Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Typowo włoska mentalność- wszyscy naokoło są winni, tylko nie my :). Dziwne, że nikt z wielbicieli Serie A nie skomentował przedmeczowej wypowiedzi Allegriego, o tym że marzy o wyniku 0-0 u siebie!!! To też takie typowo włoskie. Do 60 minuty Juve nie istniał, potem niestety wyszły na wierzch słabości Bayernu w defensywie(Kimmich!), ciekawe jak drużyna z Turynu grałaby bez Bonnuciego i Barzaliego? Mam nadzieję, że w rewanżu drużyna z Bawarii zmiażdży Juve tak, żeby nie było żadnych wątpliwości.

 

 

Wystarczy, że grali bez Chielliniego,a  po pierwszej połowie zszedł lider Claudio Marchisio więc akurat to gdybanie jest bez sensu. 

 

A co jest złego w wyniku 0:0 u siebie? Jest to najlepszy z możliwych remisów do uzyskania w fazie pucharowej i słowo "marzy" sobie dodałeś pewnie bo tak nie powiedział Allegri. 

 

Niestety,ale @Arkon wszystko co wyżej napisał @Project_ALF to100% prawdy. Sędzia Atkinson jest cieniasem, w Premier League obejrzyj sobie jego mecze, przecież nawet jak na niego patrzysz to już widzisz, że to "dziadek", a ktoś taki nie powinien tka wielkich meczów, klasyków LM dostawać! 

 

Ja tam jutro za Chelsea w tej parze będę. Ale patrząc na rywalizacje obu zespołów z popzrednich sezonów to emocje gwarantowane i to najważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa, Alf dalej to samo i reszta fanatykow Serie A - nie wierze, ze im sie chce w to bawic :D Ja juz tyle komentowalem co mysle, ze szkoda mi czasu - jakies artykuly z gazet, powtorki, ze niby Lewandowski absorbowal Buffona podczas gdy stal zupelnie w innych miejscu niz leciala pilka i nie byla do niego adresowana na pewno.

Juz nie mowie o regularnosci na ktorej polega bycie wysoko - ten poprzedni sezon z 19 pkt Wlochow to zwyczajny przypadek, popatrzec nalezy na to jak beznadziejnie graja rok w rok (czyli w pozostalych sezonach i obecnym) XD

Włosi poleca teraz po rewanzach i bedzie znowu placz jak to zawsze, a Niemcy regularnie i caly czas do przodu jak zawsze.

 

Jezeli wedlug kogos te ligi to jest podobny poziom, to mysle, ze warto w ogole nie komentowac wpisow takiej osoby:

 

Po poprzednim sezonie (2015/16):

3. Niemcy 79.415 pkt

4. Włochy 70.510 pkt

 

Na chwile obecna:

2. Niemcy 77.177 pkt (pozostana najprawdopobniej 4 druzyny w dalszej grze)

4. Włochy 70.272 pkt (pozostanie najprawdopobniej 1 druzyna w dalszej grze)

 

Wyniki tylko z tego sezonu:

2. Niemcy 13.428 pkt

4. Włochy 11.333 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak @Umkwatata masz rację

"Jezeli wedlug kogos te ligi to jest podobny poziom, to mysle, ze warto w ogole nie komentowac wpisow takiej osoby"  

 

Nie ma sensu tego komentować bo po prostu Serie A jest LEPSZĄ ligą niż Bundesliga i basta! :)

 

Gdzie graja lepsi piłkarze? Wiadomo, że w Italii, gdzie trafiają większe talenty ? No na Półwysep Apeniński, przecież przez lata do Bundesligi trafiali albo Polacy, albo Gruzini. Bundesliga moze i ma stadiony, ma frekwencję, ale nie ma atomsfery, nie ma klimatu, który czuć na meczach Serie A. 

