Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe - dobrze, dla Nas :D

Omonia poki co za burta, ale widze, ze cisna Brondby. Gabala wlasnie strzelila na 1:0 i Apollon raczej tez za burta. Larnaka z Bordeaux odpadnie. Zostaje tylko APOEL, oby weszli do LM to prawie nic nie nastukaja i spokojnie ich wyprzedzimy po tym sezonie :D

Odnosnie Chorwacji - ich tez wyprzedzimy raczej, bo tylko Dinamo bedzie grac w rozgrywkach grupowych (oby w LM :D ) - chyba, ze Hajduk bedzie miec szczescie w losowaniu, ale to malo prawdopobne raczej.

Do Austrii bedzie trudno cos odrobic raczej - na ta chwile Sturm walczy nawet z Rubinem, sa 1 bramke od awansu. Niemniej tylko Rapid i Red Bull pewnie w grupie LE a to oznacza male szanse, zeby odrobic 1.9 pkt jakie tracimy do Austrii na ta chwile.

 

Bardzo interesuje mnie blizniacza mozna powiedziec rywalizacja Vaduz vs Thun, Thun jest faworytem bukmacherow, ale minimalnym, bedzie sie dzialo :jupi: Vaduz mnie zadziwia i im kibicuje, niech sobie dalej skacza w rankingu razem z Liechtensteinem, zawsze to taka fajna odmiana i cos czego powinna sie uczyc Polska - zamiast bawic sie w 4 zespoly lepiej zminimalizowac miejsca do 2och i wtedy wiecej pkt bedzie wpadac - tylko Legia i Lech cos prezentuja w Europie, bylibysmy wyzej :brawo:

 

===

Vaduz pieknie, 2:1 :jupi: A co robi West Ham? Prowadzili juz 1:0 i wydawalo sie, ze wszystko pod kontrola - aha ... Teraz Astra prowadzi 2:1 juz, czyli West Ham pod sciana :/

 

Wyniki odnosnie sytuacji Polski sa wrecz fantastyczne - praktycznie wszystkie zespoly z federacji ktore sa wokol Nas odpadaja :jupi::brawo::brawo:

===

Ehh - Thun wyrownalo na 2:2 30 min do konca

===

To chyba koneic wspanialej przychody Liechtensteinu z europucharami, taki sezon to cos genialnego jak na te slabsze federacje - wskoczyli na 32. miejsce i na nim zostana po tym sezonie :) Vaduz samo dla Siebie duzo nie ugralo, bo zdobeda tylko 1 pkt za odpadniecie w III rundzie eliminacji LE do rankingu klubowego ... NIemniej zycze im jak najlepiej i niech dalej tak cisna w kolejnych edycjach europucharow :brawo:

 

Sampdoria gooool i 1:0 poki co - dobrze jest, zeby nie bylo, ze jestem jakis kompletnie anty-wloski - postawilem na nich w tasmie, bo dobry kurs byl (1.95) :lol2:

Atromitos - AIK mecz wstrzymany w ok. 55 minucie z powodu awarii oswietlenia :roll:

 

===

 

Dramat Vorslkiej Poltawy - prowadzili juz w dogrwce nawet 3:0 - stracili gola w ostatniej akcji meczu, a wydawalo sie (przynajmniej mi, jak ogaldealem ten mecz), ze spokojnie awansuja -> http://www.livesports.pl/mecz/faPaZs9c/#szczegoly-meczu

Do tego odpada zespol z wyzszym wspolczynnikiem niz Legia i Lech - Trabzonspor, tez po dogrywce -> http://www.livesports.pl/mecz/IaLvzFa8/#szczegoly-meczu

 

Saint Etienne wreszcie goool :jupi: Moja tasma coraz blizej wpadniecia :lol2:

West Ham walczy o dogrywke mocno.

 

 

Sensacja dnia - wyeliminowanie Trabzonsporu przez FK Rabotnicki.

Numer 2 - odpadniecie FC Copenhagen.

Numer 3 - odpadnecie West Hamu (jeszcze nie odpadli, ale za moment odpadna).

 

Do tego wynik 0:0 w meczu Inter Baku - Bilbao to tez taka spora niespodzianka.

