Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Warner TV już nadaje. Filmowe hity i nagradzane seriale

• W sobotę (23 października 2021 roku) na polski rynku telewizyjnym zadebiutował kanał Warner TV
• Na polskim rynku zastąpił dotychczasowy kanał TNT,

 

 

Cytat

Warner TV to kanał emitujący przeboje kinowe oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale telewizyjne. Stacja czerpie bogatej tradycji marki Warner Bros. Nowy kanał to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. "Dirty Dancing", "Zabójcza broń", "Matrix", "Siedem lat w Tybecie" czy "Rocky". oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: "4 Blocks", "Dr Quinn", "Strażnik Teksasu" czy "Tropiciele".

Ramówka Warner TV będzie zawierać jedne z najczęściej nagradzanych i uznanych filmów oraz seriali telewizyjnych, w tym takie tytuły jak trylogia "Władca Pierścieni", "Mroczny Rycerz" i wiele innych. Klasyczne produkcje, jak "Strażnik Teksasu", "Domek na prerii" czy seria filmów "Rocky", które do tej pory były emitowane przez TNT, również będą pojawiać się w Warner TV.

Jak już informowaliśmy, wraz ze startem stacji wystartowały "Bitwy filmowe" z nagrodami. Widzowie każdego tygodnia mogą zadecydować, który film pojawi się w ramówce. Zwycięska produkcja będzie emitowana w piątkowy wieczór.

 

 

 

VECTRA: KANAŁ 315

Kanał jest nadawany w jakości HD. Wystartował także portal warnertv.pl.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką ofertę można liczyć z DUK odnośnie samego internetu? Mam w tej chwili 300 za 45zł, wczoraj dostałem propozycję 450 za 45zł. Ogólnie to jakaś porażka z tym DUK, Pani z którą się rozmawia to taka jakby wszystkie rozumu pozjadała i nie daje dojść do słowa. 2 lata temu zupełnie inaczej to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe według tych "zmian" w Vectrze jest nadal TNT, a przecież już jakiś czas temu Extreme Sports Channel zmienił nazwę na Extreme Channel, a Warner TV już nadaje zamiast TNT, więc nie wiem jak oni w tej Vectrze pracują :D Zmiana na Warner TV odbędzie się dopiero pojutrze :P 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michu_97 napisał:

Co ciekawe według tych "zmian" w Vectrze jest nadal TNT, a przecież już jakiś czas temu Extreme Sports Channel zmienił nazwę na Extreme Channel, a Warner TV już nadaje zamiast TNT, więc nie wiem jak oni w tej Vectrze pracują :D Zmiana na Warner TV odbędzie się dopiero pojutrze :P 

 

Właśnie dlatego napisałem że "zmiany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 13:21, bartmeces napisał:
W dniu 6.10.2021 o 13:18, Arkon napisał:

Nie ponoć tylko na pewno na HBO czy Canal+ są napisy. Ja bym napisał reklamacje do Vectry, bo to skandal. Nie wyobrażam sobie oglądania jakiegoś filmu czy serialu w w/w  kanałach bez napisów.

 

W dniu 7.10.2021 o 01:47, szczepaniu napisał:

Mam też dekoder typu Smart. I muszę się z tym zgodzic. Nie zastąpi nic tradycyjnej telewizji. Pomysł z dekoderem był dobry a wykonanie trochę do kitu. Brakuje nr kanałów, poruszanie się czy zmiana to tragedia. Po kilku dniach się przyzyczailem do pvr i do jego lagów i jest lepiej jak na smarcie.


Nie działa planowanie appka. Bynajmniej nie na dekodery smart. Podnosiłem to z tzw. Obsługa klienta i to nie jest dostępne. A w menu program tv brak oznaczeń co można nagrać i co to jest limit

10h nagran,4-5 filmów. Kpina nie chmura do nagran, których zaprogramowanie wymaga sporo wysiłku i nakłuwania się tym ich zabawkowym pilotem do smart dekoderów. 
 

co do

braku napisów, oni nie uznają takiej reklamacji. Taki standard niby to wszędzie ale nie w Vectrze. Te dekodery to jak prototypy z tyloma niedoskonałościami. 

W dniu 13.10.2021 o 16:03, Bartosz1 napisał:

 

W dniu 16.10.2021 o 10:15, harrykeogh napisał:

Wczoraj zadzwonili do mnie z CUK. Zamiast zaoferować jakąś ofertę kobieta zaczęła się ze mną kłócić, że nie znam ich oferty i mimo moich protestów próbowała wyliczać jaką to jest ona świetna, wręcz dając mi do zrozumienia, że jestem głupi rezygnując z ich oferty. Gdy próbowałem jej przerwać po prostu po chamsku się rozłączyła. Przyznam, że z taką butą to spotykałem do tej pory jedynie w państwowych instytucjach, nie wiem jakie tam mają standardy ale ręce mi opadły. Baba wręcz zachęciła mnie bym podtrzymał wypowiedzenie. Dramat.


cala Vectra

miałem wiele takich rozmów. Ich obsługa klienta pozostała w l90

jak i dekodery smart które nie powinny nazywać się smart.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, czy otrzymaliście maila od Vectry o podwyżce za abonament na tv od grudnia o 5pln, oczywiście w umowie mam że cena po okresie zobowiązania pozostaje bez zmian a jestem już prawie rok po i do tej pory nie miałem podwyżek, czy Vectra w ogóle może sobie takie podwyżki wprowadzać, z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Edytowane przez Skorpion82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...