No i te "hity" Bundesligi 

 

BVB - Bayern 0:0

Bayer - Bayern 0:0

Hertha - BVB 0:0
Bayer -BVB 0:1 po żenującym meczu

 

itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie Serie A ani grzeje, ani ziębi. Nawet tego dziadostwa już nie oglądam i nie zabierałbym głosu w tych dyskusjach, gdyby paru forumowiczów na tym forum potrafiło OBIEKTYWNIE spojrzeć na tę ligę. Kiedyś, powtarzam kiedyś była to najlepsza liga świata. Ale teraz!? Bądźmy poważni- wszelkie rankingi pokazują, że to co najwyżej czwarta liga Europy. Przyznajcie, proszę, że ta liga jest obecnie w kryzysie, a ja obiecuję, że nie napiszę już żadnej negatywnej opinii o Serie A. A wypowiedź Allegriego była po prostu żenująca. Nigdy nie słyszałem, żeby trener topowej niby drużyny przed meczem na własnym boisku mówił o tym, że wynik 0-0 byłby świetny. A Projekt Alf nawet jak Bayern wygra 4-0 będzie węszył wszędzie spiski i dalej twierdził, że Serie A jest the best, a wynik jest przypadkowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo włoska mentalność- wszyscy naokoło są winni, tylko nie my :). Dziwne, że nikt z wielbicieli Serie A nie skomentował przedmeczowej wypowiedzi Allegriego, o tym że marzy o wyniku 0-0 u siebie!!! 

W perspektywie rewanżu na wyjeździe, gdzie potem każda bramka ma znaczenie wynik bezbramkowy jest wynikiem bardzo pożądanym, zwłaszcza gdy mówimy o dwóch porównywalnych drużynach. 

 

Każde zwycięstwo daje awans. 

 

Każdy remis bramkowy daje awans. 

 

Każda bramka w ewentualnej dogrywce sprawia, że gospodarz musi strzelić dwie bramki. Dlatego słowa Allegriego aż tak bardzo nie szokują. Nie było więc za bardzo czego komentować. 

Do 60 minuty Juve nie istniał, potem niestety wyszły na wierzch słabości Bayernu w defensywie(Kimmich!)

Juventus nie istniał do 60 minuty? 

 

- Kontratak po którym Dybala podał do Mandzukicia.  

- Ręka Vidala w polu karnym Bayernu. 

 

Tylko z tych dwóch sytuacji na tablicy wyników powinien zrodzić się rezultat 2-0. 

 

 

Kimmich? Kimmich popełniał błędy, ale nie miał on żadnego wpływu na to, że Juventus w pół godziny przeprowadził podobną liczbę sytuacji podbramkowych co Bayern w godzinę. Kimmich był tylko końcowym produktem jakości Bayernu w defensywie. 

 

Dość powiedzieć, że ten nieistniejący przez 60 minut Juventus miał więcej oddanych strzałów na bramkę i stworzył sobie zaledwie dwie sytuacje mniej od Bayernu, który przez 60 minut nabijał sobie statystyki posiadania piłki. Bayern miał ponad 600 podań z czego pewnie połowa to były podania bezproduktywne. 

 

Rzut oka na statystyki. Bayern dominuje tylko w posiadaniu piłki i strzałach niecelnych:

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/round=2000635/match=2015767/

 

Powiedzmy sobie wprost. Gdyby nie sędzia to Bayern nie strzeliłby w tym meczu bramki. Bayern jeśli strzelał to tylko bramki, które nie powinny zostać uznane. Co niewątpliwie w kontekście rewanżu stawia Juventus w bardzo niewygodnym położeniu. 

 

BTW. Kolejny raz się potwierdziło jaką twierdzą jest stadion w Turynie i jak trudno pokonać na nim Juve. Nie tylko w Serie A, ale również w europejskich pucharach:

 

2-2 Bayern Monachium 

1-0 Manchester City 

0-0 Borussia Mönchengladbach 

2-0 Sevilla FC 

2-1 Real Madryt 

1-0 AS Monaco 

2-1 Borussia Dortmund 

0-0 Atletico Madryt 

3-2 Olympiakos Pireus 

2-0 Malmö FF 

0-0 SL Benfica 

2-1 Olympique Lyon 

2-0 Trabzonspor 

3-1 FC Kopenhaga 

2-2 Real Madryt 

2-2 Galatasaray Stambuł 

2-0 Celtic Glasgow 

3-0 Chelsea FC 

4-0 Nordsjælland 

1-1 Szachtar Donieck 

 

Czwarty rok w europejskich pucharach. 21 meczów. 13 zwycięstw. 7 remisów. 1 porażka. 