 

Odpadly 2 zespoly z wyzszymi wspolczynnikami - czyli Legia potrzebuje odpadniecia jeszcze 1 druzyny, zeby byc w 2. koszyku LE. Lech bedzie startowac z 3. koszyka :brawo: Nie sadzilem, ze bedzie tak fajnie z wynikami dzisiaj :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekp - odpowiedziałem:

viewtopic.php?f=24&t=41152

Szkoda tylko, że ta wypowiedź jest w Koszu, a chyba nie można się odnosić do postów przeniesionych do Kosza :/:(

 

Wow - nie mialem czasu czytac newsow ani spedzac czasu przed PC wczesniej - widze, ze wiele mnie ominelo :D

No to zwracam honor - od tego sezonu widze, ze zmienily sie zasady. Niesamowite nie bedzie juz LM (poza finalem) w otwartym kanale, ale jaja :D

I niesamowite, ze nikogo w Polsce nie interesuje LM poza Canal+ :D

A co to ma do rzeczy, czy ktoś jeszcze się interesował LM jak nc+ kupiła te prawa na wyłączność? TVP pewnie byłaby zainteresowana otwartym pakietem, ale skoro nie dało się go kupić to co mieli zrobić :wink:

 

 

:!: A tymczasem... Sampdoria prowadzi z Vojvodiną 1:0 po bramce Édera, szok! :shock: Może jeszcze odrobią straty, a nawet może awansują :brawo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz o tym napisalem wczesniej :D

Odnosnie sytuacj ipolskich klubow jpodczas jutrzejszego losowania - wbijajcie w temat z polskimi klubami w Europie :D Tam juz opisalem co jest grane. Powiem tylko ,ze jest bardzo dobrze :D

 

==

Ohh yes - Aberdeen goool :jupi: 4/5 z tasmy juz weszlo - nie do wiary, zostala mi tylko Sampdoria, dotrzymajcie to prowadzenie do konca! 8)

OOO juz 2:0 - oohh yeah, czyli juz wygralem praktycznie, swietnie :brawo::jupi: Dzieki Sampa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kodowanej Ligi Mistrzów to pierwszą zapowiedź mamy już w najbliższy wtorek. Superpuchar Europy, który do tej pory zawsze pokazywała otwarta telewizja (był w pakiecie z Ligą Mistrzów) tym razem pokaże wyłącznie Canal+. Ten magazyn ligi mistrzów w TVN 7 to pewnie będą skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pary IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów:

FK Astana - APÓEL

Skënderbeu Korçë - NK Dinamo Zagrzeb

Celtic FC - Malmö FF

FC Basel 1893 - Maccabi Tel-Awiw

BATE Borysów - FK Partizan

SS Lazio - TSV Bayer 04 Leverkusen

Manchester United FC - Club Brugge KV

Sporting Clube de Portugal - CSKA Moskwa

SK Rapid Wiedeń - Szachtar Donieck

València CF - AS Monaco FC

 

Pary IV rundy eliminacji Ligi Europejskiej:

FK Jablonec nad Nisou 1997 - AFC Ajax

MŠK Žilina - Athletic Club de Bilbao

Steaua Bukareszt - Rosenborg BK

Milsami Orhei - AS Saint-Étienne Loire

Zoria Ługańsk - Legia Warszawa

FC Viktoria Plzeň - FK Vojvodina

BSC Young Boys Berno - Qarabağ Ağdam

Molde FK - Royal Standard de Liège

PAÓK (Saloniki) - Brøndbyernes IF

FC Girondins de Bordeaux - Kajrat Ałmaty

Dinamo Mińsk - FC Salzburg

Lech Poznań - Videoton FC Fehérvár

FC Slovan Liberec - HNK Hajduk

Panathinaïkós AÓ (Ateny) - Qəbələ FK

Astra Giurgiu - AZ Alkmaar

FK Krasnodar - HJK

FK Rabotnički - Rubin Kazań

APS Atrómitos Athinón - Fenerbahçe SK

Southampton FC - FC Midtjylland

Odds BK - BV Borussia 09 Dortmund

FC Thun 1898 - AC Sparta Praha

 

