Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN rzadko lub nigdy zmienia loga swoich kanałów

Jeden argument już odpadł... :P

 

500pxtvnsiedemsvg.png

 

tvn_siedem_02%281%29.jpg

 

A teraz czeka nas horror... :twisted:

 

tvn_turbo-logo.jpg

 

2dl3nk6.png

No to napisałem , że rzadko (a na innych kanałach TVN nigdy ) :) . Taka np. TV Puls już wiele razy zmieniała logo i nikt się nie spiera , że było ono zmieniane często.

 

Zapewne autorzy chcieli aby kanał bardziej kojarzył się ze swoim właścicielem.

 

Raczej nie , bo nie wiem czy zauważyłeś , ale to obecne logo bardzo kojarzy się z właścicielem , a to które prawdopodobnie ma być , już kojarzy się mniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis "tvn" został umieszczony w równoległoboku. Kto wie, może czeka nas zmiana logotypów pozostałych kanałów Grupy ITI, w tym głównego TVN. Akurat "tvn" w równoległoboku przypadł mi do gustu :wink:

W równoległoboku mamy przecież matkę wszystkich kanałów czyli grupę ITI:

iti_logo.gif

Więc pewnie za niedługo wszystkie kanały TVN Zmienią logo! Ale jak TVN to pewnie też, onet, Telewizja n, DreamLab....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo pojawi się już w Sobotę:

W sobotę, 3 października, telewizja TVN Turbo wprowadza nową oprawę graficzną oraz zmienia logotyp. Zmiana jest związana z poszerzaniem oferty programowej o magazyny rozrywkowe i popularno-naukowe dla mężczyzn.

Więcej

 

Tak, jak większość uważam, że nowe logo jest gorsze od obecnego. Obecne jest bardzo dobre, natomiast to nowe wygląda, jak logo z lat 90-tych, ale to mały szczegół, ponieważ najważniejsza jest ramówka kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie jest napisane, że nowe logo nawiązuje do typu liternictwa stosowanego w świecie motoryzacji. Za taki charakter czcionki użyty w nazwie modelu, koncern motoryzacyjny zostałby wyśmiany - wspomniana czcionka albo jest prosta, albo w stylu tej z nowego logotypu TVN Turbo, ale z większą ilością zaokrągleń.

 

Samo logo nie powala wyglądem, zobaczymy jak się skomponuje na ekranie i w oprawie graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z planem, TVN Turbo wprowadził nowe logo i oprawę graficzną. Wyglądem logotypu na ekranie jestem nieco zaskoczony (spodziewałem się "kolorowego" logo), w bieli prezentuje się całkiem dobrze, nawet lepiej, niż poprzednie ;) .

 

Oprawa graficzna także jest przyjemna - dominuje czerń, czerwień i żółć. Dwa ostatnie kolory układają się w prostopadłościany (tak jest w grafice ekranowej). Dodatkowo wszystkiemu towarzyszy stosunkowo spokojna muzyka, bez "hałasu", jak dotychczas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, jak co, ale kanałom TVN'u jeśli chodzi o oprawę graficzną czy logotypy nie można było czegokolwiek złego zarzucić. Uważałem je za dopracowane, nowoczesne. Nie biło od nich jakąś taką kiczowatością. Teraz podążają w zupełnie inną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mniej obszerne i mniej rzuca się w oczy. Wcześniejsze co niektórym mogło przeszkadzać. Ale rzeczywiście, dużo brzydsze. Co by nie mówić, to po tygodniu każdy się przyzwyczai :smile:

Jak zwykle przy okazji zmiany loga i oprawy będzie sporo narzekań. Po pewnym czasie wszyscy się przyzwyczają i nikt nie będzie pamiętam o starym logotypie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się Też podoba nowe Logo TVN TURBO :):brawo: ale zamiast przeżroczystego Loga mogli dać jednak Kolorowe Logo tak jak było pokazane w gazecie TO&OWO TV i tak jak było pezentowane na forum https://satkurier.pl w dziale [C+ CP n) TVN Turbo na poprzedniej stronie (6) Moim zdaniem lepiej by się prezentowało Logo na Ekranie w kolorze Czerwono-Czarno-Żółtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...