 

W europejskich pucharach tylko Bayernowi Heynckesa udało się tam wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szokują, Ciebie nie- inne podejście, inne ulubione ligi i sposoby gry. Jakoś nie wyobrażam sobie, że Guardiola czy Luis Enrique, czy nawet Czerczesow przed meczem NA SWOIM BOISKU powiedzą, że zadowala ich wynik 0-0. Kibice by im tego nie wybaczyli. Ale czemu się dziwić, w końcu to tylko trener hegemona Serie A, nie wymagajmy za wiele :). Między innymi dlatego nie cierpię tej ligi, gry Włochów i ich kunktatorstwa. 

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że grali bez Chielliniego,a  po pierwszej połowie zszedł lider Claudio Marchisio więc akurat to gdybanie jest bez sensu. 

A Khedira i Mandzukic od początku sezonu średnio raz na miesiąc nie są zdatni do gry, a mecz z Bayernem był ich kolejną pierwszą przeprawą po kolejnej kontuzji mięśniowej. 

Hahahaa, Alf dalej to samo i reszta fanatykow Serie A - nie wierze, ze im sie chce w to bawic :D Ja juz tyle komentowalem co mysle, ze szkoda mi czasu - jakies artykuly z gazet, powtorki, ze niby Lewandowski absorbowal Buffona podczas gdy stal zupelnie w innych miejscu niz leciala pilka i nie byla do niego adresowana na pewno.

Juz nie mowie o regularnosci na ktorej polega bycie wysoko - ten poprzedni sezon z 19 pkt Wlochow to zwyczajny przypadek, popatrzec nalezy na to jak beznadziejnie graja rok w rok (czyli w pozostalych sezonach i obecnym) XD

Włosi poleca teraz po rewanzach i bedzie znowu placz jak to zawsze, a Niemcy regularnie i caly czas do przodu jak zawsze.

 

Jezeli wedlug kogos te ligi to jest podobny poziom, to mysle, ze warto w ogole nie komentowac wpisow takiej osoby:

 

Po poprzednim sezonie (2015/16):

3. Niemcy 79.415 pkt

4. Włochy 70.510 pkt

 

Na chwile obecna:

2. Niemcy 77.177 pkt (pozostana najprawdopobniej 4 druzyny w dalszej grze)

4. Włochy 70.272 pkt (pozostanie najprawdopobniej 1 druzyna w dalszej grze)

 

Wyniki tylko z tego sezonu:

2. Niemcy 13.428 pkt

4. Włochy 11.333 pkt

Jeśli chodzi o ten sezon to włoskie kluby wylosowały Bayern, Real, Tottenham i Villarreal. 

 

Najlepszą drużynę ligi niemieckiej, drugą najlepszą drużynę ligi angielskiej oraz trzecią i czwartą drużynę ligi hiszpańskiej. Trudniejszego losowania żadna inna federacja w Europie nie miała. 

 

To tak a propos przypadku. 

 

Jeśli przypadek sprawił, że Włosi byli w zeszłym sezonie wyżej od Niemców to ten sam przypadek sprawił, że role w tym sezonie się odwróciły. 

Mnie generalnie Serie A ani grzeje, ani ziębi. Nawet tego dziadostwa już nie oglądam i nie zabierałbym głosu w tych dyskusjach, gdyby paru forumowiczów na tym forum potrafiło OBIEKTYWNIE spojrzeć na tę ligę. Kiedyś, powtarzam kiedyś była to najlepsza liga świata. Ale teraz!? Bądźmy poważni- wszelkie rankingi pokazują, że to co najwyżej czwarta liga Europy. Przyznajcie, proszę, że ta liga jest obecnie w kryzysie, a ja obiecuję, że nie napiszę już żadnej negatywnej opinii o Serie A. A wypowiedź Allegriego była po prostu żenująca. Nigdy nie słyszałem, żeby trener topowej niby drużyny przed meczem na własnym boisku mówił o tym, że wynik 0-0 byłby świetny. A Projekt Alf nawet jak Bayern wygra 4-0 będzie węszył wszędzie spiski i dalej twierdził, że Serie A jest the best, a wynik jest przypadkowy :).

