Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam kilka pytań. Znajomy ma w tej chwili pakiet złoty + dekoder sd + pakiet telefoniczny. Zakupił on nowy telewizor i dlatego planuje wymienić na dekoder HD. Zmieniał ktoś ostatnio dekoder SD na HD i wie jakie są opłaty? W grę wchodzą trzy warianty:

 

- zostanie przy pakiecie ZŁOTYM i wymiana dekodera na HD

- zmiana pakietu na PLATYNOWY i wymiana dekodera na HD

- lub pakiet ZŁOTY lub PLATYNOWY z opcja MULTIROOM i wtedy zostawia dekoder SD a drugi bierze HD

 

Która wersja jest najkorzystniejsza? Bardzo dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mniejszych miejscowościach nie ma szans na dekoder HD ADB, tylko Motorola. Po prostu zakupili za dużo tego szmelcu Motoroli to muszą to upchać. Swoją drogą nie polecam Vectry i jej jakości kanałów. Ostatnia awaria pokazała, że przez DVB-C jakość potrafi być okej, a przez dekodery to istna tragedia.

 

Na kanale Vectra Info wyczytałem, że każdy abonent, który ma w swoim pakiecie kanał TVN CNBC albo też Private Spice, ma prawo wypowiedzieć umowę (z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon9904, przy tej informacji o rezygnacji na dole pisze - W razie skorzystania z tego prawa Spółce Vectra przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi o jakiej mowa w artykule ...

 

http://i.imgur.com/h6Wdodu.jpg

 

Jak mam to rozumieć? Jeśli mam umowę na 24 miesiące (jeszcze ponad rok do końca) to mogę złożyć wypowiedzenie zgodnie z tą zmianą i Vectra nie będzie kazała nic dopłacać, czy jednak może zgodnie z tym zapisem naliczy jakieś kary itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Vectra Info wyczytałem, że każdy abonent, który ma w swoim pakiecie kanał TVN CNBC albo też Private Spice, ma prawo wypowiedzieć umowę (z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia) ;).

 

Tak tylko w przypadku TVN CNBC trzeba będzie zapłacić karę bo zmienia się tylko nazwa kanału a tematyka pozostaje taka sama :-) Jest to napisane na dole małymi literkami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - czy ktoś już w Gdańsku albo w okolicach ma Vectrę po sieci Jarsat Gdańsk ? Jak to wygląda cenowo(dla Gdańska jeszcze cen na stronie Vectry nie ma) ? Jest jakaś promocja ? Analog jest w cenie ?

 

I ogólnie poradźcie mi czy warto wchodzić do Vectry ? Jestem już zdezorientowany zero informacji ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czy vectra dalej podwaja prędkość w nocy? Mam od nich 30mb a dzisiaj sprawdzałem o 7-00 i wychodzi mi niecałe 20 (wifi).

Zresztą wogóle cały czas mi tyle pokazuje przez wifi wciągu dnia, po kablu już nieco lepiej.

Dostałem od nich takiego czarnego Arrisa (modem i router razem) może z nim coś nie tak?

Bardzo proszę o opinie, pozdrawiam.

typ radia: 802.11n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronson79

 

W starych taryfach internetu 8,16,24,64 itd. opcja ''taryfa nocna'' była bezpłatna W nowych taryfach niestety Vectra nie podwaja prędkości w nocy za darmo. Usługa kosztuje 5zł. Aktualnie posiadam 40mb/s i aktualnie o 9.00 leci prawie 78mb/s ( wykupiona taryfa nocna )

 

Zawsze byłem przeciwny tego typu rozwiązań że 2w1. Ja mam sam modem cisco epc 3010 i do niego podłączony swój ruter. Taryfa nocna czyli 80mb śmiga po wifi idealnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentom Vectry życzę w 2014 roku lepszej jakości programów (czy to SD, czy HD), mniejszej awaryjności dekoderów, lepszej obsługi klienta, odkodowanie 61 kanałów z zawartości najniższego pakietu (Stalowego) w DVB-C no i nowych kanałów ;). A tak po ludzku to szampańskiej zabawy z okazji Sylwestra ;).

 

W sobotę idzie wymówienie. Jeżeli zaproponują Złoty HD, dekoder HD ADB i Multiroom w cenie 55 zł, to wtedy jest szansa na zostanie. Ale w innej opcji to nie ma szans ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nowego roku, szampańskiej zabawy mniejszych problemów z VECTRĄ i odkodowania 61 kanałów w DVB-C (było by pięknie) więc jeszcze raz wszystkiego najlepszego w nowym 2014 roku ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co to oznacza dla wieloletniego klienta z umową na czas nieokreślony na samą TV (do 2011 analog - od 2011 analog + dekoder SD)? Ile w takim wypadku trzeba byłoby zwrócić? Opłata: 56,99 zł/mies.

To nic nie oznacza - Patrz regulamin świadczenia usług który zapewne posiadasz... Punkt 8.1.

Jak masz taką umowę i chcesz ją rozwiązać to możesz to zrobić w każdej chwili. Obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Nie trzeba czekać na żadne "okazje" no nie jesteś związany umowami promocyjnymi. Idziesz do BOK kładziesz wniosek, po miesiącu od tego wydarzenia odłączają Ci sygnał a Ty masz 14 dni na oddanie dekodera i po temacie.

http://www.vectra.pl/repository/vectraF ... jnych_.pdf

 

Powołałem się na ten punkt regulaminu, no i pracownik dalej swoje i umowa niestety do końca marca. I to umowa niepromocyjna. Okazało się, że regulamin mnie nie obowiązuje, tylko ten nowy. A i ADB HD wróciły do Żar, wreszcie - no, ale jak dla mnie trochę za późno.

Co do nowych kanałów - wreszcie coś, czego abonenci chcieli, dojdzie do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony, po zeszłorocznym marazmie nie spodziewałem się żadnych nowości na początku roku, a tu proszę. TVP Sport w HD na pewno się przyda, bo jakość kanału SD nie rozpieszcza. Z kolei TV Republika będzie ciekawą alternatywą dla mediów informacyjnych "głównego nurtu".

 

Szkoda tylko, że nie dołączyli od razu STARS TV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...