Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na trzeci sezon "101 napraw" się bardzo cieszę, natomiast robić drugi sezon "Wojny Samochodowe" to dla mnie nie porozumienie.

 

Dlaczego? Mi akurat Wojny samochodowe bardzo się podobały, tak samo K2 (które raczej niestety nie wrócą) zaś śmiało pozbyłbym się wszystkiego co związane z kupowaniem samochodu, przeciętny kowalski nawet po obejrzeniu 500 programów jak kupić żeby nie żałować i tak przy zakupie swojego wymarzonego Audi czy Mercedesa będzie miał w [beep]ie czy ma 4 koła czy 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dzisiaj oglądając premierowe pozycje zauważyłem ciekawą rzecz: przerwy reklamowe zaczynają się bez identu. Koniec reklam jest już oznaczony normalnie. Tydzień temu chyba jeszcze takiej ekstrawagancji nie było.

Nie mniej, lata przyzwyczajeń spowodowały, że wydaje mi się to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN TURBO i TVN STYLE to są ważne marki dla TVN-u, jak i też są bardzo rozpoznawalne. Istnieją na rynku już tyle lat i notują cały czas dobre, o ile nie bardzo dobre wyniki.

 

Motor Trend jakby miał się pojawić w formie linearnej telewizji to prędzej w ramach rebrandingu z DTX. O czym już nie raz wspominałem, jak i też kolega @nieczęstygość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam piszesz o zamianie.

21 godzin temu, Pawop napisał:

Jak już pisałem, wcale bym się nie zdziwił jakby Motortrend zastąpił TVN Turbo.

TVN Style czy TVN Turbo są od dawna nadawane i chyba bardziej rozpoznawalne choćby od tego Discovery Life ,które powstało na gruzach Animal Planet SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN TURBO jest kanałem z większym zasięgiem niż DTX, dlatego myślę że to na nim jest testowana oglądalność produkcji z Motor Trend, czy będą miały dobrą oglądalność - jeżeli tak, to myślę że MT wejdzie za DTX który to ma znacznie słabszą oglądalność i słabszą popularność od TVN TURBO. :) Poprostu tymczasowo TVN TURBO robi za królika doświadczalnego i tyle w temacie. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...