Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrała wielka drużyna, być może nawet lepsza od tej Guardioli. Mimo niewykorzystania mnóstwa sytuacji, mimo wyrównania Barca pokazała swoją siłę. Kto w styczniu spodziewał się tak wspaniałego sezonu drużyny z Katalonii? Wielkie brawa również dla Juve za dobry mecz. Pogba pokazał klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała wielka drużyna, być może nawet lepsza od tej Guardioli. Mimo niewykorzystania mnóstwa sytuacji, mimo wyrównania Barca pokazała swoją siłę. Kto w styczniu spodziewał się tak wspaniałego sezonu drużyny z Katalonii? Wielkie brawa również dla Juve za dobry mecz. Pogba pokazał klasę.

Pogba niech więcej gra a nie pokazuje jaki to jest niezadowolony że nie było faulu na nim.Nie jeden sędzia za takie zachowanie dał by kartkę a była by to już druga i wcześniejszy prysznic w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała drużyna lepsza. Nieznacznie lepsza, ale jednak. Gratulacje dla Barcelony. Przegrać z najlepszą drużyną klubową XXI wieku to naprawdę nie jest powód do wstydu. Postawa podopiecznych Allegriego przyzwoita. Zdrowie zostawili, żyły wypruli, choć spodziewałem się jeszcze lepszej gry z ich strony. Przede wszystkim zupełnie zaskoczył mnie przebieg tego finału, przed meczem trochę inaczej sobie to wyobrażałem. Szkoda pierwszej i ostatniej bramki. Pierwszej dlatego, bo ustawiła ona trochę ten mecz, na stratę trzeciego gola Juventus nie zasłużył i w mojej opinii Cakir powinien zakończyć mecz gdy tylko Barcelona przejęła piłkę (była już druga minuta po doliczonym czasie gry). Podsumowując: Podobał mi się ten finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej opinii Cakir powinien zakończyć mecz gdy tylko Barcelona przejęła piłkę (była już druga minuta po doliczonym czasie gry). Podsumowując: Podobał mi się ten finał.

Jak dla mnie dobrze zrobił. Tyle kabaretu było w tym czasie doliczonym że jeszcze jakby chciał to mógł pokazać żeby wznowili po bramce na 3:1.

Inny plus tego taki że pierwszy raz od tylu lat ktoś inny oprócz Messiego lub Ronaldo zostaje królem strzelców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notowania bukmacherow na temat tego kto wygra LM 2015/16:

Barcelona 4.25

Real i Bayern po 6.0

Chelsea 8.0

PSG 13.0

Juventus 15.0

MU, City i Arsenal po 17.0

Atletico 19.0

Wolfsburg 29.0

Valencia 34.0

Roma i Sevilla po 67.0

Porto, Benfica i Borussia M po 81.0

Monaco, Lazio, Lyon, Zenit i Bayer po 101.0

 

W dwoch poprzednich sezonach glownym faworytem bukmacherow do wygrania LM byl Bayern. Rok tomu sklad TOP 4 faworytow do wygrania LM byl taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej opinii Cakir powinien zakończyć mecz gdy tylko Barcelona przejęła piłkę (była już druga minuta po doliczonym czasie gry). Podsumowując: Podobał mi się ten finał.

Jak dla mnie dobrze zrobił. Tyle kabaretu było w tym czasie doliczonym że jeszcze jakby chciał to mógł pokazać żeby wznowili po bramce na 3:1.

Też uważam, że dobrze zrobił bo w doliczonym czasie gry mniej niż więcej czasu grali, i do tych 5 minut normalnie doliczonego należało doliczyć jeszcze 2-3 minuty.

A Juventus zagrał dobre spotkanie, a Barcelona nie atakowała aż tak intensywnie, ale trzeba przyznać, że siła ataku, szeroko rozumianego jest bardzo duża i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notowania bukmacherow na temat tego kto wygra LM 2015/16:

Barcelona 4.25

Real i Bayern po 6.0

Chelsea 8.0

PSG 13.0

Juventus 15.0

MU, City i Arsenal po 17.0

Atletico 19.0

Wolfsburg 29.0

Valencia 34.0

Roma i Sevilla po 67.0

Porto, Benfica i Borussia M po 81.0

Monaco, Lazio, Lyon, Zenit i Bayer po 101.0

 

W dwoch poprzednich sezonach glownym faworytem bukmacherow do wygrania LM byl Bayern. Rok tomu sklad TOP 4 faworytow do wygrania LM byl taki sam.

