Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Mourinho w ostatnich latach nie jest gwarancją sukcesów w Europie, wręcz przeciwnie :).

Jeśli już przywołujemy przykład Luisa Enrique, to w takim razie zdecydowanie warto postawić na Magierę, który był związany z Legią przez wiele lat i ma ogromne doświadczenie w pracy z młodymi zawodnikami, co wpisuje się w założenia Mioduskiego. Czerczesow cieszył się w swoim kraju ogromną estymą, co pokazuje choćby fakt mianowania go na selekcjonera Rosji. Poza tym wielu polskich zawodników chwaliło go za pracę. Hasi to było ogromne ryzyko, co się niestety potwierdziło.

W spekulacjach pojawia się nazwisko Markiewicza, który zna język polski i ma ogromne doświadczenie międzynarodowe, na pewno ciekawa kandydatura.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło z Moruinho.  Bez przesady ze Stasiem my trochę idealizowaliśmy go, on był tam jednym z wielu pracował w przeciętnych klubach i ta Legia mu pomogła w drodze bo tak samo kadra Rosji dziś potrzebuje strażaka tak jak Legia którą obejmował. 

 

Ja się zgadzam co do Magiery i jestem za ale także uważam, że Robert jest podobny do niego pod wieloma względami.

 

Markiewicz to plotka, on tam w związku Ukrainy pracuje. Nie realna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie jest plotką? Na razie wszystko to spekulacje i przypuszczenia. Ciekawy byłby model zagranicznego trenera typu Markiewicz i asystenta Magiery.

Gonczarenko nie jest plotką. Tylko jego sprawa może być trudna. Tak samo jak zawsze pojawia się nazwisko Granta które jest abstrakcją.

 

Stać, stać o to się bój, tyle że trener zagraniczny wcale nie oznacza że będzie lepszą opcją niż Polak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kolejka Ligi europy wygląda bardzo biednie, duże firmy vs maluszki, tak na prawdę ciężko znaleźć mecz, który by mógł przykuć uwagę. Ta kolejka tylko dla fanów danych zespołów. Hity dnia przeciętne, tym bardziej nie dziwi że Eurosport wybiera coś tak przecietnego jak Manu vs Zorya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Mourinho w ostatnich latach nie jest gwarancją sukcesów w Europie, wręcz przeciwnie :).

Jeśli już przywołujemy przykład Luisa Enrique, to w takim razie zdecydowanie warto postawić na Magierę, który był związany z Legią przez wiele lat i ma ogromne doświadczenie w pracy z młodymi zawodnikami, co wpisuje się w założenia Mioduskiego. Czerczesow cieszył się w swoim kraju ogromną estymą, co pokazuje choćby fakt mianowania go na selekcjonera Rosji. Poza tym wielu polskich zawodników chwaliło go za pracę. Hasi to było ogromne ryzyko, co się niestety potwierdziło.

W spekulacjach pojawia się nazwisko Markiewicza, który zna język polski i ma ogromne doświadczenie międzynarodowe, na pewno ciekawa kandydatura.

Zapisałem sobie tą notke   jednak nieaktualizowałem tego już  więc trzeba to zrobić

 

Liczba tytułów wygranych od sezonu 2008/2009:

 

Guardiola— 21

Mourinho — 10

Ancelotti — 8

Enrique --6

Simeone — 6

Benitez — 5

Klopp — 5

Van Gaal — 5

 

Notka była zrobiona gdy Ancelotti  opuszczał Madryt.Tak więc PEP  ma już chyba 23   Enrique ma 8      Nie wiem jak  Emery.  Ja osobiście w ogóle wyżej stawiam  Ancelottiego niż  Mou . Jednak to co zrobił w krótkim czasie PEP z City też budzi podziw.  

 

Teraz znowu Bayern będzie się zabijać z Atletico    :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z raportu przygotowanego przez brytyjski Spreadex stadion Juventusu ma najdroższe bilety wśród wszystkich uczestników Ligi Mistrzów. Uśredniona wejściówka na Juventus Stadium kosztuje 39 funtów, co w przeliczeniu daje około 45 euro. Zaraz za plecami Juve plasują się Barcelona - 38 funtów, Arsenal - 37, Leicester - 35 oraz Sevilla z 34 funtami za bilet. Wśród największych drużyn Starego Kontynentu najtańszymi wejściówkami pochwalić się może francuskie PSG - 24 funty, Manchester City oraz Bayern Monachium - odpowiednio 25 i 26 funtów za obejrzenie meczu na ich stadionie. 

 

 

e2a62bed-bee3-45a0-8cba-8969749144e9.jpe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było dużo lepiej, chociaż trzeba przyznać, że Sporting w drugiej połowie sobie odpuścił i trzymał wynik - jakby chcieli, to by pewnie coś dołożyli. 

Jak się Legia postara, to nie będzie najgorszym zespołem w tej edycji LM:
1. Legia 0:8
2. Club Brugge/Dinamo Z. 0:7

Rekord w liczbie straconych goli w fazie grupowej Champions League należy do Bate Borysów, które straciło w sześciu meczach 24 gole. :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym odpuszczaniem, grali cały mecz swoje, kontrolowali boisko. To nie Real czy Borussia ta 1 stracona bramka mogłaby im sprawić problemy więc nie dążyli na siłę do strzelenia kolejnej a czekali na szansę. 

 

Wrażenie lepsze na pewno, widać jakieś perspektywy na przyszłość, szkoda że ta 1 bramka padła tak szybko tylko.

 

Dalej mi brakuje w Legii napastnika o profitu Orlando Sa . Tego z przodu dziś brakowało.

 

Dobra zmiana Vadisa.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że Clatenburg dał ciała. Najśmieszniejsze wyglądało jak pokazywał, że Ronaldo się w murze bronił przed sobą rękoma. :lol2: Ciekawe też na co patrzył bramkowy jak Ronaldo kopnął 3 razy bez piłki Schmelzera? ;-)

Niby puszczał twardą grę, a czasem jakieś koszykarskie faule gwizdał. Jakoś tak mu nie wyszedł ten mecz, chyba, że chciał mu nie wyjść. ;-) Jedzie na opinii moim zdaniem, ostatnio chyba Oliwer lepszy.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...