Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale problem tkwi w tym, że Canal+ owszem umożliwia zakup multipakietu tyle że wielu ludzi, którzy chcą oglądać OE ten multipakiet nie interesuje. Owszem gdyby można było zamówić sam tylko Canal+ Sport to byłoby może fajnie, bo nie kosztowałby 39zł tylko jakieś 15 pewnie. Ale nie, oni muszą jeszcze wciskać do tego C+ i C+ Film żeby było drożej, chociaż tak naprawdę ludziom chodziłoby tylko o OE. Powinni dać możliwość kupienia samego C+ Sport jeśli już chcą to w ten sposób rozgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo 21 ależ teraz walną:-"tylko Canal+ Sport to byłoby może fajnie, bo nie kosztowałby 39zł tylko jakieś 15 pewnie."- No tak za kanał ETV mający jedynie polską ligę czyli transmisję live jedynie piątek,sobota i niedziela po kilka meczy odliczając przerwy letnią i zimową a pozostały czas wypełniałby tylko powtórki,powtórki,powtórki i magazyn i to za 16 zł za miesiąc z kanałem Canal+mający cztery najlepsze ligi świata mecze reprezentacyjne Anglii oraz inne sporty jak zawody Złota Liga/lekkoatlika/Grand w żużlu NBA i inne zawody w koszykówce NFL/od ćwierćfinału do Super Bowl/trochę boksu i OE i to chciałeś za 15 zł chyba to był żart z Twojej strony.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota nie których sięga granic. Nie da się inaczej tego napisać. 16 zł za same mecze OE to by zapłacili ale 39/45zł za OE, Premiership, Primera Division, Ligue 1, Serie A, NBA, Eurolige, NFL, WNBA, SPG, DMŚnŻ, Golden League, gale boksu, Puchar 6 narodów, mecze kadry Anglii i Puchar Anglii + dużo dobrych filmów.

Ktoś kto pisze, że jest drogo jest po prostu śmieszny. Stosunek ceny do zawartości jasno mówi.

I tutaj nie wypada nie zgodzić się z jedrus25. Ma racje teraz każdy bez żadnych pakietów może mieć OE. Ekstraklasa TV tego nie dawał. Mówili o 5 mln, drugie tyle osób nie ma zapewne ani platformy ani kablówki. Dla osób nie podsiadających ani platformy ani kablówki opcja C+ jest tańsza. Dlatego to każdy może mieć teraz OE i nie musi mieć kablówki ani platformy. Dostępność większa. proste.

 

Problem leży w tym, że ITI nakłamało na maxa, naobiecywało gruszki na wierzbie jak zawsze nic z tego nie wyszło i odwraca kota ogonem i zwala winę na innych szukając usprawiedliwienia.

Te osoby w ciemno obstające za nimi były by zapewne 1 krytykującymi kazanie sobie dopłacać, za OE. To są ludzie którym nigdy się nie dogodzi.

 

Po co było publicznie kłamać o obowiązku udostępnienia sygnału przez C+? Miklas był na tych negocjacjach i jasno mówił, że takowy jest a teraz mówi co innego? Pijanym albo naćpanym się było Leszku a teraz się nie pamięta co się negocjowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal + kosztuje 39zł. I co niby większość tego jest za C+ Sport czyli według was za zwykły C+ i C+ Film są same grosze? Bez przesady. Jeśli za 3 kanały jest 39 zł no to jak waszym zdaniem by się sytuacja przedstawiała, gdyby za każdy z nich się płaciło oddzielnie?

Według mnie było by mniej więcej po 15 za każdy z nich (góra 20). A weźcie pod uwagę, że Canal+ jest jedyną w Polsce definiującą swój kanał sportowy jako kanał premium - zarówno Polsat Sport, jak i SportKlub są w każdej kablówce w podstawowym pakiecie a nie mówcie, że pokazują słabe rzeczy. Owszem oferta C+ Sport jest bogatsza od nich ale wg mnie cena za sam ten kanał powinna wynosić około 15 zł.

