Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, dziękuje za zdrobnienie ;-). Mi jako potencjalnemu klientowi, abonentowi N oczywiście, że będzie to nie na rękę, bo jeżeli będę chciał mieć ligę będę musiał podpisać umowę z drugim operatorem, powiększyć instalację itd. Z Nki nie zrezygnuje, więc i w Multipakiet nie opłaca mi się wchodzić.

 

A co do tego artykułu jak rozumiem z PS to nie traktowałbym go zbyt poważnie - wystarczy spojrzeć na styl tekstu i merytoryczny błąd dot. dodatkowych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest odpowiedź na pytanie dlaczego mamy takie słabe kluby:

Legia, Wisła za grę na najwyższym ligowym poziomie dostaną po 10 mln

Polonia Bytom za to, że statystuje w gronie 16 zespołów - 5 mln

 

Czyli jak 3 kluby w tym sezonie zostały zdegradowane za korupcję, to możemy powiedzieć że 20% kasy od Canal+ poszło się bujać...

Czy się stoi, czy się leży - kasa się należy. Skąd ja to znam...

 

Tylko nie mówcie mi, że w Bundeslidze jest tak samo... Wiem, że jest tak samo, ale jest powalająca różnica między poziomem Bundesligi a OE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przez takie praktyki rosnie korupcja :evil: Dajmy wszystkim po równo, a niebedzie korupcji, czemu tego niezrobia ??? Legia czy Wisła by sie sprzecviwiły podejzewam, bo sie uwazaja za lepszych :evil: A i tak canal+ wygral ,wiec teraz wynagrodzenie wzrosnie :D 125 mln za sezon :D Oj przepłacili sporo ,czy teraz sie zwróci to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej twój pomysł sprzyja bardziej korupcji. DLatego, że ktos awansował by na sezon i zgranął całą sumke i tyle a takto zalezne to jest od osiąganych celów w lidze. 50% po równo. 25% w zależności od miejsca i 25% w zależności od medialności.

Przy twoim pomyśle zajęcie 4 i 13 miejsca dawało by taką samą kase. więc po co się trudzić jak przy mniejszych kosztach można zarobić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przede wszystkim dałoby to skutek w postaci ogromnych działań korupcyjnych w niższych ligach, gdzie zespoły koniecznie chciałaby się dostać do Ekstraklasy.

 

To czy się zwróci to nie jest sprawa Ekstraklasy SA, a operatora. Jeśli C+ daje tyle, to najwyraźniej ma na to pieniądze. Zresztą ITI/Polsat dawały "tylko" 5 milionow mniej za sezon, więc najwyraźniej tyle rzeczywiście warta jest dziś liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdź na ziemie. TVP może dać co najwyżej kilka milionów, a nie kilkadziesiąt. To co piszesz jest nierealne i nieopłacalne. Liga nie musi być dla wszystkich. Jest to produkt ekskluzywny. Chcesz ogladać, to płać. tak jest praktycznie w całej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy oglądać normalnie?

Np. Bundesliga jest w pakiecie Bundesliga w Premiere (coś na styl ETV). I jest tam tylko liga za 9,99 Euro.

Sport gdzie jest hiszpańska, angielska, F1 itp. jest w oddzielnym pakiecie również za 9,99 :)

 

Mogę się mylić co do cen - 9,99 czy 9,90 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie,czyli dla niektorych w CP,bo nie stac ich na NORMALNIE,czyli w Cyfrze :shock: To chyba tylko stad sie bierze takie podejscie,a prawda jest inna.Jesli chce to ktos ogladac,to moze zaplacic bardzo zblizona cene i wtedy tez bedzie normalnie.Trzeba jeszcze tylko myslec,a nie bezsensownie oceniac sytuacje.Wszedzie na zachodzie za rodzime ligi placi sie najwieksza kase,a zagraniczne sa sporo tansze.Brak myslenia,nie zwalnia z obiektywnego pisania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaraz wszyscy posiadacze Cyfry zaczną się napinać, że oni to se mogą pooglądać bo ich stać i mają Cyfrę z paczką Canal+, a jak kogoś nie stać to fajnie bo "ja mogę sobie oglądać a ty nie". Takie myślenie mnie dobija po prostu...

