Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Niespecjalnie mnie oferty UPC interesują, bo niestety nie mam dostępu, ale na forum paru ludzi chwaliło się świetnymi ofertami tego operatora. Pewnie musiałbyś wejść w tamten temat. Ja mogę tylko porównać cenowo Canal+ i Vectrę i jest przepaść. Jak widać w podpisie za 50 zł mam wszystkie najważniejsze ligi piłkarskie i wiele innych programów. Dekoder 4K też dużo lepszy niż w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Besciakos napisał:

Vectra kilka lat temu weszła w zimowy sen

Nie wiem w jakim kontekście do czego to mówisz - do telewizji ? 

Ja osobiście kiedyś byłem za dodaniem całej paczki kanałów Polsatu do oferty. Ale teraz ostatnio miałem okazje przejrzeć je sobie u mojej rodziny, którzy mają je w swojej kablówce (województwo lubelskie) i powiem Wam, że jestem temu teraz przeciwny. Słoneczny nadawca chce za nie dużo kasy a prezentuje sobą tylko powtórki przeplatane reklamami np. Disco Polo Music dwie/trzy piosenki i reklama. Powinni tylko dodać Polsat Sport News i dla mnie od Polsatów wystarczy nowych kanałów. 

 

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.08.2022 o 21:50, Besciakos napisał:

Vectra kilka lat temu weszla w zimowy sen i nie potrafi sie wybudzić. 

 

i zatrudniła krasnoludków bezmxxgowych

 

przy okazji

fajnie by było gdyby polski nowy kanał dodano, News24 taki twór. A nie lokalna tv poznańska na całą Polskę co mnie na Mazowszu tak umiarkowanie interesuje. Czy jakieś ukraińskie, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć w obecnej sytuacji tak wielu osób z tego kraju.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to ludzie płacą ciężkie pieniądze za wyższe pakiety, by szukać czegoś w sieci. @STARS.TV pisał, że spokojnie operatorzy mogą od niego brać sygnał HD więc dobrze, by się Vectra ogarnęła i wzięła.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, impact napisał:

Od wczoraj czerwona dioda na routerze i nie pobiera w ogóle konfiguracji z sieci : /. Problemy zawsze jakieś były ale modem przynajmniej się łączył.

Spróbuj go zresetować - jest takie miejsca na odwrocie modemu/routera Vectry gdzie trzeba dziubnąć igłą lub gwoździem i modem/router się resetuje. Oczywiście po resecie trzeba chwilę poczekać aż połączy się z siecią i załapie ustawienia.

 

Kiedyś mój stary modem gubił sygnał i taki reset pomagał.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lukasz1122a napisał:

Spróbuj go zresetować - jest takie miejsca na odwrocie modemu/routera Vectry gdzie trzeba dziubnąć igłą lub gwoździem i modem/router się resetuje. Oczywiście po resecie trzeba chwilę poczekać aż połączy się z siecią i załapie ustawienia.

 

Kiedyś mój stary modem gubił sygnał i taki reset pomagał.

To robiłem już wczoraj i to nie raz. Nie wiem czy nawalił modem czy kabel sam z siebie w ścianie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Zuzia napisał:

więc mamy szansę poznać prawdę w tej kwestii.

Bardzo dobry pomysł. Ten gościu z Vectry też ma spytać czy taka konfiguracja jest prawidłowa https://www.facebook.com/groups/vectratvsmart/posts/1479022699234928/?comment_id=1479611619176036&reply_comment_id=1511938029276728

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...