Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było widać niestety brak Góralskiego,najgorsze co się mogło przydarzyć to stracona bramka.Nasze zespoły słabo odrabiają straty mimo że się starali.Na prawde wyglądali dobrze fizycznie,co naszym druzynom na tym etapie rzadko się zdarza,też to ktoś zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze, że Lech wczoraj pokazał się z dobrej strony, oby ograli Utrecht i mieli farta w losowaniu, wtedy może stanie się cud... :) Chociaż z taką obroną będzie trudno.

Czas działa na ich korzyść, nowi zawodnicy będą grali coraz lepiej. Ja jestem optymistą i wierzę, że Lech zagra w fazie grupowej LE, a Legia LM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wyobrażasz  granie meczu o 15 w środku tygodnia ? To jest nie realne, granie przed 18 a w zasadzie 19 jest nieopłacalne dla klubów.

Pamiętaj też o jednej różnicy nie wszystkie kluby kiedyś miały światła więc niektóre musiały grać dość wcześnie, Coś takiego nie powtórzy się już nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych rundach normalką jest, że w kilku krajach mecze są rozgrywane nawet o 15:00. Jagiellonia z Irtyszem kilka lat temu bodajże grała o tej godzinie.

Masz rację, że jest to związane z oświetleniem ale przykład Pucharu UEFA 2001/2002

 

Amica Wronki - Llansantffraid 16:00

Sliema Wanderers - Polonia Warszawa 18:00

Glentoran - Wisła Kraków 20:00

 

Rewanże o tych samych godzinach. W Krakowie grali 18:00. Wydaje mi się, że tam nie było żadnych problemów z oświetleniem a mimo to mecze były ułożone tak żeby się nie nakładały na siebie. 

Powiem więcej, były AŻ ZA BARDZO fajnie ułożone żeby telewizje mogły pokazać wszystkie mecze. 

 

30kromb.png

 

Czy w ostatnich latach ktoś widział mecz o 22:30? Piękne to było czasy i rzeczywiście bardzo wątpliwe, że to wróci... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi musi rano wstać do pracy, dla mnie najpóźniejsza pora do rozgrywania meczów w Europie, to 21, ślęczenie prawie do północy przed telewizorem nie jest niczym przyjemnym dla większości ludzi. :)

Widzę, że Utrecht zdecydowanym faworytem meczu z Lechem według bukmacherów. Możliwe, że za dwa tygodnie zostaniemy tylko z Legią w pucharach. Oby nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...