Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze Velux EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w sezonie 2015/16 pokaże TVN Turbo - nieoficjalnie dowiedziała się kielce.wyborcza.pl. Lada dzień ma zostać podany oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

Przypomnijmy, że prawa do tych rozgrywek od tego sezonu aż do 2019 roku kupiła Eleven Sports Network, poprzednio miała je platforma nc+. Eleven Sports Network nadaje na razie tylko w internecie, stacja informowała, że prowadzi rozmowy w sprawie wejścia do sieci kablowych i platform cyfrowych.

 

Jak się dowiadujemy, ostatecznie ustalono, że mecze Velux EHF Ligi Mistrzów w sezonie 2015/16 pokaże TVN Turbo. Dla kibiców to dość dobre rozwiązanie, telewizja ta dostępna jest bowiem w większości sieci kablowych oraz na platformach nc+ oraz Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś był ostatni odcinek premierowy 4 sezonu Emil łowca radarów. Od nowego roku zostanie zlikwidowana Straż miejska z radarami

Szkoda że nie będzie już Emila, pieć lat praktycznie.

 Jakie 5 lat? Chyba że chodzi Ci o ogólną działalność Emila w internecie, to racja, z fotoradarami walczy od ponad 5 lat. Ale program wszedł do telewizji gdzieś w 2013 albo na wiosnę 2014. Zresztą, gdzie jest oficjalnie podane, że 4 seria jest ostatnią? Nawet jeśli instytucja będzie zlikwidowana, to na pewno Emil działalności nie przerwie. Nawet jeśli jego obecny program będzie zakończony, to mogą dać mu jakiś inny. Zresztą, kilka dni temu widziałem w "Raporcie Turbo" materiał zrealizowany przez Emila, dotyczył on kierowcy jadącego autostradą pod prąd. Więc możliwe że teraz będzie już takim oficjalnym reporterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Polecam tez program Absurdy Drogowe, jak obejrzałem wczoraj to prawie nie padałem ze śmiechu. ''(...) grozi śmiercią lub trwalym kalectem'', powtórka dziś o 12:15, premiera nastepnego odcnka jutro o 12:15 oczywiście w TVN Turbo.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tez program Absurdy Drogowe, jak obejrzałem wczoraj to prawie nie padałem ze śmiechu. ''(...) grozi śmiercią lub trwalym kalectem'', powtórka dziś o 12:15, premiera nastepnego odcnka jutro o 12:15 oczywiście w TVN Turbo.

Fakt oglądam namiętnie już któryś rok REWELACJA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widziałem post na Facebooku tej stacji dotyczący właśnie jednego z absurdów drogowych, i stacja odpowiedziała, żeby wysłać opis miejsca na adres programu "Absurdy drogowe", co może sugerować, że będzie nowy sezon. Poza tym powiedziano także, że pełna ramówka jesienna (taka szczegółowa) będzie ogłoszona w połowie miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...