Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2018 o 20:04, Bartosz nowicki napisał:

Wiadomość od profilu SNL z instagrama : SNL Polska będzie kontynuowany niezależnie od dostępnośći platformy. :)

 

Z tego co widziałem, to pisali tylko o tym, że nic jeszcze nie wiedzą i że "może znajdzie się dla nas nowy dom". Czyli jak ktoś kupi Showmax, to może gdzieś będą. Z tym, że jak to będzie TVP,  to bye bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja Showmaxa nie jest dla mnie dziwna. Korzystałem z ich usług tylko i wyłącznie dzięki promocji w Play. Szczerze mówiąc, za to, co mieli w ofercie, nigdy w życiu nie zapłaciłbym 20 zł. Uboga biblioteka i nic ciekawego w ofercie.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale była i polska, którą kto chciał to widział... Moja oglądała filmy Vegi, tak przez wielu krytykowane, a przez większy % ludzi oglądane i zachwalane (anonimowo). Ja lubię takie odmużdżacze i co komu do tego?

Edytowane przez Barti
Poprawiono interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna noworoczna niespodzianka od Showmaxa. Pojawiło się pięć filmów MGM z 2018 roku.

 

"Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali"

"I że ci nie odpuszczę"

"Każdego dnia"

"Tomb Raider"

"Życzenie śmierci"

 

Coraz głośniej o potencjalnym przejęciu Showmaxa przez TVP. Nie tylko w Polsce.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-chce-kupic-showmax-w-calej-europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowMax może nie kosztować specjalnie drogo na Europę, bo to nie był ich główny rynek. TVP pewnie myśli o zmianach w TVP VOD i oferowanie więcej płatnych treści legalnie naszym rodakom mieszkającym za granicą. Jeśli nawet by brali więcej niż za Strefę ABO(aktualnie 9,99zł/30dni) to w pewnym momencie przy dobrych prawach zaczęli by na tym zarabiać. Konkurencja z Netflix będzie niemożliwa, ale przy dobrych pomysłach platforma może na siebie zarabiać. Myślicie tylko płytko nie czując, że ludzie odchodzą od treści TV, a drobna kwoty za dostęp do treści VOD/streamingu staje się dobrą alternatywą.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patjyk napisał:

Kogoś tu nieźle poniosło, po co w całej Europie? 

Czemu poniosło ? Wycofują się tzn, że będzie okazyjna cena a finansowo Showmax wcale źle nie stał więc na takim dealu można zarobić. 

 

A taka baza tytulów np. na takiej samej zasadzie dla płacących abonament rtv to może być ciekawe zagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...