Skocz do zawartości

Plus - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Dziś rozmawiałem że znajomym i twierdził że posiadajac tą ofertę i mając pakiety internetu z doładowań miał niskie prędkości a gdy wykupił pakiety za kasę nagle prędkość znacznie wzrosła😂 To teoria spiskowa czy może przypadek? Czy faktycznie tak jest że pakiety z doładowań inna prędkość płatne jeszcze inna a abonament też inna? Bo jak tak to wygląda to dla mnie to zwykłe nie powiem co. A jak tak to wygląda w sieci Plus to u innych operatorów jest podobie że Internet z pakietów za free płatnych z abonamentu  czy abonamentu na tylko internet mają inne prędkości w tej samej lokalizacji? Oczywiście nioe piszę o różnicy np 1 mega który może zrobić jakiś modem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś może być na rzeczy. Kupiłem sobie kartę Plusha, która leci po Plusie i miałem internet 1 mega, a przyjechał gościu montować minl internet i tak dla beki zaczął testować mając abonament i mu leciało 5G i prędkość dochodziła do 100 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę potwierdzić inną rzecz. Miałem wykupione w Plusie staje ip globalne, a co za tym idzie inny APN. Prędkości zbliżały się do 300Mb w 5G. Po rezygnacji ze stalego ip i powrotu do standardowego apn internet prędkości wciąż są dobre ale spadły od razu o połowę do ok 150-160Mb i tak się utrzymują. Modem to samo miejsce, sygnał ten sam. Uważam, że te wszystkie warianty płatności i usług mają w Plusie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy innych sieciach ale też na kartę jest podobnie. Bo dla mnie to zwykłe złodziejstwo. Bo obstawiam że też często mnioe blokuja jak jestem w delegacji bo bywa że mam 1 mega i jest to miasto w Warmińsko- Mazurskim. A przeglądanie internetu to mnie średnio interesuje a bardziej oglądanie np meczu czy filmu. Więc też jakis wygórowanych wymagań nie mam chciałbym żeby było z 8 mega. Nie potrzebuje  100 czy 200 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...