Mamy dwie bardzo ciekawe pary w eliminacjach Ligi Mistrzów (podkreślone), widać po dzisiejszych losowaniach jak dużo znaczy rozstawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi Mistrzów nie zobaczymy już na otwartej antenie i wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy też legalnie w internecie. Na sport.vod.pl, który do tej pory transmitował mecze nadal cisza, a zawsze zaczynali od fazy play off. Wcześniejsza umowa była podpisana jeszcze za czasów n-ki, a Canal+ bardzo niechętnie udostępnia transmisje w internecie, nawet za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi Mistrzów nie zobaczymy już na otwartej antenie i wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy też legalnie w internecie. Na sport.vod.pl, który do tej pory transmitował mecze nadal cisza, a zawsze zaczynali od fazy play off. Wcześniejsza umowa była podpisana jeszcze za czasów n-ki, a Canal+ bardzo niechętnie udostępnia transmisje w internecie, nawet za opłatą.

 

A prawa do transmisji internetowych nie posiada Onet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet posiadał internetowe prawa do sezonu 2014/2015 i transmitował je w serwisie sport.vod. Wysłałem do nich maila z zapytaniem czy dalej będą transmitować Ligę Mistrzów i oto odpowiedź:

Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt.

Niestety nie przewidujemy transmisji spotkań nowego sezonu Ligi Mistrzów w naszym serwisie.

 

Pozdrawiamy,

 

BOK VOD.PL

Grupa Onet.pl SA

 

Czyli legalnie Ligę Mistrzów w internecie będą mogli obejrzeć jedynie abonenci nc+ z wykupioną paczką nc+, pozostałym zostają jedynie pirackie streamy, które na czas LM padają jak mrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wielkie brawa dla Sampdorii Genua, że potrafili wygrać na wyjeździe z Vojvodiną Nowy Sad 2:0, mimo że pierwszy mecz przegrali aż 0:4. Ale za łączny wynik dwumeczu należą im się chyba jednak gwizdy, bo to jednak spora kompromitacja :D Zobaczymy jak teraz Vojvodina sobie poradzi z Viktorią Plzeň - na pewno to będzie trudne zadanie wyeliminować ten czeski klub, ale czy Viktoria jest lepsza od Sampdorii? Zapowiada się ciekawie :)

 

Co do nadchodzących meczów to rzeczywiście niezwykle ciekawie zapowiadają się szczególnie starcia SS Lazio z Bayerem 04 Leverkusen i Valencii CF z AS Monaco FC. Czyżby ćwierćfinalista ostatniego sezonu LM miał nawet nie awansować do fazy grupowej? Czy może jednak Valencia nie da rady? Będzie się działo :) Dwumecz Sportingu Lizbona z PFC CSKA Moskva pewnie będzie wyrównany, Manchester United pewnie łatwo wyeliminuje Club Brugge KV, a co do reszty to przydałby się awans FC Astany, Partizana Belgrad, KF Skënderbeu Korçë, Malmö FF, FC Basel i SK Rapid Wien, żeby było jeszcze bardziej różnorodnie w LM :D

 

A w LE to wiadomo - jak zwykle dużo wyrównanych zespołów powalczy między sobą o awans. Oczywiście wszyscy wierzymy w awans Lecha Poznań i Legii Warszawa, ale powinni awansować także oczywiście Athletic Bilbao, Borussia Dortmund, Southampton FC, FC Girondins de Bordeaux, AS Saint-Étienne, Ajax Amsterdam, czy FC Rubin Kazań także emocji na pewno nie zabraknie :)

 

Tak, nie napisalem o tym, bo bylem w szoku po tym co zobaczylem - poki co mi sie nie podoba osobiscie i raczej to sie nie zmieni, zobaczymy ...