 

No bo bez sensu by było jakby ktoś za sam C+ Sport płacił tyle samo co za cały multipakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra pewnie zrobi dobra promocje jakieś 35% rabatu na Multipakiet przed rozgrywkami ligowymi nałapie nowych abonentów i wszyscy będą zadowoleni :lol:

a z drugiej strony coś mi sie wydaje ze po wygaśnięciu umowy na retransmisje kanałów TVN-owskich, znikną one z cyfry i bedzie problem, no ale na zapas nie ma co sie martwic. Jeszcze raz gratulacje dla cyfry za OE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i cała Europa będzie sie z nas śmiać, nie dość ze beznadziejna skorumpowana liga to jeszcze na dodatek nie potrafią doprowadzić do finału przetargu dosłownie porażka.

Na miejscu canal + dawno podziękowałbym im za współprace....

co do ITI to zachowanie ich to wielka kompromitacja - brak słów żeby tak nie można było pogodzić sie z porażką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mulitipakiet za 39 zł, to dla was za drogo ??Najlepsze filmy, i sport na najwyzszym poziomie

Dokładnie :!:

Zgadzam się z tym. To nie jest tak drogo, ale co otrzymujemy w zamian .. to też jest ważne... Nie wolno o tym zapominać.

Oferta canal+ , w sensie sport, film, dokument - zapewnia mi " brak nudy " - i nie chodzi o to że nie jestem wymagający .... bo jednak jestem :)

Tyle że fantastyczne weekendy, które oferuje canal + są wytarczające. A w tygodniu, jak przychodzi czas na Ligę Mistrzów np, czyli rzadko w sumie - jest nawet wskazane ruszyć tyłek z domu, i wyjść np do pubu, by ze znajomymi podelektować się walką w Lidze Mistrzów przy piwku.

Stać mnie na to, by wziąść sobie pakiet Canal + ( ten multi ) + np " n " - i mieć pod kontrolą właściwie 75 % futbolu ....ale nie zrobie tego w życiu, bo po co ? :roll:

Wystarcza mi pakiet podstawowy+canal+ - a więc jakieś 50 zł miesiecznie - i dziękuje bardzo. Mam wszystko to co lubie. A że tylko w weekend mam czas, - zakładam że i Wy macie podobnie :) jest to oferta świetnie się uzupełniająca.

 

ps. Dodam tylko, że kiedyś miałem Polsat Cyfrowy, a z " n " wytrzymałem pół roku ...... i chociażby canal + podniósł o 10 zł nawet abonament, to z nim zostanę . Bo jakość to jednak jakość......

Wracając to tematu - proszę BOga, by canal + zawsze produkowało sygnał naszej ligi - a kto ją tam będzie " Re-transmitował " - to mi jest "ganz egal " .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ MUltipakiet razem wszystkie canal+ sa . Nikt nieda wam jednego tylko kanału bo to niema sensu za 10 zl?? :D Canal+ Sport to najlepszy sport w tv :D wart nawet 25 zł :D A Mulitipakiet za 39 zł, to dla was za drogo ??Najlepsze filmy, i sport na najwyzszym poziomie :evil:

 

Dolicz cenę dekodera + wymiana konwertera+ kabel- bo nie mogę przecież tego oglądać na dekoderze n'ki czy na dekoderze kablówki w której nie ma oferty c+ - no i dla większości maniaków jakości jeszcze opłata za kanał hd - ile tam 5-6 zł???? W opcji ITI-Polsat wszystko kosztowałoby 16 zł (HD) bez kupowania dodatkowych dekoderów, konwertera i kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwalajcie mnie,ani wielu innych swoja ciemnota.Za to mam w podpisie place 74zl.Uwazam,ze to sa smieszne pieniadze za taka oferte i gdzie indziej nie ma zblizonej oferty,nawet za wieksza kase.Wolicie placic minimum 48 zl za denny produkt-powodzenia.Glupota ludzka nie zna granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[W opcji ITI-Polsat wszystko kosztowałoby 16 zł (HD) bez kupowania dodatkowych dekoderów, konwertera i kabla

Skoro tak, to tak ... :lol: - jak mawiał słynny Wielki Szu , czyli Jan Nowicki .....

