Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowująć w całym meczu Juve miało 2 bardzo dobre okazje na zdobycie gola, a Barca miała 7 bardzo dobrych okazji.

Wydawało mi się, że chodziło Ci o coś innego:

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

Chodziło mi nie o 100% sytuacje, ale, że prawie wszyscy zawodnicy łącznie z obrońcami oddali groźny lub dość groźny strzał albo mieli dużą szansę strzelić groźnie na bramkę.

 

//

 

Jeszcze co do Messiego bo czytałem na kilku stronach że słaby był to dla niego mecz. Szczerze mówiąc to pierwsza bramka padła gdy to on przerzucił piłkę do Alby. Druga bramka to dobitka strzału Leo. Przy trzeciej Messi zagrał do Neymara balansującego na spalonym który później dwójkowo zagrał z Pedro.

Dla mnie Messi był Man of the Match finału. Miał udział przy wszystkich bramkach. Sama jego obecność na boisku robiła już bardzo wiele, występ coś jak Maradony w finale MŚ '86.

 

Bez Messiego byłoby Barcelonie znacznie ciężej niż bez każdego innego piłkarza. Powiedziałbym nawet, że bez Messiego siły byłyby wyrównane.

 

//

 

Natomiast Boniek wyraził swoją opinię na temat gry Pirlo w tym finale http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Bonie ... aid=11502a

Boniek chyba zapomniał jaka łatka się za nim ciągnęła gdy był piłkarzem Serie A :wink:

 

//

 

Haha wchodze do tego tematu i jak zwykle to samo - Alf tlumaczy porazki wloskich druzyn i tworzy jakies chore teorie - w koncu to Juventus powinien wygrac w finale LM

Właśnie sam sobie tę teorię utkałeś na poczekaniu.

 

Chyba, że wskażesz konkretny fragment mojej wypowiedzi w którym napisałem lub dałem do zrozumienia, że Juventus powinien wygrać w finale?

 

 

a wszyscy byli przeciwko Nim :D

Tzn. kto?

 

 

Wez czlowieku dorosnij i przestan spamowac ta smieszna wloska pilka oraz swoimi dennymi opiniami

Śmieszna włoska piłka, bo jej przedstawiciel awansował do finału LM? Ciekawe porównanie, nie przeczę.

 

Które moje opinie uważasz za denne?

 

 

:lol2::lol2::lol2: Nikogo to nie obchodzi

Gdyby nikogo nie obchodziło nikt by mnie nie cytował.

 

 

- bylo 3:1, Juventus przez caly mecz nie zagrozil Barcelonie, tyle w temacie.

Tiaaa...

 

- bramka Moraty na 1:1,

- groźne strzały i sytuacje Juventusu przy stanie, 1:1,

- kontrowersje po faulach na Pogbie w polu karnym oraz jego okolicach,

- oraz dosłownie kilka strzałów na bramkę mniej od Barcelony.

 

Nie... Juventus wcale nie zagroził Barcelonie. To nic, że Barcelona dwie zwycięskie bramki strzeliła dopiero z kontry, to nic, że emocje trwały do 97 minuty.

 

Naprawdę oglądaliśmy ten sam mecz?

 

 

Nikt nie lubi Wlochow i wloskiej pilki, taka jest prawda - nudne to jak flaki z olejem ...

Dlaczego więc pewien Azjata kilka dni temu wykupił 48% akcji pogrążonego w gigantycznym kryzysie Milanu za...

 

La trattativa riprende a sorpresa a giugno e il tycoon tailandese firma un contratto che prevede di trattare in esclusiva per 8 settimane un rapporto di collaborazione con l'AC Milan e l'acquisto del 48% delle quote per una cifra fra i 450 e i 500 milioni.

Zrobił to z nienawiści, z braku sympatii, z braku szacunku?

 

To jakoś przeczy twojej zmyślonej teorii. Pamiętam, że gdy jeszcze gorszy kryzys przeżywała Borussia Dortmund to nawet pies z kulawą nogą nie wyciągnął do niej ręki. Dopiero chyba Bayern się zlitował :lol:

 

A tutaj mamy jakiegoś Tajlandczyka z drugiego końca świata, który za kwotę 450-500 mln nabywa mniejszościowy pakiet klubu z środka tabeli Serie A, bez europejskich pucharów, bez gwiazd.

 

Ja rozumiem, że masz przysłowiowy b-u-l-d-u-p-y, ale nie popadaj w paranoje. Opanuj się, ludzie patrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowująć w całym meczu Juve miało 2 bardzo dobre okazje na zdobycie gola, a Barca miała 7 bardzo dobrych okazji.

