Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do Redakcji To&owo od najblizszego numeru program paczki Canal+. Niestety nie udzielono mi informacji odnośnie kanałów które usunięto z gazety. Bo oczywiście paczka C+ zastąpiła inne kanały, objętości nie zwiększono, no chyba , że jeszcze ściśnięta programy tak by zmiścić paczkę C+. Ale o tym przekonamy się już w najbliższy wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Redakcji To&owo od najblizszego numeru program paczki Canal+. Niestety nie udzielono mi informacji odnośnie kanałów które usunięto z gazety. Bo oczywiście paczka C+ zastąpiła inne kanały, objętości nie zwiększono, no chyba , że jeszcze ściśnięta programy tak by zmiścić paczkę C+. Ale o tym przekonamy się już w najbliższy wtorek.

 

Chodzi tutaj o To&Owo , które będzie w kiosku 28 maja 2013 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

A czy wie ktoś, czy w Kropce TV jest program dla stacji Canal+Film 2, Canal+Family i Canal+Family 2?

Bo Bauer wieki dodaje te kanały. Pewnie Polsat rozkazuje im, żeby tych kanałów nie dawali :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ mcl1: No to czemu ktoś pisał rzeczy, że od majówki w Kropce TV miały być te kanały, jak ich ciągle nie ma? Mam nadzieję, że jutro zobaczę w To i Owo program dla tych trzech stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do To&Owo doszły w dniu dzisiejszym:

Canal+ Film 2

Canal+ Family

Canal+ Family 2

Wszystkie pozostałe stacje dalej są. Są małe zmiany w układzie

Kanały AXN Crime i AXN Scifi, zamiast dwóch średnich kolumn, zajmują jedną podzieloną na pół. CBS Europa zamiast dużej kolumny, ma maluteńką, a TVP Kultura zamiast maluteńkiej, dużą. Canal+ Film 2 ma normalną średnią kolumnę, a stacje Family, dzielą się jedną kolumną przez co drukowana jest wybrakowana ramówka. Ponadto audycje sportowe na kanałach ogólnych i filmowych są teraz zaznaczane na zielono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pozostałe stacje dalej są. Są małe zmiany w układzie

Kanały AXN Crime i AXN Scifi, zamiast dwóch średnich kolumn, zajmują jedną podzieloną na pół. CBS Europa zamiast dużej kolumny, ma maluteńką, a TVP Kultura zamiast maluteńkiej, dużą.

Trochę późno się obudzono. TVP Kultura traci swój klimat. Mniej filmów, programów, koncertów, za to katują Nas coraz dłuższymi blokami reklamowymi. Ciekawiej ma się TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Dokładnie - program dla stacji wygląda całkiem nieźle. Zauważyliście, że we wszystkich gazetach z programem Bauera CBS Europa jest ściśnięta, a w pierwszym rzędzie są takie perełki, jak TVP Seriale, czy Polsat Film? Wg. mnie jest to dziwne.

Mogli by jeszcze pomyśleć nad zwiększeniem czytelności programu, bo widzę, że Minimini+ chyba w sobotę jest napisany od godziny 15:00 ... .

@golbi_84 - trzeba zrobić tak, jak ty mówisz. I dołożyć do 1 i 2 strony po jednej kolumnie - wtedy wystarczy też miejsca na kanały TVP Polonia i Tele 5. Za te kanały na 7 stronie pojawią się BBC HD i Religia TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To&Owo powinni zwężyć tylko kolumny na 2 pierwszych stronach programu , a nie dzielić na pół - szerokość kolumn powinna być taka jak na 3 stronie programu TV - wtedy na tych dwóch pierwszych stronach zmieściłoby się 16 stacji zamiast obecnych 8 stacji TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...