Skocz do zawartości

Ankiety platformy CANAL+


axelmateuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta odwalona, masakryczne te pakiety i jak pisałem wcześniej żeby mieć to co teraz za 70zł (Extra z C+) trzeba bulić 120-140zł! Powoli szykuję się na CP, tylko czekam MR po sieci Evoboxy HD :)

 

To są tylko ankiety, którą mogą, ale nie muszą wejść w życie. nc+ po prostu bada. Już kilkakrotnie badali i wiele rzeczy z tych ich ankiet nie weszło w życiu. Także nie panikuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie wczoraj tą ankietę wypełniałem - mnóstwo wersji pakietowych jednakże za każdym razem jest podział na pakiet z canal plus sportowymi i filmowymi osobno - jako ciekawostka każdorazowo była opcja ncgo bezpłatna gdy oglądasz sam ale jak juz 2 osoby chcą używać ncgo jednocześnie to juz tylko w wersji płatnej. Ale taniej na nic nie liczcie - chcesz mieć to co w extra i canal plusami do tej pory to musisz wywalić z multiroomem około 100 PLN. Dp kolegi andrzejgratis który wrzucał tu grafike - nie widziałem takiej opcji w ankietach które wypełniałem - HBO wszędzie było dodatkowo płatne 25 PLN.

Edytowane przez Tiesto12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypełniając tą ankietę wszędzie zaznaczyłem, że nie jestem zainteresowany tą ofertą z powodu opłat za MR, opłat za dekodery marnej jakości, bałaganu w pakietach (chyba stworzone tylko dla jednej osoby mieszkającej w domu.) ograniczenie nc+go do 2 urządzeń na raz i wyciaganiem kasy od dodatkowych urządzeń. Totalnym nieporozumieniem jest branie kasy za możliwość nagrywania z nc+ go.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Oj Francuziki źle kombinują. Chyba nie tędy droga by ratować francuski C+. Wykastrowany sport i ochłapy z oferty filmowej lub ochłapy sportowe plus ciągłe powtórki "hitów" filmowych. Tudzież niepewność utrzymania praw do wytwórni i wydarzeń sportowych.
Absurdalne opłaty za pakiety,pakieciki.Ankieta wskazuje jaką drogą chce iść nadal nc+. Jak najwięcej wydoić z portfela klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Niekoniecznie, dużo osób w tym ja jest w stanie dopłacić naprawdę symboliczną dopłate jakie obecnie oferuje nc+ za kanał z ulubionymi pozycjami.

 

Ja jestem na TAK.

Ide Planete+ Crime brzmi interesująco, natomiast pozostałe kanały nie są interesującem

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze trzeba się modlić by inni praw nie tracili bo UFC poleciało do konkurencji oby to samo nie przytrafiło się z SerieA.Dodatkowo Bundesliga z E2 wyleciała do płatnego Eleven.Ale te prawa przynajmniej zostały w NC+.Oczywiście utrata LM i LE za to dostajemy śmieciowe prawa o filmowej ofercie C+ HBO nie wspomnę.Ale jak to tłumaczą w NC+ gwarantują kanał a nie prawa w nim zawarte.Jednak podpisujac umowę nie dostaniesz czarno na białym co gdzie i do kiedy.Często gęsto nie ma na co okiem rzucic a oni planują klepać nowe kanały które nic nie wnoszą do oferty a tylko zawyżaja cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem ankietę od ncplus. Miej wpływ na to co oglądasz. Dotyczyła tego czy byłbym zainteresowany kanałami i czy byłbym w stanie za to dopłacić.

 

- kanał religijny

- jak to działa

- all sport tv

- planete+ crime

- fightklub+

Jakiś zrzut ekranu, obrazek, cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, dużo osób w tym ja jest w stanie dopłacić naprawdę symboliczną dopłate jakie obecnie oferuje nc+ za kanał z ulubionymi pozycjami.

 

Ja jestem na TAK.

Ide Planete+ Crime brzmi interesująco, natomiast pozostałe kanały nie są interesującem

 

Zapewne kanał Crime+Investigation Polsat zakończy współpracę z Polsatem i zostanie stworzony kanał Planete+ Crime+Investigation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zrzut ekranu, obrazek, cokolwiek?

 

Zrobiłem tylko dwa screeny. Do każdej propozycji był krótki opis. Potem trzeba było zaznaczyć w jakim stopniu taki kanał mnie interesuje i czy różni się od podobnych na rynku. Potem czy byłbym skłonny za niego dopłacić. Nie było żadnych kwot tylko tak ogólnie. Potem trzeba było uporządkować je w kolejności od najbardziej atrakcyjnych do najmniej atrakcyjnych. Był jeszcze jeden slajd w którym były podane właśnie te nowe propozycje razem z innymi kanałami oferowanymi przez nc+ m.in. nSport+, Domo+, Kuchnia+. Trzeba było zaznaczyć 5 najbardziej mnie interesujących. To tak w skrócie.

 

http://imgie.pl/image/fEwUS

http://imgie.pl/image/fEaVw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...