Rób sobie co chcesz, korzystaj z innych platform - tylko nie mów mi że można posiadać więcej za te same pieniądze co jest za te właśnie pieniądze w c+ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od nasze gdybania tak jak od samego mieszania herbaty nie będzie słodsza.Możemy się tu przerzucać argumentami ale fakty są takie pierwszy etap do którego praktycznie startowała jedynie C+ ze względu na wielką [beep]ość Ekstraligi nie rozstrzygnięto ale nic nie mówiono wtedy o przetargu ogólnej dostępności ale praw wyłączności.Z tym wyskoczyło skręcone naprędce konsorcjum i mimo formalnego wygrania zaczęła się wielka batalia o tą iluzoryczną dostępność kanału ETV w cenie 16 zł.Dla mnie niech sobie n-ka z platformą najlepszych programów na świecie wezmą ten [beep] jaki powstał obecnie i zobaczą jak cały naród pędzi po ich dekodery lub zamawia w ich platformach ten super kanał którego nabiorą ilościowo jak do tej pory tych dekoderów n-ki z jej super HD a o C+ koledzy nie lękajcie się odpowiem tu hasłem z marca 1968 r/chyba większości z tych dyskutantów to nie było wtedy nawet w planowaniu rodziny/-"przeżyliśmy potop szwedzki przeżyjemy i sowiecki"-.Miejcie to poczucie że n-ka jest tak uczciwa że w tej uczciwości prawie święta i tylko dzięki jej i jej czujności okrutna C+ została powstrzymana w swych niecnych zamiarach samolubnego pokazywania OE i teraz możecie spać spokojnie bo moc z Wami.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebyście się nawzajem przekonali. Powtórzę często powtarzane hasło: precz z wyłącznościami. Monopol w dłuższej perspektywie wychodzi bokiem. Dlaczego wszyscy tak pomstują na Microsoft że zmusza do używania swojej przeglądarki czy odtwarzacza multimedialnego, MS daje go przecież "za darmo" (inna sprawa że to nie do końca prawda, bo kto chce to i tak zainstaluje inny). Canal+ zmusi w ten sposób kibiców do oglądania jedynego słusznego zestawu filmów, dzięki czemu nadal bedzie mógł zachować przewagę nad konkurencyjnymi stacjami. Na N też gromy płyną że Da Vinci wrzucili do pakietu dzieci.

 

Update: Jeszcze przynajmniej z miesiąc poczekamy na koniec przepychanek: http://www.sport.pl/sport/1,65025,4898953.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Polsce prawo nie zabrania kupowania czegoś na wyłączność , a Canal+ jest właśnie taką stacją i chwała za to Bogu.

Moim zdaniem jeżeli ktoś jest fanem dobrej piłki i naszej OE weżnie Cyfrę lub Multipakiet Canal+ i nie odstraszy go cena, bo cena jest nie wygórowana i warta tych 4 kanałów. Sojka i Walter zazdroszczą Canal+ tego że liczba abonentów Canal+ będzie szybciej rosła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości to bym chciał wiedzieć ile do tej pory sprzedano multipakietów. Wg mnie bez dostępu bezpośrednio z danej platformy nie przybędzie tego wiele i zasięg wcale sie nie zwiększy zbytnio, bo ludzie nie zrozumieją że muszą dokupic dodatkowy dekoder (n) lub wymienić platformowy na taki z kieszeniami (Polsat). Do świadomości niektórych też to nie dotrze że to nie jest osobna platforma, a klienci familijnego też podziękują za 40 PLN. Największe szanse toto ma u ... maniaków HD w N, z uwagi na kumulacje takich kanałów, ale oni też pewni woleliby oglądać z nBoxa niż wywalać kasę na następny dekoder, a wtedy n i Polsat byliby trochę w kropce, bo ludzie braliby najniższy abo i te platformy niewiele by zarabiały na multipakiecie. To tylko takie moje gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może ktoś zmienić CP lub N-kę na Cyfrę abo dokupić Multipakiet Canal+.Są jeszcze tacy którzy nie mają kablówki ani żadnej z platform cyfrowych. Canal+chce ich pozyskać dobrą ofertą filmową ,sportową i dokumentalną. Dobry ruch Canal + w tym kierunku pozyska tą widownię która nie lubi reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja sprawy:

 

Po Multipakiet trzeba się będzie jednak zgłosić do punktu sprzedaży Canal+ i zapłacić za niego co najmniej 39 zł miesięcznie. Prezes Legii i jego szefowie z ITI twierdzą, że to za dużo. Liga dotrze do mniejszego grona widzów. - Nie ma mowy, abyśmy na takich warunkach włączyli Multipakiet do swojej platformy - mówi Maciej Sojka, prezes ITI Neovision.