 

A pisząc "normalnie" miałem na myśli że bez DODATKOWYCH opłat - tzn w zwykłym standardowo płatnym pakiecie familijnym w CP (Polsat Sport) lub w zwykłym standardowo płatnym pakiecie sport w n (SportKlub), bądź w zwykłym standardowo płatnym pakiecie w kablówkach (oba wyżej wymienione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie napinac nie zamierzam,widze jednak ze Ty to robisz juz od dawna.Wymieniasz jakies smieszne ligi i wymagasz by Cyfra przyjela te sama strategie za duzo ciekawsze wydarzenia dla abonentow.Moze jeszcze powiesz,ze taki Sportclub(pomijajac jakosc)jest w kazdym pakiecie N-ki.Tam jest inny podzial pakietow,a w Cyfrze niewielu chciloby rozdzielenia pakietu premium na opcje sport i film,no chybaze ktos nie lubi sportu.To podniosloby tylko cene.Nie wiesz gdzie Cyfra mialaby upchac te ligi powiedzmy w pakiecie tematycznym?Moze na Eurosporcie?Kanal premium MUSI byc dodatkowo platny,inaczej by nim nie byl.Zauwaz tez,ze co ciekawsze wydarzenia pilkarskie w CP emitowane sa w Polsacie Sport Exstra,co tez wiaze sie z drozszym pakietem...Nie wprowadzaj zametu na forum i prosze o obiektywizm,a nie swiadoma manipulacje i falszowanie informacji.Ktos kto nie jest zorientowany w temacie,moze dac sie latwo oszukac przez Twoja opinie.Zreszta w Polsce wlasnie wiekszosc mysli podobnie i stad przekonanie,ze Cyfra jest dla elity,a to g... prawda i nawet kogos takiego jak ja(nie zarabiam duzo) stac na to co jest interesujace w Polskich platformach.Powtarzam,nie napinam sie,bo nie warto i nie ma dla kogo,ale zadam obiektywizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich fałszywych informacjach mówisz, ja żadnych fałszywych informacji nie podaję. A czemu napisałem tak a nie inaczej - bo co chwila jak coś napiszę w tym temacie to ktoś się mnie czepia nie wiadomo o co (np. mad) jw stylu że "weź, co ty piszesz w ogóle, lepiej by było jakbyś w ogóle nic nie pisał". Oczywiście nie wprost, ale tak czytając niektóre posty odnoszę takie wrażenie, że niektórzy piszą jakbym pisał jakieś niepojęte rzeczy czy nie wiem co. I zaczęło mnie już to denerwować powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jak ta śmieszna liga będzie warta tyle co bundesliga, bo przecież będzie się "rozwijać" i łaknąć kasy? To ten multipakiet będzie musiał chyba 60PLN kosztować lub więcej. W okolicach Euro 2012 taki scenariusz jest mozliwy. W obliczu rozwoju oferty filmowej nie każdy też chce Canal+, już nie tylko wypożyczalnie, HBO ale i wszelkie formy VOD, a są ludzie którym wystarczają flimy na TVNie. Dlaczego nie dać wyboru?

 

"Ekskluzywność" zawsze prowadzi do tego że płaci się więcej. Widocznie lubicie przepłacać. Z drugiej strony nie można w tej całe ekskluzywności wziąść samego hiperekskluzywnego balona obciągniętego skrawkami skóry. Osobiście mam to gdzieś bo to nie moje pieniądze, a wcale mało nie płacę. Obecnie to chyba nawet więcej niż kiedyś w Cyfrze ale mam full tego co mnie interesuje i dwa dekodery HD PVR, więc takie argumenty które kierujecie do abo familijnego do mnie zupełnie nie trafiają. Oni też dokonali kiedyś wyboru tego pakietu niekoniecznie dlatego, że ich nie stać, tylko dlatego, że im wystarcza bo takie mają potrzeby i nie mają zamiaru za możliwość oglądania stadionowej korupcji płacić więcej niż za podstawowy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...