Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po

13 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Przyjmą mi sprzęt w APS tydzień przed końcem umowy, czy iść oddać dopiero po?

Po

W dniu 9.12.2021 o 23:26, DamianCP napisał:

Witam, Mam umowę na internet mobilny CP na czas nieokreślony i mam pytanie jak to jest z wypowiedzeniem umowy i jak napisać wypowiedzenie pomoże ktoś ?

Napisz priv

W dniu 25.11.2021 o 10:31, czytnik napisał:

Czy mogę złożyć wypowiedzenie z wyprzedzeniem że kanał Lifetime HD będzie wyłączony ?

Po 23.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam, mam pytanie w sprawie składania wypowiedzenia, czy może być takie WYPOWIEDZENIE UMOWY wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy czy lepsze będzie te Niniejszym pismem wypowiadam umowę o świadczenia usług telekomunikacyjnych: Telewizji z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na ostatni dzień umowy terminowej?

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Tego nie wiem ale to wszystko masz w umowie lub warunkach świadczenia usług. To wszystko dostajesz na meila przy aneksie.

7 godzin temu, Pawel napisał(a):

Nie do końca. Dekoder nadal będzie należeć do Polsatu. Zapłacenie kary za niezwrócenie sprzętu to nie to samo co odkupienie go od operatora. Pomijam fakt, ze taki niezwrócony dekoder może zostać w każdej chwili zablokowany przez Polsat.

Nie zdasz zapłapisz karę umowna masz w domu to czyj jest?😂 Zresztą nikt nie będzie chciał zwrotu w takiej sytłacji starego złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał(a):

wypożyczonego z wypożyczalni samochodu też nie trzeba zwracać

To też żadne porównanie gdyż nawet 10 letni samochód jest coś wart, a 2 lub 3 letni dekoder to w zasadzie elektroniczny złom. Za który operator chciałby jak najwięcej, kiedyś sprzęt wydawany był na własność i powinno się do tego wrócić.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawel napisał(a):

Masz umowę wypożyczenia a nie zakupu ...

 

Odkąd pojawił się urząd UOKiK i tzw. lista zapisów abuzywnych - może się okazać, że umowa wypożyczenia zawiera takie klauzule, a Polsat może nia sobie gabinety wytapetować.

👺

 

Udaj się po poradę prawną, najlepiej darmową do jakiegoś miejskiego rzecznika praw konsumentów.

:read:

 

Przykład z samochodem z wypożyczalni jest nietrafiony, bo takie auto jest ubezpieczone na wypadek kradzieży czy wypadku, a wtedy to już problem wypożyczalni i klient niczego zwracać nie musi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Max Taadjen napisał(a):

 

... auto jest ubezpieczone na wypadek kradzieży czy wypadku, a wtedy to już problem wypożyczalni i klient niczego zwracać nie musi.

 

 

 

 Czyli wszyscy są zadowoleni. Wypożyczalnia dostaje kasę od ubezpieczalni a wypożyczający ma za friko samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...