Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie przesadzajcie, przecież TVN Turbo nadal w większości ramówki ma programy motoryzacyjne, itp. Jeśli nSport nie dostarcza zbyt wiele widowisk sportowych, a nFilm HD nie prezentuje póki co zbyt wielu premier filmowych, to nie znaczy od razu, że pozostałe kanały Grupy ITI również są coraz słabsze. Według mnie niezmiennie od lat TVN Turbo jest najlepszym kanałem motoryzacyjnym czy jakimkolwiek o tematyce skierowanej głównie do widowni męskiej. Nie chcę nikogo obrażać, ale Polsat Play przy TVN Turbo to nadal nędzna podróbka, tak samo jak Polsat Cafe przy TVN Style (ale o tym już nie tutaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii można by się spierać bez końca. Może i nie wszystkie są dosłownie programami motoryzacyjnymi, ale bardzo blisko tematycznie związanymi z motoryzacją. Poza tym, gdy się spojrzę na ramówkę, prawie co drugi program to magazyn motoryzacyjny. Może więc co nieco zmieniło się już od czasu, gdy porównywaliście ramówkę? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio nie mam co oglądać na TVN Turbo, bo już zaczynają jakieś piłki nożne czy programy o jakiś facetach puszczać, niech się skupiają na motoryzacji, jakoś obserwuje ostatnio, że właśnie nie ma już tak często programów motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza jedna rzecz, mianowicie rozjazdy w ramówkach! Wczoraj w nocy, oglądałem Uwaga! Pirat i gdybym nie włączył TVN Turbo wcześniej, to bym się spóźnił, bo program zaczął się 5-10 minut przed czasem. Jest to wkurzające, bo włączając stację na jakiś program, np. na 15:00, spóźnimy się z 5 lub więcej minut na program, bo program wcześniej się zaczął. Powinni to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

TVN Turbo w HD?

Wiele wskazuje na to, że już w 2011 roku tematyczny kanał ITI przeznaczony dla mężczyzn - TVN Turbo będzie emitowany w jakości HD. Przypomnijmy, że od 15 sierpnia 2009 roku testowano emisję 16:9, a od 3 października 2009 roku TVN Turbo rozpoczął nadawanie w formacie 16:9 przez 24 godziny na dobę. Wtedy zmianie uległa też oprawa graficzna i muzyczna kanału. Teraz TVN Turbo nagrywa już większość swoich nowych programów w jakości HD. W momencie, gdy ramówka zostanie wypełniona w 100% programami w HD, uruchomiony zostanie TVN Turbo HD.

Więcej: :arrow:https://satkurier.pl/news/61704/wkrotce- ... -w-hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczą jeśli w końcu będzie porządek. Czytaj - jedna kopia każdego kanału na HotBirdzie wspólna dla wszystkich platform, zero dubli. Niestety na takie rozwiązanie trzeba będzie pewnie sporo poczekać (przykładowo Cyfra i CP musiałyby wymienić wszystkim abonentom dekodery na HD, żeby obsługiwały kanały nadające w DVB-S2 i w MPEG-4 z tp. nki i Orange).

Niemniej jednak uważam, że ITI wybrało właściwy kanał jako następny do pojawienia się w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ramówka TVN Turbo w 100% w HD, a przecież ITI kupuje też programy dla TVN Turbo od innych nadawców nie zawsze w HDTV. Po drugie ani TVN ani ITI nie potwierdza tego faktu, po trzecie tytuł przeczy tekstowi na końcu newsa - wkrtóce - a następnie data startu nie jest znana. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się wszyscy tak tym Top Gearem podniecają, ale dlaczego właściwie TVN Turbo nie może go emitować?

Wiem, że emituje go obecnie BBC Knowledge, no ale nie mogą emitować z opóźnieniem np w stosunku do tego co jest tam?

Przecież emitują np. Ice Road Truckers, który jest też na History i jakoś to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu... z tekstu nic nie wynika - ktoś coś usłyszał i napisał, a dyskusja na forum na 102 :/

 

Już zdanie "W momencie, gdy ramówka zostanie wypełniona w 100% programami w HD, uruchomiony zostanie TVN Turbo HD" wskazuje, że na kanał zaczekamy z 5 lat ;). Gdyby coś - moim zdaniem - wcześniej ruszy TVN24. Po pierwsze dlatego, że ma większa oglądalność (a więcej więcej potencjalnych odbiorców) wśród tematycznych kanałów TVN, a po drugie większość to produkcje własne, czyli łatwiej osiągnąć 100% HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się wszyscy tak tym Top Gearem podniecają, ale dlaczego właściwie TVN Turbo nie może go emitować?

Wiem, że emituje go obecnie BBC Knowledge, no ale nie mogą emitować z opóźnieniem np w stosunku do tego co jest tam?

 

Bo ponoć BBC ma go teraz tylko na wyłączność, więc niestety nie mogą go zakupić i emitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...