Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla was informacje. W dniu dzisiejszym zadzwoniłem na DUK, bo tak jak piszecie wkur....ła mnie informacja o kolejnej podwyżce ,,inflacyjnej" pomimo, że na moim koncie jej nie było. Mówię do kobiety, że zgłaszam wypowiedzenie umowy z końcem obecnej czyli 31.10.23.  Ze słuchawki pada pytanie powód rezygnacji - ja kolejna podwyżka inflacyjna, kobieta do mnie czy jak obniżymy Panu kwotę faktury do ceny sprzed pierwszej podwyżki zostanie Pan. Moja odpowiedz tak. Czyli od 1 sierpnia będę płacił kwotę 115,78 za usługi vectry. Nawet już widzę w Strefie klienta obniżone ceny cząstkowe. Jeszcze za lipiec przyjdzie korekta faktury ponieważ mam już zapłaconą fakturę na kwotę pełną a dziesiaj jest 18 lipca co powiedziała że mi obniża proporcjonalnie 1/30 dnia od dzisiaj.  Dla mnie spoko. Aha i umowa do 31 lipca 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowym roku znowu będę dzwonił do DUK. Ewentualnie jak dostanę podwyżkę. Tak samo miałem przy ostatnim przedłużeniu w listopadzie zeszłego roku. po 3 miesiącach wprowadzili klauzulę tj w lutym pismo że od marca podwyżka. Złożyłem reklamację na brak otrzymania informacji o podwyżce poprzez email to wysłali listem poleconym w marcu, że od kwietnia. Jeden miesiąc przeciągnąłem na swoją korzyść. Płacę z Mastercards też jest promocja 30zł w sumie mniej do zapłaty. Podsumowując kwiecień, maj, czerwiec wzrost o 16zł m-cznie. Teraz powrót do kwoty bazowej 115zł plus zwrot 30zł za Mastercards jestem w plecy całe 17zł. Za to co posiadam od vectry w żadnej innej kablówce nikt w tej cenie nie dałby mi. Jest jeszcze mały plusik od vectry c+ online, którym ,,podzieliłem się sąsiadem" za drobną opłatą. W sumie jestem zadowolony nawet bardzo. Teraz jeszcze dobrałem komórkę za 19,99zł bezlimit plus 30gb bez okresu zobowiązania. Dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zadowolonych jak Ty jest może 5% wszystkich klientów Multimedia / Vectra. Np. ja w Multimedia nigdy nic za darmo nie dostałem a jestem w tej sieci bodaj od 2011. O takiej promocji, że mam 30 zł. taniej, bo zapłaciłem kartą rachunek to mogę zapomnieć. Za to np. dostałem całe 2 zł. rabatu za to, że mam fakture w PDF. Co prawda to płacę 95 zł. bez grosza za to co mam w podpisie, ale tak dobre ceny niedługo się skończą. Dziś Vectra czy MM podniosła rachunki np. o średnio 15 zł. jutro o kolejne 20 i tak po roku z ceny 100 PLN na miesiąc zrobi się nawet i 300. Niedawno miałem przedłużaną umowę na komórkę z T-Mobile i tam też jest klauzula inflacyjna tylko, że nie stosowana tak perfidnym sposobem jak w MM / Vectra. Tam jest podane, że podwyżka może być stosowana, ale klient ma możliwość rezygnacji do 7 dni od otrzymania pisma o podwyżce. Wtedy albo zostaję i płacę drożej albo rezygnacja i szukanie nowego dostawcy. I to jest bardziej humanitarne rozwiązanie niż coś co jest w Vectra / MM. Można stwierdzić, że to sytuacja bezprecedensowa na skalę kraju.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem bezlimit w związku z podniesieniem po 2 miesiącach od podpisania umowy. O internet będę walczył pod koniec roku, obecnie i tak płacę ponad 2x mniej niż przy obecnych promocjach na gigabit. Sam się zdziwiłem bo konsultant z DUK nawet nie podjął próby żeby zawalczyć o utrzymanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...