Skocz do zawartości

Przekazy testowe (kanały) w Polsat Box


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Poland napisał:

Ciekawe czy Cyfrowy Polsat zmieni ID stacji i przesunie ją na 195, 196 lub ewentualnie 151 pozycje na liście.

Zapomnij i przestań fantazjować. CP co najwyżej może ich usunąć z listy bez porozumienia, i bez przejścia do PM a na to się nie zanosi w najbliższym czasie 😁🤣😂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to w ogóle dostał jakiegoś snu zimowego , rozumiem sezon ogórkowy ale wciąż :

- syf w dekoderach , uruchamianie " rewolucji " w dekoderach za aneksowanie umów na 24/36 mcy i to jeszcze zakłamani mataczą że EMEJZINGI będą na pewno działać ( evobox lite ) mając w umowie evobox PVR - @Specjalista Cyfrowy Polsat sam sie pogubił we własnych kłamstwach i omija temat bo mu tak wygodnie 

- większość operatorów korzysta z u-lubianą TVP(is) 4K włączając ich kanał do oferty a CP nawet w IPTV nie potrafi tego dokonać , dogadać się i w ogóle są w czarnej 🍑 z 4K i na rozwój technologii mają zwyczajnie wyjechane 

- marazm nuda kpina w kwestii  dodania już istniejących kanałów TVP DOKUMENT , TVP KOBIETA , RED TOP , ELEVEN SPORT 4 🤦‍♂️🤣😂🍑

- szumne ogłoszenie zmiany LOGOTYPÓW w swojej marce - firmie ,zmiany ( kolejne ) loga  kanałów TV " sygnowane " słowem POLSAT 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂

 

Czy ktoś tam doznał wylewu udaru czy doszło do spotkania wysokich szczytów i obfitych pomysłów ... 🍆🍑💦🤦‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mati06 napisał:

Spokojnie Eleven Sports 4 ma być w tym roku w CP a kanały TVP jesienią jak TVP kobieta pojawi się na sat po co mają aneksowac co chwila umowy jak za jednym razem mogą włączyć dwa kanały publicznego nadawcy. 🙂

 

5 minut temu, tomik1 napisał:

Po ilości abonentów widać, że biznes się kręci i nie muszą się spieszyć z nowymi rzeczami skoro obecne się bardzo dobrze sprzedają

To tylko moje poboczne własne zdanie , tylko tak się dziwię i nie tylko ja że taka STAGNACJA rozwojowa w CP , ale co tam - 4K jest w C+ więc oglądamy ;) , @Specjalista Cyfrowy Polsat życzymy CI dużo wrażeń oglądając 4k u konkurencji 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mati06 napisał:

Spokojnie Eleven Sports 4 ma być w tym roku w CP a kanały TVP jesienią jak TVP kobieta pojawi się na sat po co mają aneksowac co chwila umowy jak za jednym razem mogą włączyć dwa kanały publicznego nadawcy. 🙂

Eleven Sports 4 chyba będzie za rok bo wyłączność jest do końca tego bieżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czytnik napisał:

Byli tu już tacy co twierdzili że Eleven Sports 4 będzie w marcu.

@Mati06 podaj źródło tych informacji .

Mam swoje źródła których nie mogę podać bo nie ma tego w sieci. Ten rok jest ostatnim rokiem wyłączności satelitarnej tyle mogę powiedzieć 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...