Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie- C+ na całą umowę, wtedy by się opłacało. Mnie w lipcu kończy się umowa, złożyłem wypowiedzenie i tel z DUK z propozycją dekoder 4K(nie smart), Platyna, Sport na Ostro, 600MB, 3 abonamenty komórkowe za 116 zł. Niezła cena, ale wstrzymałem się do połowy czerwca jak już będą znane ceny za Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie zawsze są ceny z kosmosu. Po pierwsze to Ty rządzisz, po drugie wysłałeś wypowiedzenie? Poza tym jeśli Tobie cena pasuje, to spoko. Ja coraz mniej tv oglądam i tak naprawdę zależy mi tylko na kanałach sportowych i na necie. Masz u siebie inną kablówkę? I najważniejsze pytanie- jak długo masz Vectrę?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc tę dyskusję- zrobisz co uważasz. Ja twierdzę, że wypowiedzenie dużo daje, bo zawsze dostaję jakiś rabat i płacę stosunkowo niewiele. Nie pisz też, że podaję jakieś ceny sprzed półwiecza, bo tyle płacę obecnie, a konsultant zaproponował nawet niższą cenę, ale oczywiście po złożeniu wypowiedzenia. Jaki problem spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może używa aplikacji vectra smart tv na telewizorze samsung , ponieważ ja po zainstalowaniu aplikacji, nie mam możliwości przełaczania kanałów, muszę każdy kanał wybierać z głównego menu, a na android tv kanały w aplikacji zmieniają się normalnie klawiszami góra dół, proszę o informację jak jest u niego jeżeli używa aplikacji na tv samsung. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad migracją z MM do Vectry widzę pojawiły się oferty za 0 zł dla nowych klientów,przez pół roku później 115zł do 24 miesiąca 125 zł oferta to:

 

142 kanały

Internet do 600 mb/s

C+Prestige

Sport na ostro

TV Smart 4K BOX

 

lub

 

Cena 198 zł

 

Internet do 1.2 Gb/s

204 kanały HBO,Cinemax,Filmobx

TV Smart 4K BOX

C+Prestige

 

Obecnie w MM prawie wszystko bez rozrywki płacę 120 zł Co zyskam przechodząc do Vectry?  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ofercie dla nowych klientów- Internet 600mb/s + pakiet złoty z eleven sports,Sport na ostro i Canal+ prestige średnia miesięczna cena przy umowie na 24 miesiące wychodzi 94,58 zł wliczając cenę za aktywację więc nie jest tak źle. Chciałbym tyle płacić za swoją obecną kablówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpisałem umowę 15 maja .Prawie na takich samych warunkach.Pakiet platynowy ,sport na ostro ,eleweny,canal+prestige i online .Internet 900mbs miałem 600 wifi6 trzy karty CL+ na telewizory. Spytam  czy oferta którą przyjąłem jest OK.czy rezygnację złożyć. 15 lat w vectrę.Dzięki.Płacę 155.00 zł umowa na dwa lata.

Edytowane przez mirek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta od przedstawiciela,jako nowy klient 

 

Internet do 600 mb/s

Pakiet platyna

Multiroom

C+Prestige

Pakiet ELEVEN

 

175 zł przez pierwsze pół roku za friko. Pytanie, czy Sport na ostro muszę dokupywać czy jest już w platynie? 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...