Wydawało mi się, że chodziło Ci o coś innego:

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

Początkowo mi chodziło, że prawie każdy gracz Barcy oddawał groźny strzał, a potem ty zrobiłeś listę sytuacji, ja ją oceniłem i tak wyszło jak napisałem.

 

- bylo 3:1, Juventus przez caly mecz nie zagrozil Barcelonie, tyle w temacie.

Tiaaa...

 

- bramka Moraty na 1:1,

- groźne strzały i sytuacje Juventusu przy stanie, 1:1,

- kontrowersje po faulach na Pogbie w polu karnym oraz jego okolicach,

- oraz dosłownie kilka strzałów na bramkę mniej od Barcelony.

 

Jakie kontrowersje. Była jedynie jedna kontrowersja przy tym kontakcie z Alvesem jeśli chodzi o ofensywę graczy Juve, ale w drugą stronę też mógłby być karny za rękę(choć ja bym nie zagwizdal tu karnego).

Kilka strzałów mniej może tak, ale zdecydowana ich ilość daleko od bramki, a jak już w bramkę to prosto w bramkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Patrząc się na następnego przeciwnika Sląska o ile przejdzie obecnego to wygląda na to iż Wrocławianie zakończą eliminacje na 2 rundzie. Sląsk nie ma kim strzelać goli odeszło 4 zawodników. Białystok będzie mieć dużo łatwiej.

 

Jestem jednak ciekaw jak Lech się zaprezentuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk w II rundzie zagra z IFK Goeteborg i wcale się nie zdziwię jak Szwedzi wejdą nawet do fazy grupowej. Jagiellonii życzę Omonii, gdyż wówczas przy ewentualnym jej przejściu mają rozstawienie w III rundzie, ale najpierw trzeba przejść I rundę w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwsza runda eliminacji Ligi Mistrzów, nie zabrakło niespodzianek, odpadła Levadia Tallin, z mistrzem Irlandii Północnej - Crusaders. Drużyna z Gibraltaru - Lincoln Red Imps, odniosła niespodziewany sukces i wyeliminowała Santa Colomę z Andory. :) Mam nadzieję, że kilku faworytów odpadnie w drugiej rundzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianki według mnie w I rundzie Ligi Europy to:

1. Awans klubu z Kazachstanu Kairat (wyeliminował serbską Crvene Zvezde Belgrad)

2. Awans estońskiego Nolje Kalju (wyeliminował znany kibicom Legii z poprzedniego roku zespół z Kazachstanu Aktobe)

3. Awans maltańskiej Birkirkary (wyeliminowała ormiańskie Ullissess)

4. Awans norweskiego Odd (wyeliminował dobrze radzące sobie ostatnimi czasy mołdawski Szeriff Tiraspol)

5. Awans łotewskiej Jelgavy (wyeliminowała bułgarski Litex Łowecz)

6. Awans węgierskiego Ferencvarosu Budapeszt (wyeliminował holenderski Go Ahead)

7. Awans czarnogórskiego Mladostu Podgorica (wyeliminował azerskie Nefczi Baku)

8. Awans ormiańskiego Alaskhert (wyeliminował szkockie St. Johnstone)

Ponadto Wyspy Owcze, San Marino i Andorra nie mają już swoich przedstawicieli w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli np takie Milsami awansując z ludogorcem przejmuje jego współczynnik i wskakuje w pule drużyn rozstawionych? Fajnie maja, ale z drugiej strony na taką drużynę Lech wtedy też może trafić, tylko trzeba mieć szczęście w losowaniu, bo byłoby to idealne rozwiązanie, bo pokonując ich Lech bierze ich rozstawienie i w 4tej rundzie to poznaniacy byliby rozstawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś z dwóch sytuacji opisanych niżej musi być prawidłowa, tylko która. Lech awansuje, a Ludogorec i Apoel nie, a jako, że Bułgarzy i Cypryjczycy mieli wyższy współczynnik i w kolejnej rundzie mieli być rozstawieni to Lech wskakuje do grona drużyn rozstawionych. B) Lech awansuje, rywale Bułgarów i Cypryjczyków też i to oni przejmują rozstawienie poprzedników i oni są rozstawieni. Innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie eliminacji 3 rundy jest w ten piątek (17.07), jeszcze przed rewanżami, dlatego losowane są pary. Przyjmuje się współczynnik potencjalnie lepszej drużyny, dlatego para Apoel - Vardar czy Ludogorets - Milsami będzie rozstawiona. Losowanie 4 rundy eliminacji jest już po zakończeniu wszystkich meczów 3 rundy, więc nie losuje się par, tylko jedną drużynę z jej współczynnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...