Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te stacje mają ściśle określony czas nadawania. Okres trwania RG + tydzień po RG(powtórki) , Wimbledon + tydzień po , US Open+ tydzień po i AO + tydzień po czyli w sumie trzy miesiące nadawania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ino jedno pytanko - czy po wykupie tychże programów będą one dostępne w CP GO? Póki co nie pojawiają się one na liście programów w GO, a w przekazach oficjalnych nadawcy nie pojawiała się wzmianka o tej usłudze. Czy przeoczyłem? :)

 

Pisałem dzisiaj do CP na FB i dostałem informację, że pakiet tenisowy nie będzie dostępny w CP GO... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z Eurosportem Player tyle że jest to usługa internetowa a nie satelitarna.

Co prawda można ją uruchomić na wybranych telewizorach w Smart TV, ale nadal jest to zależne od internetu.

Wciąż jest ogromna grupa ludzi, która w domu chce oglądać wydarzenia sportowe na TV siedząc na kanapie a nie przy laptopie.

Satelita kojarzy się z dobrą jakością obrazu i niezawodnością.

Polsaty Sporty czy Eurosporty nie mają jak pomieścić wszystkich wydarzeń sportowych na swoich 2 kanałach i jest to jakieś rozwiązanie dla grupy "kanapowców".

Sam się zastanawiam czy jest sens to kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nadawcą kanałów jest Eurosport SAS. Dlatego też pewnie łatwiej o dystrybucję w innych platformach. I o zagraniczną koncesję oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem o najlepszym programie tv zapomnieć i nie sprawdzić? :D

Jeżeli nadawcą jest Eurosport, to wróży dobrze, oby było to realizowane w ich stylu. ;) Jedyny zgrzyt to rzeczywiście brak rozgrywek podwójnych, nawet gdy jest wolne w ramówce.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...