Wszelkie rankingi pokazują też, że Belgia jest najlepszą drużyną na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf z każdym kolejnym postem ośmieszasz się coraz bardziej, a jedynym userem, który przyznaje Ci racje jest @robson. Proszę Cię. Na siłę chcesz pokazać jaka to liga włoska jest pokrzywdzona, że trafiła na takich, a nie innych przeciwników, ale przecież Ty pod niebiosa wynosisz włoskie kluby twierdząc, że są najlepsze w kosmosie, więc z takim cienkim Villareal to powinna z 8 zawodnikami wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf z każdym kolejnym postem ośmieszasz się coraz bardziej, a jedynym userem, który przyznaje Ci racje jest @robson. Proszę Cię. Na siłę chcesz pokazać jaka to liga włoska jest pokrzywdzona, że trafiła na takich, a nie innych przeciwników, ale przecież Ty pod niebiosa wynosisz włoskie kluby twierdząc, że są najlepsze w kosmosie, więc z takim cienkim Villareal to powinna z 8 zawodnikami wygrać.

Pokaż mi post w którym wynoszę ligę włoską pod niebiosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna pierwsza połowa w Madrycie, w końcu drużyna włoska nie stosuje zmasowanej obrony po przegraniu 0-2 pierwszego meczu. Już nie mogą grać na bezbramkowy remis :).

@Projekt Alf

Jeśli Ty nie wychwalasz w niemal każdym poście Serie A, to ja nie kibicuję Legii. Też uważam ich za najlepszą drużynę, ale tylko w Polsce i w tym sezonie. Ty niestety jesteś zaślepiony miłością do ligi włoskiej i nie widzisz ewidentnego spadku poziomu zespołów z tej ligi. Dlatego ja, z czystej przekory, będę tę ligę krytykował. W przyrodzie musi być równowaga :). Tyle, że ja mam dużo argumentów(słaba gra zespołów włoskich w tym sezonie LE i LM, czwarta pozycja w rankingu itd.), tak Ty robisz to tylko z historycznego i statystycznego punktu widzenia. Ty odpuszczasz, ja też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym fuks z rykoszetem i drugi gol z niczego. W drugim tragiczna niemoc Romy przy wykończeniu i jeden gol, który jak wiadomo przesądził kwestię awansu. Jak dla mnie to nie tyle zasłużenie, co raz, że szczęśliwie, a dwa że Roma wyciągnęła do Realu pomocną dłoń (i to bardzo hojnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz, bo takich postów po prostu nie znajdziesz.

Prawie każdy post się nadaje, jeśli chodzi o włoską piłkę to widać,że jesteś w niej zakochany co nie pozwala ci akurat na nią patrzyć obiektywnie. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym fuks z rykoszetem i drugi gol z niczego. W drugim tragiczna niemoc Romy przy wykończeniu i jeden gol, który jak wiadomo przesądził kwestię awansu. Jak dla mnie to nie tyle zasłużenie, co raz, że szczęśliwie, a dwa że Roma wyciągnęła do Realu pomocną dłoń (i to bardzo hojnie).

Ten mecz to było  tak.   Roma strzelała   a Blancos  trafiali.     Oni wyszli z mentalnościa że mecz sam się wygra a tu taka Roma przeprowadziła   kontry i miała 4 setki.  Dzeko to jest gorszy niż ten co z City.   Sallaha lepiej nie komentować. W obecnej sytuacji z nędznej lidze Serie A  został tylko  Juve i Lazio

 

Hiszpania  Niemcy  Portugalia i jeszcze Anglicy się trzymaja.   .  Taki 1  klub z Francji   i nawet Ukraińcy. 

 

Ciekawe jak to będzie w rewanżu   Juve na Alianz Arena  .  Czy będzie niespodzianka   czy Bayern ich pożre.

 

A propos nędzy  Serie  A     69% pilkarzy z tej ligi to nie są Włosi.  W Hiszpanii tylko 41%  . Anglicy  58%.   Dochody  pierwszej miejsce  Anglia   drugie  Hiszpania. Serie A 5.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usiłowałem obejrzeć mecz Zenit- Benfica, ale po 30 minutach zrezygnowałem ze względu na żenująco niski poziom. Aż szkoda, że którakolwiek z w/w drużyn zagra w ćwierćfinale LM. Za to mecz wieczorny- świetny. PSG pokazało kawał pięknego i jednocześnie skutecznego futbolu, mimo że zagrali bez Verattiego, jednego z najważniejszych zawodników. Patrząc na grę Di Marii, cały czas zastanawiam się jak taki skarb mógł sprzedać najpierw Real Madryt, a potem szczególnie MU. Tam byłby absolutną gwiazdą i mógł zapewnić im awans do LM. Absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...