Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co czuje kibic Legii , przez glupote(błąd) osób jego ukochana Legie niezagra o LM.Taki kibic oczekuje ustąpienia calego kierownictwa Legii.

 

To może od razu zlikwidujmy klub? Nie lubię odpowiedzialności grupowej. Odpowiedzialność powinien ponosić wyłącznie ten, który miał daną kwestię w swoich kompetencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie brak w tej całej aferze jakiejkolwiek(przynajmniej medialnej) reakcji prezesa PZPN, czyli Zbigniewa Bońka. Śpi? Nie udziela się? To w końcu polski klub, a najważniejsi w naszej piłce, czyli całe kolesiostwo z ludźmi z UEFA aktualnie na wakacjach? Wtedy kiedy ich naprawdę potrzeba, to ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się konferencja Berga- spokój, wyważone opinie i brak typowego, polskiego polowania na czarownice. Klasa!
Powiedział jak jest. Tutaj jest relacja (tylko tekstowa - nie wiem, czy jest jakieś wideo gdzieś) z jego wypowiedzi: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... play/lbgdr "Uwa­ża­my, że de­cy­zja UEFA jest zła i prze­ciw­na wszyst­kim za­sa­dom fair play. Fut­bol to ry­wa­li­za­cja na bo­isku, a tu cho­dzi o na­zwi­sko na li­ście..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez taką głupotę stracić awans. To jest absurd. Ale dlaczego Legia zaniedbała taka sprawę? Sam Bereszyński nie wiedział kiedy może grać ? Czy ta kierowniczka nie wie co robi co wysyła?

 

a wiedziałem że będzie nieszczęście

kto bierze babę na kierownika drużyny???/prezes!!!!/

powinna mieć wszelkie dane w jednym paluszku

a kobitka myśli jaki strój założyć....

pośmiewisko na całą Europę

i nie wygłupiaj pisząc ,,że ktoś z pionu sportowego"

to pytam KTO?

 

Najpierw sprawdź, kto w Legii odpowiada za takie sprawy, a potem krytykuj. Podpowiem tylko, że nie kierownik drużyny.

 

tak ...to kto ? sprzataczka....no bo chyba nie prezes!

a jeżeli jest tak jak piszesz...to Ci powiem że kierownik drużyny POWINIEN WIEDZIEĆ !!!!!

taki za[beep]y obowiazek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie biedny słoweński klub miał wtyki w UEFA? :Dhttp://www.uafutbol.pl/index.php/arsena ... alkowerem/

Czegoś tu nie rozumiem. W tym wypadku był walkower. Był to pierwszy mecz i jeśli Arsenał wysoko by wygrał to by awansował. W przypadku Legii była mowa że nawet gdyby Legia pierwszy mecz wygrała 5:1 to i tak by nie awansowała. No to chyba cos nie tak?

 

Dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie brak w tej całej aferze jakiejkolwiek(przynajmniej medialnej) reakcji prezesa PZPN, czyli Zbigniewa Bońka. Śpi? Nie udziela się? To w końcu polski klub, a najważniejsi w naszej piłce, czyli całe kolesiostwo z ludźmi z UEFA aktualnie na wakacjach? Wtedy kiedy ich naprawdę potrzeba, to ich nie ma.

Rzecznik PZPN powiedział że LE i LM to "biznes" między UEFA a poszczególnymi klubami i PZPN nie ma nic do gadania. Inna sprawa że gdyby chodziło o Zawiszę to pewnie Boniek by zupełnie przypadkowo pojechał do Szwajcarii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiedziałem że będzie nieszczęście

kto bierze babę na kierownika drużyny???/prezes!!!!/

powinna mieć wszelkie dane w jednym paluszku

a kobitka myśli jaki strój założyć....

pośmiewisko na całą Europę

i nie wygłupiaj pisząc ,,że ktoś z pionu sportowego"

to pytam KTO?

Najpierw sprawdź, kto w Legii odpowiada za takie sprawy, a potem krytykuj. Podpowiem tylko, że nie kierownik drużyny.

 

tak ...to kto ? sprzataczka....no bo chyba nie prezes!

a jeżeli jest tak jak piszesz...to Ci powiem że kierownik drużyny POWINIEN WIEDZIEĆ !!!!!

taki [beep] obowiazek....

 

Kierownik drużyny ma swoje przydziały do zrobienia. Gdyby miał jeszcze sprawdzać, czy inni wszystko dobrze robią to by to musiałaby być praca 24/h. PS: W drużynie piłkarskiej nie ma tylko takich stanmowisk jak prezes, kierownik drużyny, sprzątaczka, trener i piłkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wszystkiemu winna baba, a o swoich kolesiach nawet nie wspomnieli. Przecież to jest jak Wyborcza, jak nie gorsze, albo poziom pudelka.

