Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

dodger, dnia 07 Lut 2017 - 14:40, napisał:

Drugie pytanie dałem "wyszukaj" znalazło kanały, zrobiłem "Nowa lista"...i jak się na nią przestawić jako główną ?! Bo mam ją gotową częściowo poukładane programy np. nr 1 - TVP1, nr 20 - Eurosport, nr 30 - HBO  itd. Jak ustawić żeby dekoder używał tej listy ? Bo nie korzysta z niej, po dodaniu programów, przetasowaniach na liście...wychodzę i nic się nie dzieje.

 

Wciśnij przycisk "OK" podczas zwykłego oglądania kanału, a następnie strzałkami w bok przejdź między listami :)

Edytowane przez ksx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam pytanko. Jak od 13 kwietnia 2016 mam SNO+Eleveny na promocyjnych warunkach (na12 miesięcy) a chcę te warunki zostawić to muszę dzwonić do Vectry czy oferta przejdzie w marcu na czas nieokreślony z tymi samymi zniżkami? Pakiet platynowy i internet mam na dwa lata więc tu jest jeszcze czas. Obawiam się po prostu czy jak nie skontaktuje się z nimi to zaczną naliczać po cenach standardowych(wyższych). Nie ukrywam, że przejście na czas nieokreślony traktuję jako korzystniejsze niż nowe 12 miesięczne zobowiązanie na SNO+Eleveny. Z góry dzięki za info od kumatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz za SnO i Eleveny?

Myślę, że jak większość abonentów. SNO 14.99 zł + Eleveny 10zł. Problem w tym że opłata abonamentowa bez promocji w tabelach w umowie to SNO 30zł 18 groszy i Eleveny 30 zł 18gr. Nie słyszałem, aby ktoś takie ceny płacił, ale po coś to umieszczają. Nie uśmiecha mi się płacić zamiast około 25zł aż 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu powalczył o lepszą cenę za SnO, przynajmniej 5 zł. Ja płacę 1 zł :).

Za rok i tak żegnam się z Vectrą, może będę zmuszony wcześniej(wyjazd) więc zależy mi na nie wiązaniu się kolejnym zobowiązaniem. Wiesz jak wygląda ta procedura?Przejdzie mi to w cenach jak mam na nieokreślony czas czy z cenami standardowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni ostatnio ciągle coś tam zmieniają, ostatnio na chwilę dodali pakiet stalowy w tej zakładce potem usunęli, przez chwilę był jakiś pakiet platynowy e-sales i też usunęli.

UPDATE

Już powrócił pakiet platynowy w tej zakładce.

Edytowane przez yogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na niemal tych samych warunkach, ale na 12 miesięcy. Zrezygnowałem z pakietu Cinemax i będę płacił 70,90 za Platynę, SnO, 50MB, nagrywarkę i wifi do końca lutego 2018 r. Proponowano mi podwyższenie prędkości do 100 MB w tej samej cenie, ale wtedy umowa byłaby na 24 miesiące. Zależało mi na tym, żeby zarówno umowa z nc+ jak i Vectrą kończyły się w tym samym czasie i to osiągnąłem. Próbowałem zamiast Cinemaxa wynegocjować jakąś dobrą cenę za HBO, ale proponowano tylko 24,90. Rewelacji nie ma, ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na niemal tych samych warunkach, ale na 12 miesięcy. Zrezygnowałem z pakietu Cinemax i będę płacił 70,90 za Platynę, SnO, 50MB, nagrywarkę i wifi do końca lutego 2018 r. Proponowano mi podwyższenie prędkości do 100 MB w tej samej cenie, ale wtedy umowa byłaby na 24 miesiące. Zależało mi na tym, żeby zarówno umowa z nc+ jak i Vectrą kończyły się w tym samym czasie i to osiągnąłem. Próbowałem zamiast Cinemaxa wynegocjować jakąś dobrą cenę za HBO, ale proponowano tylko 24,90. Rewelacji nie ma, ale jest ok.

Mozba wiedziec jakich argumentow uzyles i z jakiego numeru dzwonili? Mi to oferuja za 110zl:/ a umowa do konca lutego z wypowiedzeniem oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...