłać mnie do instrukcji obsługi dekodera tam nic na ten temat nie napisali. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...