Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie moge ... Mam wrazenie, ze rozmawiam ze sciana. Na tych wszystkich listach (strona Lecha, strona kassiesy) jest napisane, ze awansowaly do fazy grupowej wszystkie druzyny ktore sa rozstawione w Play-OFF LE - m.in. Steaua, Red Bull i Athletic, ktore przegraly swoje pierwsze mecze... Ale jakbyscie umieli czytac to jest tam GWIAZDKA, ktora mowi o tym, ze moze to sie zmienic! Serio sadzicie, ze taka Steaua zagra w fazie grupowej LE?

 

To nie jest nic wiazacego, te wspolczynniki tam sie pozmieniaja po meczach i Lech moze spasc do 4. koszyka.

 

Niemniej teraz po pierwszych dzisiejszych rewanzach juz widac, ze raczej Lech bedzie w 3. koszyku, bo zaraz odpadnie Bordeaux i YBB, ktore przewalaja z Kairatem i Qarachem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś z matmy w szkole??

Jak Steaua odpadnie to awansuje zespół który ma od niej mniejszy współczynnik. Tak jest w każdej parze. W tym rozstawieniu są uwzględnione kluby które były rozstawione więc jak odpadną to każdy z klubów może awansować ale NIE ma możliwości żeby spadł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje - nie spojrzalem wczoraj, ze sa juz 4 pary, ktore nie wazne co, to zwyziezca bedzie miec slabszy wsp od Lecha i powoduja, ze za Lechem bedzie 12 druzyn, czyli bedzie 3. koszyk.

 

OK, spoko ale w takim razie do wylosowania z 4. koszyka bedzie np. Southampton, FK Krasnodar czy Augsburg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa UEFA Champions League:

 

Grupa A

52747.png Paris St-Germain

50051.png Real Madrid

52707.png Szachtar

50152.png Malmö

 

Grupa B

50062.png PSV

52682.png Man. United

54266.png CSKA

64332.png Wolfsburg

 

Grupa C

50147.png Benfica

50124.png Atlético

50067.png Galatasaray

2600605.png Astana

 

Grupa D

50139.png Juventus

52919.png Man. City

52714.png Sevilla

52757.png Mönchengladbach

 

Grupa E

50080.png Barcelona

50109.png Leverkusen

50137.png Roma

66168.png BATE

 

Grupa F

50037.png Bayern

52280.png Arsenal

2610.png Olympiakós

50164.png Din. Zagreb

 

Grupa G

52914.png Chelsea

50064.png Porto

52723.png Dyn. Kyjiw

57477.png M. Tel Awiw

 

Grupa H

52826.png Zienit

52268.png Valencia

5312.png Lyon

4608.png Gent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zla literke dalem, racja.

 

Qabala wlasnie strzelila na 2:1 z Panathinaikosem i ma praktycznie awans do LE w kieszeni :D

 

Trzeba sie bac, cisna nieasmowicie.

 

To co robi Southampton (aktualnie 0:1 z Midtjylland, klubemk ktory powstal w 1999 roku) oraz to co zrobil West Ham to podsumowuje tylko w jakim miejscu znajduje sie angielska pilka ... Smieszne klubiki tylko po miedzy soba na swojej wspanialej wyspie potrafia grac, w Europie kazdy dostaje baty :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi to wystarcza, że tylko na swojej wyspie potrafią grać:) Inna sprawa, że oni mają i tak dużą kasę z ligi, więc nie dziwota, że wolą nie tracić sił na jakieś tam puchary, w których i tak nie będą w czołówce, skoro i tak nie dadzą im jakiegoś szczególnie dużego dopływu świeżej gotówki. To nie nasze kluby, dla których kasa z kilku goli w LE to duża część rocznego budżetu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, tak sie nie robi panie Schmidt i zarzadzie Bayeru. Pozbywaja sie prawie najlepszego zawodnika Sona (lepszy w mojej opinii jest tylko Calhanoglu) ...

Lazio awans jak zloto, sklad Bayeru to jakis zart - w Leverkusen nie chca Ligi Mistrzow. Jestem zazenowany takim podejsciem. A Bayer bedzie tez nisko w tabeli Bundesligi, takim skladem to dlugo nie pociagna.

