Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w mojej lokalizacji po raz pierwszy wyskoczyły kanały z Multimedii. 

W EPG poniżej 100 pojawiły się radia oraz kanały bez numerów (no, jeden ma numer)

 

Cytat

JIM JAM POLSAT, DUCK TV, Nowości VOD, Sci Fi Channel, aMazing., POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, MTV 90s, MTV 80S, SUNDANCE TV, Reality Kings TV, PLAYBOY, STB CARBO - instrukcja, VOD Info, CBS EUROPA, CBS REALITY, E! Entertainment, OUTDOOR TV, POLSAT MUSIC HD, DISCO POLO MUSIC, club MTV, POLSAT SERIALE HD, Pro 7, RTL, AMC HD, POLSAT VIASAT EXPLORER HD, 1167. MTV Hits

 

Dekoder ADB 4730 CDX, na większości kanałów sam czarny ekran, na paru info że nie mam go w pakiecie czy błędny kodek video. Na praktycznie wszystkich jest działający EPG. 

 

Przy okazji, WRESZCIE na tym dekoderze działa stabilnie catch-up. (po miesiącach ciuciubabki działa czy nie, pojawi się czy nie... Beta testy na klientach...) 

Edytowane przez ACloserLook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 23:36, Tok napisał:

czy naprawde to takie trudne by przywrocic EPG na kanale Travel dla dekoderów anty-smart. To już ponad dwa tygodnie jak brak, przez co także brak odtwarzania programów już wyemitowanych.


wróciło. Oczywiście na dekoderach Smart na samym końcu bo ktoś tu pisał ze na swoim już miał tydzień temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili z doku -platyna,600 mb/s,dekoder pvr,SNO+Canal+na 12 miesięcy za 99 zł umowa na 20 miesięcy.
Bdb oferta. Jak dostaniesz potwierdzenie warunków umowy to wklej tabele z cenami. Jestem ciekawy jak rozbijają kwoty za poszczególne usługi i z jakiej promocji korzystają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartmeces składałeś wypowiedzenie? Kiedy koniec umowy? Jakie warunki miałeś dotychczas?

Obecnie mam złoty,100mb/s,telefon ,dekoder pvr +SNO za 94 ale podnieśli mi o 15 zł ,umowa mi się skończyła w 2020r i jest na czas nieokreślony.
Bdb oferta. Jak dostaniesz potwierdzenie warunków umowy to wklej tabele z cenami. Jestem ciekawy jak rozbijają kwoty za poszczególne usługi i z jakiej promocji korzystają.

Mówił ze mi podniesie na 300mb/s a jak monter zamknie zamówienie to za darmo podniesie na 600 Mb/s ale trochę się cykam,miał dziś zadzwonić ale nie zadzwonił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2022 o 00:39, ACloserLook napisał:

Dzisiaj w mojej lokalizacji po raz pierwszy wyskoczyły kanały z Multimedii. 

W EPG poniżej 100 pojawiły się radia oraz kanały bez numerów (no, jeden ma numer)

 

 

Dekoder ADB 4730 CDX, na większości kanałów sam czarny ekran, na paru info że nie mam go w pakiecie czy błędny kodek video. Na praktycznie wszystkich jest działający EPG. 

 

Przy okazji, WRESZCIE na tym dekoderze działa stabilnie catch-up. (po miesiącach ciuciubabki działa czy nie, pojawi się czy nie... Beta testy na klientach...) 

 

Nie będzie tych kanałów w sieci VECTRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 16:12, bartmeces napisał:

Nie ma już meczów darmowych na 528 bo jest tylko głos i grafika?

Jeśli chodzi o mecze z Viaplay kanału to jeśli jest mecz w usłudze Smart GO TV/Vectra Online, to i na dekoderze też powinien być. 

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz aplikację..  ;-)

 

W UPC na kanale promocyjnym tez coś przycina..dramat.

Specjalnie włączyłem by sprawdzić. A jakość jest mizerna.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Arkon napisał:

 

@lakiman

Czyli to nie jest wina Vectry, tylko sygnału od Viaplay.

Zgadza się.

Jak zaczęła się 2 połowa znowu pojawiły się problemy techniczne.

 

16 minut temu, bgmnt napisał:

W aplikacji Viaplay nic nie tnie.

Nie tnie, ale jak się ma tak promować Viaplay w kablówkach to może przynieść odwrotny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra w DVB-C to i tak jest całościowo jakościowa kupa, więc abonentom pewnie bez różnicy.

Ale ogólnie pisałem w innym temacie z tydzień temu, że właśnie kanał linearny to by zbyt wiele nie zmienił jeśli chodzi o stabilność i jakość w przypadku Viaplay. Chyba, że na gorsze...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...