===

Haha Ja juz przyszykowany na gwałt Bayeru na Lazio :jupi: Alf znowu znajdzie milion powodow, dlaczego to wloski klub polegl :lol2::brawo: I love it :lol2:

Cóż za zrządzenie losu, że znów będziemy mieli starcie włosko-niemieckie :D No cóż - trzeba trzymać kciuki za SS Lazio, żeby w końcu liga włoska została doceniona. Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu, Lazio ma ogromną szansę awansować do Ligi Mistrzów :)

 

 

PS: W czwartek (13 sierpnia) Vojvodina Nowy Sad pokonała 3:2... Partizan Belgrad, czyli zespół, który ma szansę zagrać w LM (w play-offs zagrają z BATE Borysów) :shock: Czyli ta Vojvodina chyba jednak potrafi grać w piłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Ja juz przyszykowany na gwałt Bayeru na Lazio :jupi: Alf znowu znajdzie milion powodow, dlaczego to wloski klub polegl :lol2::brawo: I love it :lol2:

Wg bukmacherow Bayer jest faworytem (nieznacznym) nawet w wyjazdowym meczu http://www.betexplorer.com/soccer/europ ... ns-league/. Transmisja dzis na ZDF.

 

Dzisiejsze mecze 4 rundy kw LM na kanalach ktore mozna legalnie ogladac na ich stronach

Bate - Partizan, RTRS TV http://www.rtrs.tv/plus/uzivo.php?c=1

Lazio - Bayer, 2TV Georgia http://2tv.ge/ge/live.html

Sporting - CSKA, http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm

MU - Club Brugge, 1TV Georgia http://1tv.ge/ge/live,

TRT 1 HD http://www.trt.net.tr/Anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trt1

 

Czesc ze streamow z pewnoscia nie bedzie dzialac ze wzgledu na ograniczenia terytorialne praw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - Bayer dal maksymalnie ciala - cisneli Lazio cala 2. polowe, Wlosi nie mogli wyjsc praktycznie z wlasnej polowy, a Niemcy dali sobie wcisnac bramke - glupota w czystej postaci. Keita zarabisty zawodnik - zmarnowal mnostwo sytuacji, no ale gola w koncu wcisnal. Bayer powinien ten mecz wygrac - przegral go na wlasne zyczenie. Gwaltu w tej rywalizacji juz nie bedzie, pomylilem sie.

 

Ponadto od razu ucinam wszelkie spekulacje - gol dla Bayeru ze spalonego, nie ma mowy o bledzie sedziego:

vlcsnap-4_wqanehw.png

 

Coz, 1 mecz dla Wlochow - wygrali, pomimo, ze prawie nic nie grali - liczy sie wynik. No coz - czekamy na rewanz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ja poczatkowo tez, na drugiej powtorce juz widzialem o co chodzi.

Ktos wie, dlaczego kibice w Lizbonie gwizdali podczas hymnu Ligi Mistrzow wczoraj (wlasnie ogladam powtorke i jestem w szoku)? Pilkarze CSKA byli (takie odnioslem wrazenie) zniesmaczeni i troche smutni chyba, ze tak ich potraktowano. Jedyne co mi przychodzi to powody polityczne i sytuacja na Ukrainie. Mam nadzieje jednak, ze to nie to, nienawidze mieszania polityki i sportu. Ponadto wedlug mnie zachowanie kibicow Sportingu Lizbona strasznie dziecinne, zenujace i zwyczajnie glupie. Po co zagluszac hymn Ligi Mistrzow? To sa dosyc unikatowe chwile, nie wszystkim pilkarzom dane jest zagrac w meczu, przed ktorym odgrywany jest hymn Ligi Mistrzow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - Bayer dal maksymalnie ciala - cisneli Lazio cala 2. polowe, Wlosi nie mogli wyjsc praktycznie z wlasnej polowy, a Niemcy dali sobie wcisnac bramke - glupota w czystej postaci. Keita zarabisty zawodnik - zmarnowal mnostwo sytuacji, no ale gola w koncu wcisnal. Bayer powinien ten mecz wygrac - przegral go na wlasne zyczenie. Gwaltu w tej rywalizacji juz nie bedzie, pomylilem sie.

 

Ponadto od razu ucinam wszelkie spekulacje - gol dla Bayeru ze spalonego, nie ma mowy o bledzie sedziego:

vlcsnap-4_wqanehw.png

 

Coz, 1 mecz dla Wlochow - wygrali, pomimo, ze prawie nic nie grali - liczy sie wynik. No coz - czekamy na rewanz.

W rewznowym spotkaniu i tak widze faworyta w zepole niemieckim. Lazio tak jak piszesz mial duzo szczescia wygrywajac i jednoczesnie nie tracac gola u siebie. Rewanz moze byc bardzo pasjonujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...