 

Nie wierzylem w to wczesniej, ale teraz widze, ze Bayer aktualnie to niepowazny klub.

 

Pisalem, ze Bayer dzisiaj easy z handicapem tydzien temu. APOEL przewalil mi kupon na 700 stowek swoja tragiczna beznadziejnoscia, brak slow. Reszta wynikow po mysli (BATE slabe na wyjazdach, dalo ciala z PArtizanem, pomimo ze prowadzilo - wiec tak troche mozna to uznac za niespodziake, choc nie do konca).

 

Czy mi się wydaje czy user ma rozdwojenie jaźni albo stara się grać tu na 2 konta i sam ze sobą pisze i zapomniał się przelogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na te angielskie druzyny patrzec nie moge - nic kompletnie w EUrope nie graja, niech odpadna wszystkie w grupie (Chelsae miala fart, pewnie z grupy wyjdzie).

Chelsea to pokazała niedawno co potrafi. Grali w przewadze, a postawili autobus i tyle ich widzieli w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aż roiło się od sensacji np. Dinamo Mińsk przeszło Red Bull Salzburg, Gabala przeszła Panathinaikos, Midtyjland przeszedł Southampton i Molde przeszło Standard Liege. Ponadto już nie ma żadnego zespoły z Rumunii w europejskich pucharach co uważam za ogromną sensację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz podzial na koszyki LE jutro:

 

Seeding pot 1

 

Schalke 04 CC: 111.883

Borussia Dortmund CC: 99.883

Basel CC: 84.875

Napoli CC: 84.102

Tottenham Hotspur CC: 84.078

Ajax CC: 66.195

Villarreal CC: 58.999

Rubin Kazan CC: 57.099

Athletic Bilbao CC: 56.999

Sporting CP CC: 56.276

Marseille CC: 55.483

Dnipro Dnipropetrovsk CC: 52.033

 

Seeding pot 2

 

Braga CC: 51.776

Fiorentina CC: 49.102

Lazio CC: 49.102

Anderlecht CC: 47.440

Liverpool CC: 47.078

AZ CC: 46.695

Viktoria Plzeň CC: 41.825

Club Brugge CC: 41.440

PAOK CC: 40.880

Celtic CC: 39.080

Beşiktaş CC: 36.520

APOEL CC: 35.460

 

Seeding pot 3

 

Monaco CC: 31.483

Sparta Prague CC: 30.825

Fenerbahçe CC: 30.020

Legia Warsaw CC: 24.800

Bordeaux CC: 24.483

Lokomotiv Moscow CC: 23.099

Lech Poznań CC: 17.300

Saint-Étienne CC: 16.983

Slovan Liberec CC: 16.325

Augsburg CC: 15.883

Rapid Wien CC: 15.635

 

Seeding pot 4

 

Partizan CC: 14.775

Asteras Tripoli CC: 13.380

Belenenses / Altach 12.276 / 5.135

Rosenborg CC: 11.875

Qarabağ CC: 11.500

Molde CC: 10.375

Dinamo Minsk CC: 9.650

Groningen CC: 8.695

Sion CC: 8.375

Midtjylland CC: 7.960

Skënderbeu Korçë CC: 5.575

Gabala CC: 2.750

 

Pozostalo na faze zasadnicza:

7 druzyn - Hiszpania, Niemcy

6 druzyn - Anglia, Francja

5 druzyn - Wlochy, Portugalia, Rosja

4 druzyny - Holadnia

3 druzyny - Grecja, Czechy, Turcja, Ukraina, Belgia

2 druzyny - Polska, Norwegia, Azerbejdzan, Szwajcaria

1 druzyna - Chorwacja, Cypr, Austria, Szwecja, Izrael, Dania, Szkocja, Kazachstan, Serbia, Albania

Bez druzyn - Rumunia i zespoly za Serbia w rankingu (poza Albania)

 

Widac, ze Polska moze zawojowac rejony do 15. miejsca, trzeba tylko tak grac co roku. Polska 6. wspolczynnik po zakonczeniu eliminacji ma!

