Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda, emaila nie przesłali, ale w strefie klienta pojawiły się nr i pin do Viaplay, więc bez problemu się aktywował dostęp. A pakiet to ja mam Stalowy, więc ta promocja raczej jest dla wszystkich. 

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie popełniłem błędu. Vectra przesłała mi maila z możliwością do rejestracji do Viaplay. Kliknąłem w link, pojawiło się pole z moim adresem mailowym oraz pole gdzie musiałem utworzyć hasło. Nie proszono o pin podany w Stefie Klienta. Czy to normalne? Może po prostu założyłem normalne konto bez darmowego okresy do sierpnia?

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dsd napisał:

A pakiet to ja mam Stalowy, więc ta promocja raczej jest dla wszystkich. 

Sprawdziłam na dwóch kontach, na jednym pakiet Srebrny, na drugim Platyna i promocji Viaplay brak. 

 

Pojawiła się ciekawa oferta weekendowa dla nowych, umowa bez zobowiązania - Internet 450 Mb/s + 39 kanałów telewizyjnych (pakiet Stalowy): https://www.vectra.pl/oferta/5083/

 

Za 49,99 zł miesięcznie, a instalacja 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vectriusz napisał:

.... Nie proszono o pin podany w Stefie Klienta. Czy to normalne? Może po prostu założyłem normalne konto bez darmowego okresy do sierpnia?


https://signup.viaplay.pl/vectra  Chyba najpewniej jak na tej stronie aktywujesz

1 godzinę temu, Zuzia napisał:

Sprawdziłam na dwóch kontach, na jednym pakiet Srebrny, na drugim Platyna i promocji Viaplay brak. 

Hmm... no to może dlatego jestem adresatem tej promocji, bo mam aktywny pakiet „Eleven”, a Viaplaya jeszcze nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie modem Arris TG6441B i pojawiła się możliwość wymienienia go na Technicolor CGA4236. Nasuwa mi się zatem pytanie, czy warto? 

 

Oba urządzenia są podobnej klasy, lecz przed zmianą oferty korzystałem z CGA2121 i działał on całkiem w porządku. Arrisy cieszą się złą sławą pośród niektórych grup, stąd być może byłby to całkiem sensowny krok.

 

Dodatkowo chciałbym zapytać posiadaczy wspomnianego TC, czy po zmianie trybu pracy modemu na open i wejściu w jego ustawienia są w stanie zmienić serwery DNS przekazywane przez DHCP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 14:50, oculars_increasers napisał:

Mam obecnie modem Arris TG6441B i pojawiła się możliwość wymienienia go na Technicolor CGA4236. Nasuwa mi się zatem pytanie, czy warto? 

Jeśli tylko dadzą to bierz.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 19:48, Arkon napisał:

To jest Vectra, stan umysłu. Ich sposobu myślenia nie zrozumiesz.

Potwierdzam. Przez 12 dni walczyłem aby aktywowano mi usługi po zawarciu nowej umowy. Ręce opadają. Problemy techniczne, itp, itd. Ani śladu po telefonicznych zgłoszeniach. W efekcie reklamacji przyznano mi śmieszne groszowe rekompensaty. Ogólnie bałagan, niekompetencja, ściemnianie przez telefon kwalifikujące się pod oszukiwanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 14:33, Zuzia napisał:

 

Pojawiła się ciekawa oferta weekendowa dla nowych, umowa bez zobowiązania - Internet 450 Mb/s + 39 kanałów telewizyjnych (pakiet Stalowy): https://www.vectra.pl/oferta/5083/

 

Za 49,99 zł miesięcznie, a instalacja 1 zł.

Widzisz, dla nowych zawsze jest lepsza oferta. Ja mam sam internet na czas nieokreślony 150Mb/s za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał:

Zarządzanie level Vectra emoji1787.png

Vectra idzie w biznesie rozumowaniem Polsatu: nasz kanał Disco Polo Music nie może przebić Polo TV to wykupujemy od ZPR Media Polo. Eleveny mogą zagrażać Polsatowi Sport to pyk wykupujemy Eleveny. Ale tak na poważnie wiadomo że na rynku zostają tylko gigany a małe kablówki zostają pożarte przez duże sieci.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Mam do Was pytanie - co sądzicie o ofercie przedłużeniowej: Super Film&Sport, Canal+Prestige, Eleven, dekoder 4K z dyskiem 1 TB, dekoder PVR (multiroom), router WIFI 6 za 177,48 zł? Umowa na 12 miesięcy.

Ja cały czas nie wiem co jest w pakiecie Super Film&Sport i jaka jest jego cena? Nie podałeś też prędkości internetu i ile płacisz za C+ oraz Eleven. Ja już HBO Max mam za 20 zł poza Vectrą, a od dziś pierwszy raz od wielu lat Canal+ też już mam tylko online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...