Skocz do zawartości

Przekazy testowe (kanały) w Polsat Box


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pc107 napisał(a):

Pojawiły się dwa testy tzw. duszki, które wyszukują się poza listą Polsat Box:

ID: t4324 (11,393 GHz, pol. V)
ID: t15829 (11,508 GHz, pol. V)

Rozpoczęcie przenosin paczki HBO/Warner Polska na tp TVN-u z pojemności C+ i Polsatu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z testów jest już wiadomy, czyli ten z ID: t15829 (11,508 GHz, pol. V)- jest tam nadawany WarnerTV HD.

EDIT: Dwa testy z 11,393 GHz, pol. V też już wiadome: t4324 - Cartoonito Poland i t4325 - Cartoon Network Poland.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie już na kartach Polsat Box uprawnienia do kanałów Warner TV HD Polska, Cartoonito HD Polska i Cartoon Networks HD Polska z tp TVN-u?

Ja już mam uprawnienia z karty C+Polska (karta Conax) do ww. kanałów. :-)

Jakość o wiele lepsza niż z pojemności Polsat Box. Zdecydowanie na "Wielki PLUS" dla jakości dla tych kanałów. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Jakość o wiele lepsza niż z pojemności Polsat Box. Zdecydowanie na "Wielki PLUS" dla jakości dla tych kanałów. :-)

Nie patrzyłem jeszcze, ale z niektórymi kanałami jest na odwrót.

Mam wrażenie, że TVP 2 jest lepszej jakości niż TVP 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę jeśli chodzi o kanały TVP by z tp Polsat-u była lepsza jakość niż z tp C+Polska.

C+Polska ma dosyły sygnału bezpośrednio od nadawcy czyli od TVP a Polsat podobno pobiera sygnał kanałów TVP z NTC a nie z dosyłu od TVP. To widać najbardziej na kanale TVP Rozrywka w SD z tp Polsatu. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 09:50, DanielK napisał(a):

TVP Rozrywka jak wiadomo naziemnie idzie w HD.

Pytanie czy cos się zmieni jeszcze w jakości tych programów z tego TP po wyłączeniu Cartoonito.

No i jeszcze przybędzie miejsca na 12284 H.

 

Raczej nic się nie zmieni, do czasu aż nie ustabilizuje się sytuacja w TVP. By oszczędzać może się okazać że jakieś kanały TVP zostaną zlikwidowane lub połączone ze sobą. Wtedy dopiero będzie można ewentualnie myśleć o tym jakie kanały faktycznie będą nadawane satelitarnie i w jakiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mam na liście testów Cartoon Network, Cartoonito i Warner TV z tp. Warner Bros. Discovery, za to pojawiły się duble dubli TVN HD (985, poza listą - w moim przypadku 1013), TVN7 (poza listą - 1014), TVN Style (986).

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...