1. Liechtenstein 5.000 pkt

2. Norwegia 4.250 pkt

=. Szwecja 4.250 pkt

4. Chorwacja 4.000 pkt

6. Polska 3.750 pkt

=. Slowacja 3.750 pkt

=. Dania 3.750 pkt

 

Nie wiem czy kiedys tak dobrze Nam poszly eliminacje w historii wczesniej w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, jest taka, że będące w krajowym rankingu przed Polską Cypr ma tylko APOEL w fazie grupowej LE, Austria ma tylko Rapid w fazie grupowej LE i Chorwacja ma tylko Dinamo Zagrzeb w fazie grupowej LM! Steaua jak i Astra dziś odpadły, więc Rumunii nikt nie będzie nabijał punktów. Przy dużym szczęściu w losowaniu i wielu zwycięstwach Lecha i Legii w fazie grupowej jest niewielka szansa nawet na 15.miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma szans - przynajmniej nie po tym sezonie - nie przesadzajmy :)

 

Jak juz liczylem kilka stron wczesniej - po tym sezonie jest w miare spora szansa wyprzedzic Cypr (tracimy niewiele), ale APOEL tez moze cos tam nastukac pomimo swojej beznadziejnosci obecnie, wiec nie mowie, ze to juz jest pewne 100%, ze ich wyprzedzimy.

 

Co do Austrii i Chorwacji to sprawa jest troche skomplikowana. Tracimy do nich odpowiednio po ok. 2.400 oraz 2.600 pkt, to jednak jest duzo - nie wiem czy Legia i Lech sa w stanie zapewnic Polsce AŻ o tyle wiecej pkt od Rapidu i Dinama Zagrzeb dla ich federacji. Mamy dodatkowy bonus odnosnie walki z Austria - pkt im sie dziela na 5, nie na 4 tak jak Nam :jupi:

 

Zeby wyprzedzic Rumunie po tym sezonie to bysmy musieli zdobyc od teraz minimum 4.500 pkt (!) czyli np. wygrac 9 meczow. Nie wiem czy Legia i Lech sa w stanie tego dokonac - wszystko zalezy od losowania dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benfica vs Astana i Astana vs Benfica - mowili wczoraj o tym w studio LM, ze o bedzie najdluzsza podroz :D

Atletico tez za dobrze nie trafilo z ta Astana :D

 

Dobrze że Kamczatka nie ma klubu na poziomie ligi mistrzów bo to jest Rosja oj wtedy byłby problem z podróżami Portugalia dalekowschodnia Rosja :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sprawdzalem wlasnie Kamczatke jakis czas temu, przypomniales mi o tym :D Moze juz niedlugo :D Na III szczeblu ligowym Kamczatka miala jakis klub , ale juz go nie widze w profesjonalnych rozgrywkach :D

 

Sprawdzam teraz - na II szczeblu sa 2 kluby hen daleeeeko :lol2:

FC Luch-Energiya Vladivostok :arrow:https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Luch-E ... ladivostok

FC SKA-Energiya Khabarovsk :arrow:https://en.wikipedia.org/wiki/FC_SKA-En ... Khabarovsk

 

Beztytulu_sphseps.png

 

Co Ja tam widze kawaleczek dalej po prawo? Toz to JAPONIA :lol2::lol2::brawo:

Moze bedzie blizej latac przez Atlantyk :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na następujące grupy, z udziałem naszych reprezentantów w LE:

 

- Sporting CP (POR) / - Club Brugge (BEL) / - LECH / - Dynamo Mińsk (BLR)

 

- Ajax Amsterdam (HOL) / - Liverpool FC (ENG) / - LEGIA / - Skenderbeu Korce (ALB)

 

Byłoby też fajnie, gdyby w zamian za niektóre z tych zespołów, los przydzielił naszym klubom kogoś z tej 3: Napoli, Lazio, Celtic. Niemniej jednak trzeba odnosić zwycięstwa, tak aby nasza pozycja w rankingu UEFA rosła w siłę. Może i wybiegam za daleko w przyszłość, ale historyczną sprawą byłby awans jednego z naszych zespołów do 1/8 finału, co może być możliwe jedynie dzięki solidnej grze w fazie grupowej, a także pokazaniu swych atutów w 1/16 finału oraz wcześniejszym wylosowaniu w tej fazie przeciwnika, z którym można powalczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...