Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz racje. Ale z tym rankingiem klubowym jest pewien haczyk - faza grupowa LE i 1/16 finalu rzadzi sie swoimi prawami - zeby miec spore szanse zajsc dalej, trzeba wygrac swoja grupe - bo to daje rozstawienie w 1/16 finalu, wspolczynnik nie jest akurat w tym losowaniu wazny. Lecz - to jeszcze nie koniec - bo mozna trafic na zespol z 3. miejsca w LM tak jak Legia rok temu i wtedy kaplica. Dopoki sie znaczaco nie wzmocnia polskie zespoly to mozemy sobie grac w grupach LE, wyjscie z nich bedzie sukcesem ale nic ponadto nie damy rady osiagnac, tam juz jest duzo wyzszy poziom od 1/16 finalu.

 

Mozna miec wspolczynnik 50.000 i trafic na np. Juventus w 1/16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sprawdzalem wlasnie Kamczatke jakis czas temu, przypomniales mi o tym :D Moze juz niedlugo :D Na III szczeblu ligowym Kamczatka miala jakis klub , ale juz go nie widze w profesjonalnych rozgrywkach :D

 

Sprawdzam teraz - na II szczeblu sa 2 kluby hen daleeeeko :lol2:

FC Luch-Energiya Vladivostok :arrow:https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Luch-E ... ladivostok

FC SKA-Energiya Khabarovsk :arrow:https://en.wikipedia.org/wiki/FC_SKA-En ... Khabarovsk

 

Beztytulu_sphseps.png

 

Co Ja tam widze kawaleczek dalej po prawo? Toz to JAPONIA :lol2::lol2::brawo:

Moze bedzie blizej latac przez Atlantyk :lol2::brawo:

 

Żarty żartami jednak te kluby graja w lidze Azjatyckiej nie wiem od której strony Rosji zaczyna się teren Azjatycki ale wiem że kluby z Iranu które są bliżej Europy graja w lidze Azjatycje a jak widać kluby z Kazachstanu są w Europie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azja się zaczyna trochę bardziej na Wschód od tego klubu Gazovik na tej mapie powyżej.

Chyba duzo dalej bo rok temu na najwyższym szczeblu ligi rosyjskiej grał Tom Tomsk, jakby awansował do LE to by grał by pewnie w Europie.

 

 

..........................

A wracając do LM moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza grupa to H, a najmocniejsze to D i B. W grupie D spokojnie 3 kluby mogą awansować z grupy, a są 2 miejsca, a w grupie B faworytem Man United, a każdy z pozostałych może powalczyc o drugie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy drużyn, które awansują z grupy LE:

 

Grupa A: Ajax, Celtic

Grupa B: Liverpool, Bordeaux

Grupa C: Borussia, FK Krasnodar

Grupa D: Napoli, Legia

Grupa E: Villarreal, Rapid

Grupa F: Marsylia, Braga

Grupa G: Dnipro, Lazio

Grupa H: Sporting, Besiktas

Grupa I: Fiorentina, Basel (a chciałbym Lecha)

Grupa J: Tottenham, Monaco

Grupa K: Schalke, APOEL

Grupa L: Athletic, AZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim Wy jesteście, ale moim zdaniem jesteście krewnymi tych od referendum co to pytają czy chcę przywalić urzędowi skarbowemu czy tez nie; stawiacie na faworytów i nic więcej; swego czasu była grupa - lech, juve, city, salzburg - to kto miał tu wyjść i kto wyszedł? szczęściem polskich drużyn jest tzw. złe losowanie bo wtedy można zobaczyć ciekawą rywalizację i zatrabić na nosie "znafcom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidze Europy grałby też klub z Władywostoku (jakieś 160 km od Korei Północnej) jakby zdobył Puchar Rosji. Chodziło mi, że pod względem geograficznym Azja zaczyna się trochę na wschód za klubem Gazovnik z tamtej mapy.

 

Skoro sama Turcja i jej cześć pewna część zachodnia należy do Azji to niby Kazachstan to Europa?

 

Zapytaj piłkarzy z Portugalki czy chętnie poleca np na Kamczatke gdzie sam lot potrwa więcej niż 24h pomijam już lot z postojem bo jednorazowo się nie da a dystans może być krótszy ale w linii prostej ale nie leci się prosto bo jest cała masa innych samolotów w przestrzeni . Taki lot od Hong Kongu do Moskwy niby raptem 7500km a tak na prawde lecisz ponad 10 bo lecisz łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni LE dać również w środę przed LM np. o 18 (Tak wiem, czasem jest mecz z Rosji czy Ukrainy). Zawsze byłoby wiecej transmisji do obejrzenia, a są możliwe praktycznie tylko 2, chyba, że będą ludzie co chwila kanały zmieniać lub oglądać Multiligę, o ile oczywiście ktoś by nadawał. UEFA, by na to wpadła, gdyby tylko pomyślała. Z el. EURO mogli zrobic kolejke w 3 dni to by nie mogli LE trochę rozciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...