Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Beznadziejne porównanie :P

Kiedyś F1 był tak popularnym sportem, że nikt tego nie chciał, a wyścigi oglądało "kilku" pasjonatów. Dopiero od czasów Kubicy namnożyło się fanów, a wartość tego sportu znacznie wzrosła.

F1 w TV4 oglądało wcale nie tylko kilku pasjonatów, znam wielu którzy oglądali F1 od początku kiedy było w Polsce(ja również oglądałem), a przeniesiono ją do Polsatu od razu jak pojawił się Kubica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za 3 lata nowy przetarg moze wtedy, meczy w otwartej bedzie wiecej , moze 1 mecz w kolejce w koncu ??Niech juz bedzie ten 1 mecz z kolejki w tv otwartej i wszyscy kibice beda zadowoleni, a potem bedzie copraz mniejsze zainteresowanie kibicow, ligą zobacza ten niski poziom gry :D Ja jej niemam i ciesze sie zarabiscie . :D A Canal+ kaktus mi urosnie jak dfa 125 mln za sezon :D Renegocjuja umowe jeszcze przed poczatkiem sezonu i zejda ponizej 100 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za 3 lata nowy przetarg moze wtedy, meczy w otwartej bedzie wiecej , moze 1 mecz w kolejce w koncu ??Niech juz bedzie ten 1 mecz z kolejki w tv otwartej i wszyscy kibice beda zadowoleni, a potem bedzie copraz mniejsze zainteresowanie kibicow, ligą zobacza ten niski poziom gry :D Ja jej niemam i ciesze sie zarabiscie . :D A Canal+ kaktus mi urosnie jak dfa 125 mln za sezon :D Renegocjuja umowe jeszcze przed poczatkiem sezonu i zejda ponizej 100 mln.

Nie będzie jednego meczu na kolejke w TV otwartej, ani teraz, ani później. To byłoby nieopłacalne dla głównego nadawcy (ktokolwiek by nim nie był). Taką kase się płaci za produkt na wyłączność, a nie za ochłapy.

Nikt nie będzie umowy renegocjował i koniec. Jakby Cyfra coś zaczeła motać, to od razu byłoby po umowie. Nie bądz naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech juz bedzie ten 1 mecz z kolejki w tv otwartej i wszyscy kibice beda zadowoleni, a potem bedzie copraz mniejsze zainteresowanie kibicow, ligą zobacza ten niski poziom gry

O poziomie gry naszej OE już nie jeden w niejednym temacie napisał - i zostawmy to proszę .... Bo powtarzam po raz " n - ty " że tu nie chodzi o poziom a o inne cele ...... < kto tak naprawdę nie interesuje się piłką - nie zrozumie , i po co się napina w takim razie ? :( Akurat pod tym względem Technicy i spece od Sat Kurier Stricte problemów - nie mają za bardzo co do powiedzenia ... Przynajmniej nie wszyscy :) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...