 

Jednak Okieńczyc nie ustępuje: - Trudno, żebyśmy oddawali za darmo konkurencji ekskluzywne prawa do ligi, za które płacimy wielkie pieniądze. Ja też bym chciał, żeby ITI oddał nam prawa do Ligi Mistrzów, żebyśmy mogli ją pokazywać naszym abonentom. Za te 39 zł widzowie dostaną nie tylko polską piłkę, ale też najlepsze ligi zagraniczne, inne dyscypliny sportowe i filmy.

 

- Ale nam zależy tylko na polskiej lidze. Po co nam cała reszta, którą chce nam wcisnąć Canal+? I kto mówi, że ligę chcielibyśmy za darmo? - kontruje Sojka. Jego zdaniem oferta ITI i Polsatu jest dla posiadaczy dekoderów tych stacji (ok. 2,3 mln) o tyle bardziej przyjazna, że ligę mogliby oglądać po wykonaniu jednego telefonu do Centrum Abonenta.

 

źródło: gazeta.pl

 

Jeśli po przeczytaniu tego jeszcze nie jesteście przekonani, że lepiej by było gdyby liga była we wszystkich platformach to ja nie wiem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby liga miała być we wszystkich platformach to powinna być za darmo, ewentualnie za jakieś nieduże pieniądze od każdego chętnego nadawcy.

Ligę w tej chwili może kupić każdy, kto tylko ma ochotę. Wystarczy kupić Multipakiet i po kłopocie.

Po to C+ kupiła prawa aby na tym zarobić, więc sprzedaje mecze OE w ramach oferty Multipakiet lub wyższej.

Rozumując t0kiem myślenia co poniektórych (po co mi filmy i inne ligi) mógłbym śmiało napisać "po co mi mecze Zagłębia Sosnowiec jak ja kibicuje Wiśle. I za cztery mecze w miesiącu przez 8 miesięcy w roku (30 meczów w roku) mam zapłacić 16 zł?? to chyba trochę za dużo".

 

Podsumowując uważam, że oferta Multipakiet jest bardzo dobra jakościowo i atrakcyjna cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Przedmówcy czy nie o tym pisałem wyżej że dzięki wielkiej czujności uczciwej do szpiku kości n-ce i platformie najlepszych telewizji udało się udaremnić haniebny egoistyczny plan nadawania jedynie przez C+ kanału ETV i otwarcie ludziom oczu aby nie dali się nabrać przy tej okazji na zakup Multi Pakietu C+ bo Oni nie dopuszczą do tej emisji.Dla podkreślenia dobrej woli i troski o wszystkich kibiców pozbawionych możliwości oglądania OE-mam tą nadzieję dobrej piłki p.Walter dałby przykład na dobry początek poprzez dostęp wszystkim platformom i chętnym za niewielką opłatą dostępu do LM wtedy uwierzę w jego szczere intencję i troskę o kibiców.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder i wszystko co potrzebne do zainstalowania na istniejącej już instalacji możesz kupić za 150 zł.

A jak Ci za drogo 80 zł, a chcesz oglądać OE razem z CP to weź sobie pakiet podstawowy za 10 zł w CP + Multipakiet za 39, razem to wychodzi 49zł/miesiąc. Zapewniam Cię, że jak pooglądasz chwilę C+, C+Film nie będziesz chciał więcej innych kanałów Z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Chyba jednak się nie zgadzasz, a masz odmienne zdanie :P Bo piszesz, że rzadko oglądałeś C+, a kolega napisał że mając ten kanał nie chce się oglądać innych pozycji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...