Skocz do zawartości

Plus - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

@pilkarz1

Cytat

Zakończenie promocji dotyczy wszystkich taryf prepaid Plusa, w których była to usługa dodatkowa. Wyłącznie nie dotyczy natomiast Plusha oraz dwóch taryf, w których Rok Ważności Konta był elementem samej oferty – czyli taryfy Prosto (Prosto na Kartę - mój przypis) i taryfy Plus Na Kartę Rok Ważności Konta.

Źródło: https://mvno-gsm.pl/plus-zabiera-sie-za-usluge-rok-waznosci-konta/

Pogrubieniem oznaczyłem taryfy, w których usługa pozostaje dostępna.

 

Oczywiście oprócz tego trzeba pamiętać o opłacie za nieaktywność (do 3zł) pobieranej jeśli przez 30 dni nie wykonamy żadnej "płatnej aktywności" (wysyłki SMS-a, połączenia wychodzącego, skorzystania z pakietu, doładowania, itp.), więcej na ten temat jest np. tutaj, w akapicie "Pojawią się również dodatkowe opłaty za brak aktywności".

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Za 5 miesięcy kończy mi się umowa abonamentowa. Plus zaczyna mnie bombardować telefonami, którymi jestem już poirytowany... zamierzają tak przez 5 miesięcy?

Powiedziałem lasce 2 razy, że proszę o ewentualny kontakt gdy będzie bliżej końca umowy, bo jeszcze nie podjąłem decyzji co do dalszego pozostania w abonamencie.

Co obecnie można ciekawego zgarnąć w pre paid ? Rozmowy, smsy - nielimitowane - wiadomo. Jak to wygląda z netem i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, andrzejgratis napisał:

Co obecnie można ciekawego zgarnąć w pre paid ? Rozmowy, smsy - nielimitowane - wiadomo. Jak to wygląda z netem i za ile ?

Jest wiele ofert z nolimitem rozmów i SMS, od bodajże 15 zł miesięcznie w górę. Najlepiej byłoby doprecyzować, ile potrzebujesz GB - to pozwoli dobrać konkretne oferty.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, czerstwy napisał:

Te 15 zeta to raczej nie Plus. No chyba że ktos inny na ich nadajnikach.

Te 15 zł to przeliczenie w skali miesiąca 60-dniowego pakietu za 30 zł wRodzinie. Tylko nie wiem, czy już "odblokowano" przeniesienia i rejestrację nowych numerów po migracji wRodzinie z Aero2 do Plusa.

 

 

27 minut temu, andrzejgratis napisał:

Rozumiem, że Facebook, messenger mam bez poboru danych z pakietu GB ?

W wyżej wymienionym pakiecie - nie.

 

Są w Plush. Tam doładowując co miesiąc konto o 30 zł, za które wykupi się pakiet "30 zł / 30 dni" są nielimitowane rozmowy i SMS oraz 15 GB (z pakietu) + 15 GB (za doładowanie 30 zł), czyli w sumie 30 GB transferu "uniwersalnego", 10 GB na Tik Tok i YouTube oraz nielimitowane Facebook, Whatsapp, Instagram i Messenger. Choć przy aplikacjach warto pamiętać, że reklamy mogą w nich "zjadać" środki z GB "uniwersalnych", a nie "transferu do aplikacji".

 

Ewentualnie podobnie wychodzi a2mobile (pakiet nolimit rozmów i SMS plus 30 GB za 29,90zł), tylko jest tam sytuacja, jak w przypadku wRodzinie - nie wiem, czy aktualnie działa przenoszenie numerów i rejestracja nowych. Transfer do aplikacji jest do Facebooka i Messengera. Plusem jest ograniczenie prędkości (lejek) po zużyciu pakietu GB do 512 kb/s, a nie do praktycznie niezbyt "używalnego" 32kb/s, jak w Plusie. Minusem - że niektórzy narzekają, że ta sieć i wRodzinie są bardziej awaryjne od "zwykłego" Plusa czy Plusha.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie numeru nie wchodzi w grę... ewentualnie jakiś Play, jakby były dobre warunki.

Pozostaje przeczekać 4 miesiące i złożyć wypowiedzenie. Może coś ciekawego zaproponują... jak nie, to będę ponownie orientować się w ofercie prepaid.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andrzejgratis napisał:

@mp107Rozumiem, że Facebook, messenger mam bez poboru danych z pakietu GB ?

Myślę, że max 30 GB by stykło... nawet jak nie 20. W domu jak i w pracy używam wi fi.

W Red Bull Mobile (SieMa na kartę PL) masz do wyboru 25 GB na 30 dni za 20 zł i 50 GB na 30 dni za 30 zł. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SatExpert napisał:

W Red Bull Mobile (SieMa na kartę PL) masz do wyboru 25 GB na 30 dni za 20 zł i 50 GB na 30 dni za 30 zł. 😉

Tylko, że te wymienione to pakiety samego internetu mobilnego bez nolimitu rozmów i SMS-ów.

 

Źródło: https://www.redbullmobile.pl/download/regulamin-oferty-promocyjnej-pakiet-nielimitowany-i-pakiety-internetu-w-red-bull-mobile-siema-na-karte-pl-22-02-2018/ (tabela 1.)

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam przeniosłem numer na kartę z t-m do plusa 8 września i tego samego dnia doładowałem kartę kwotą 30,- zł  od 119119 dostaje komunikat doładoania i mam 31,-zł na koncie jest 8,28   W sobotę o 0:00,39  przychodzi sms  że na koncie został mi 21,40.- W środę ostrzeżenie że na koncie zostało 0,05zl . Mam taryfę "Prosto na kartę" ale widze że nie napisali że może to niebyć moja karta.Gdzie w takim zastraszającym tempie znikają moje środki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...