Tu pewnie biedny słoweński klub miał wtyki w UEFA? :Dhttp://www.uafutbol.pl/index.php/arsena ... alkowerem/

Czegoś tu nie rozumiem. W tym wypadku był walkower. Był to pierwszy mecz i jeśli Arsenał wysoko by wygrał to by awansował. W przypadku Legii była mowa że nawet gdyby Legia pierwszy mecz wygrała 5:1 to i tak by nie awansowała. No to chyba cos nie tak?

 

Dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie brak w tej całej aferze jakiejkolwiek(przynajmniej medialnej) reakcji prezesa PZPN, czyli Zbigniewa Bońka. Śpi? Nie udziela się? To w końcu polski klub, a najważniejsi w naszej piłce, czyli całe kolesiostwo z ludźmi z UEFA aktualnie na wakacjach? Wtedy kiedy ich naprawdę potrzeba, to ich nie ma.

Rzecznik PZPN powiedział że LE i LM to "biznes" między UEFA a poszczególnymi klubami i PZPN nie ma nic do gadania. Inna sprawa że gdyby chodziło o Zawiszę to pewnie Boniek by zupełnie przypadkowo pojechał do Szwajcarii :)

Celtic awansował przez gola strzelonego na wyjeździe. Do pierwszego meczu nie ma jak sie czepic, bo Beresz. Nie bylo w skladzie.

 

A Boniek pewnie ma ważniejsze sprawy na głowie np. wyjazd do Włoch albo występ dla betclicka :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie biedny słoweński klub miał wtyki w UEFA? :Dhttp://www.uafutbol.pl/index.php/arsena ... alkowerem/

Czegoś tu nie rozumiem. W tym wypadku był walkower. Był to pierwszy mecz i jeśli Arsenał wysoko by wygrał to by awansował. W przypadku Legii była mowa że nawet gdyby Legia pierwszy mecz wygrała 5:1 to i tak by nie awansowała. No to chyba cos nie tak?

Legia sama jest sobie winna mogła wygrać co najmniej 6-1 i nie było by afery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Legii pokazuje też jakie te przepisy UEFA są niesprawiedliwe. Nie umniejszam tu winy Legii, bo do przepisów(jakie by nie były) trzeba się stosować. Jednak warto zauważyć, że Bereszyński odcierpiał karę trzech meczów(gdyby pojawił się w którymś poprzednim meczu to nie byłoby wątpliwości co do błędu). A tu jeden mały błąd w rejestracji i marzenia o Lidze Mistrzów, trzeba odłożyć...

Szkoda. I nie ma co zwalać na Vrdoljaka. Trzeba uwazniej czytać przepisy w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA sama rowniez sie pomylila i to we wlasnych przepisach, wiec dajcie spokoj! UEFA bardziej zawalila, bo lista druzyn musi byc ogloszona najpozniej 12 godzin przed rozpoczeciem losowania! Legie wywalili 2,5 godz. przed losowaniem bodajze. Wiec to oni wczesniej zawalili, bo dopiero 2,5 godz. przed losowaniem udowodnili Legii blad i wywalili ja z LM, a juz tego zrobic tego UEFA NIE MOGLA usunac Legii z LM, w mysl przepisow.

No ale UEFA wymysli jakas glupia wymowke i nic sie juz nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA sama rowniez sie pomylila i to we wlasnych przepisach, wiec dajcie spokoj! UEFA bardziej zawalila, bo lista druzyn musi byc ogloszona najpozniej 12 godzin przed rozpoczeciem losowania! Legie wywalili 2,5 godz. przed losowaniem bodajze. Wiec to oni wczesniej zawalili, bo dopiero 2,5 godz. przed losowaniem udowodnili Legii blad i wywalili ja z LM, a juz tego zrobic tego UEFA NIE MOGLA usunac Legii z LM, w mysl przepisow.

No ale UEFA wymysli jakas glupia wymowke i nic sie juz nie zrobi.

Szukam tego punktu i w regulaminie go nie ma...dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Celtic zablokował swój fanpage dal wszystkich Polaków, nie wiem n czym polega ta blokada bo probowalem wchodzic na zmienionym proxy i to na kilka sposobów, myślę, że i tak Polacy z UK wylewają tam żale.

Adres fanpage (w Polsce nie można go teraz nawet wyszukać)

https://www.facebook.com/CelticFC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z aferą ma wspólnego Celtic FC ? Jakby Legia grała np. z Realem Madryt , to też klub z Madrytu byłby winny ? :crazy:

To ma do tego Celtic, że wystarczyło złożyć deklaracje o nieodwoływaniu się od decyzji UEFA, boisko rozstrzygnęłoby sprawę. Poczytaj sobie wypowiedzi Mioduskiego czy Bońka. Ja wiem, że kasa jest ogromna do stracenia, ale przyzwoitość nakazywałaby inne zachowanie od takiej firmy jak Celtic. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...