Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo wybrane kanały Telewizji Polsat pojawią się również w ofercie analogowej operatora.

Zamiast uszczuplać analog, to oni dodają kolejne kanały. Zaczęli od nałożenia opłat za dekodery SD, potem nieszczęsna "modernizacja" i spadek jakości kanałów, następnie poszerzenie analogu. Nie rozumiem strategii Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę: REWELACYJNA INFORMACJA!

 

Nie oszukujmy się, ale w gruncie rzeczy tego brakowało ofercie Vectry do pełnego szczęścia. Teraz mamy zdecydowanie najbogatszą ofertę ze wszystkich kablówek (przynajmniej tych mainstreamowych), oferta dla fanów sportu to już w ogóle cudo - chyba wszystkie kanały sportowe dostępne na rynku.

 

REWELKA, rewelka. Teraz tylko poprawić jakość.. ale i tak się cieszę ;) Dziękuję Vectro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!! Tylko jak zawsze w przypadku Vectry musi być jakieś ale...Mianowicie czemu nie wprowadzą wszystkich kanałów grupy Polsat, brak Polsatu Jim Jam to duży minus dla Vectry bo akurat ta stacja to chyba najlepszy obecnie kanał dziecięcy, drugi mankament powrotu Polsatów to umieszczenie obu wersji Polsatu sport extra w pakiecie "sport na ostro" a jeszcze do tego brak Polsatu Play. Czemu Vectra dyskryminuje mężczyzn? Oczywiście ogólnie oferta programowa będzie naprawdę niezła od października (dlaczego dopiero od jesieni? ) ale jeszcze poprosiłbym aby tylko dodać Sundance Channel HD (jedyny kanał z kinem niezależnym a takie by się przydało w ofercie Vectry aby kazdy kinoman znalazł coś dla siebie) oraz History HD najlepszy kanał o tematyce historycznej na świecie...Vectro podziękowania i oczywiście prosimy o jeszcze...Teraz czekam ile Vectra zaśpiewa od października za abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie też pomyślałem o History HD. To w zasadzie jedyny kanał, o który błagamy dłużej niż Polsaty a cały czas go nie ma.

 

Jeśli chodzi o PSE w sport na ostro, to przypuszczam że taka jest też polityka Polsatu. W CP też kanał ten jest w jakimś tam wyższym pakiecie, o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale :)

Spodziewałem się, że nawet zwykły Polsat Sport pójdzie do pakietu Sport na ostro. Jest jeszcze cała masa abonentów z dekoderami SD, więc chcą zebrać więcej klientów na ten extra płatny pakiet.

Ja osobiście czekam na Polsat HD - szkoda, że trzeba czekać do października. Już chociaż mogliby się postarać na ten wrzesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką tą propagandę głosi TVN 24 ? Chyba tylko zwolennicy tego porąbanego PiS-u mogą tak uważać!

Nie mogłem się powstrzymać,aby nie ustosunkować się do tego tak subiektywnego postu i napisałem nie na temat .Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dot. obrazu HD. Kupiłem nowy tv podłączyłem dekoder vectry przez kabel hdmi ustawiam rozdzielczośc 720p i obraz drga. Najbardziej to widać jak obraz jest biały. Jak przestawie rozdzielczość na dekoderze na 1080p jest dobrze. o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kanałów polsatu które się pojawią brakuje: polsat play, polsat film, polsat jimjam oraz polsat crime&investigation

Podpisanie umowy z Polsatem to duży krok naprzód. Wracają najciekawsze programy Polsatu i to jest najważniejsze. Kolejne może kiedyś się pojawią a może nie. Sądzę że to kwestia czasu.

Nie można mieć wszystkiego. Kanałów N premium w ofercie Vectry też nie ma. Nigdy nie będzie tak że będzie wszystko i w najlepszej cenie i jakości.

Vectra obecnie dąży do tego żeby było dużo, w dobrej cenie i jakości Low Definition. Też się znajdą na to klienci bo dla większości abonentów jakość się nie liczy. Akceptują obecną i twierdzą że jest bardzo dobra. Cieszą się że mogą popstrykać pilotem i jest dużo kanałów. A że średnio widać... :-).

Polsat Play to średnio ciekawy program, podobnie jak Polsat Film. Jim Jam nie jest zły ale dużo lepsze jest Mini Mini (tak pod względem jakości programowej jak i technicznej jakości obrazu) które w ofercie Vectry jest. A kanały typu "Investigation" to bajki na które szkoda miejsca w kablu podobnie jak Mango TV. Jedno "Investigation" w Vectrze już jest.... To oczywiście moje zdanie. Lepiej w to miejsce wrzucić jakieś ciekawe, odmienne kanały w dobrej jakości i odmienną ofertą programową. Vectra i tak ma sporą przewagę w ofercie programowej. Nawet dziś bez Polsatów pod tym względem wypada najlepiej wśród największych operatorów SAT i kablowych. Tylko ta zepsuta jakość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że z Polsat Play, Polsat Film, Polsat JimJam czy Polsat Crime & Investigation Network będzie tak jak z Polsatami w Multimedia Polska też w styczniu włączyli tylko część kanałów a w marcu włączyli całość a u nas będzie tak że dostaniemy większość kanałów Polsatu w październiku a resztę dostaniemy pewnie w grudniu na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Robertem03. Akurat wybrali najistotniejsze stacje z polsatowskim szyldem. Kto powiedział, że muszą to być wszystkie?

 

Polsat C&I byłby dublem obecnego u nas od niedawna ID, kanałów dla najmłodszych mamy aż 3: Minimini+, BBC CBeebies (bardzo dobry) i Disney Junior. Polsat Film to ponoć przerywa filmy reklamami niczym zwykły, naziemny Polsat więc nie ma sensu płacić za niego... Polsat Play to też nic szczególnego. Najważniejsze są stacje sportowe, Polsat HD no i coraz lepszy Polsat News!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dzięki wzbogaceniu zawartości kanałów sportowych nasza propozycja stanie się jedną z najbogatszych na rynku - powiedział Tomasz Żurański, Prezes Zarządu VECTRA S.A.

Nie ma to ja popaść w samozachwyt... Znając Vectrę to jakieś kanały wylecą i SnO sporo podrożeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że wyznawcy TVN24 podnieśli larum i plują jadem w lemoniade Ludzie mają dosyć tej propagandówki i chcą miec wybór jaki w innych porządnych kablówkach gdzie w standardowych pakietach jest i polsat news i tvn24 i superstacja ale niestety vectra dalej woli uzależnić abonentów tym medium to już superstacja jest lepsza niż to badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...