Takie notowania przed otwarciem okienka transferowego wydają się trochę bezsensowne.

 

 

A Juventus zagrał dobre spotkanie, a Barcelona nie atakowała aż tak intensywnie, ale trzeba przyznać, że siła ataku, szeroko rozumianego jest bardzo duża

Juventus pod tym względem wczoraj też zawiódł. To nie był ten sam Carlos Tevez co jeszcze kilka tygodni wcześniej. Gość wyraźnie stracił formę na finiszu sezonu. Ok, miał swój udział przy bramce Moraty, ale poza tym to bardzo średni występ w jego wykonaniu.

 

 

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

 

Jestem świeżo po obejrzeniu "Faktów" w TVN i właśnie się dowiedziałem, że Barcelona ani przez moment nie poczuła się zagrożona :lol2: i zjawisko kibiców spoza Hiszpanii to tylko domena klubu z Katalonii :roll:

 

//

 

 

Łapcie na deser hipokryzję przedstawiciela niemieckiego Przeglądu Sportowego:

 

CG2eOAXUkAAHUYB.jpg

 

Typowy klakier Stanowskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

Chodziło mi nie o 100% sytuacje, ale, że prawie wszyscy zawodnicy łącznie z obrońcami oddali groźny lub dość groźny strzał albo mieli dużą szansę strzelić groźnie na bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

Chodziło mi nie o 100% sytuacje, ale, że prawie wszyscy zawodnicy łącznie z obrońcami oddali groźny lub dość groźny strzał albo mieli dużą szansę strzelić groźnie na bramkę.

Jeszcze raz obejrzałem sobie obszerny skrót...

 

http://www.dailymotion.com/video/x2sz00 ... inal_sport

 

...i stwierdzam, że małpujesz TVN.

 

 

Żeby nie było wybrałem neutralny skrót z komentarzem angielskim z telewizji Sky Sports żeby nie być posądzony o jakieś oszustwa czy manipulacje.

 

 

4' - GOL RAKITICIA

8' - Ręka Lichtsteinera w polu karnym. Czy kwalifikowała się na rzut karny?

8' - Strzał Vidala zza szesnastki (nad poprzeczką)

9' - Strzał Neymara zza szesnastki (nad poprzeczką)

13' - Neymar mija się z piłką

13' - Groźny strzał z 15 metra Alvesa w światło bramki Buffona. Genialna interwencja bramkarza Juve

16' - Strzał Alby wysoko nad poprzeczką

24' - Niecelny choć groźny strzał Moraty w polu karnym Barcelony

25' - Marchisio groźnie strzela nad poprzeczką, ale wcześniej był gwizdek

27' - Buffon broni słaby strzał Neymara

35' - Kontrowersja na 16 metrze. Czy był faul na Pogbie?

39' - Bardzo groźny strzał Suareza, obok słupka

40' - Niezły strzał Suareza prosto w Buffona, który paruje piłkę na rzut rożny

44' - Silny strzał Marchisio z dystansu, ale prostu w Ter Stegena

 

48' - Kontra Barcelona zakończona chytrym strzałem Suareza i instynktowną parada Buffona

49' - Silny lecz niecelny strzał Suareza z pola karnego rywala

51' Kapitalna akcja trójkowa Barcelony zakończona niecelnym strzałem Messiego

55' - GOL MORATY

63' - Groźna akcja Juventusu, ale strzał Teveza zza szesnastki wylądował nad poprzeczką

63' - Buffon przecina podanie Iniesty

65' - Strzał Pogby zza szesnastki prosto w dobrze ustawionego Ter Stegena

67' - Kolejna kontrowersja z udziałem faulowanego (?) Pogby. Czy należał się Juventusowi rzut karny?

68' - GOL SUAREZA

71' - Nieuznany gol Neymara, który strzela bramkę ręką

75' - Po rzucie rożnym Pirlo niemiecki bramkarz Barcelony źle obliczył lot z piłką, źle wybił piłkę przez co sprokurował groźną sytuację dla Juve

77' - Rzut wolny egzekwowany przez Messiego ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona

79' - Kolejny rzut rożny Pirlo i kolejna groźna sytuacja dla Juventusu, ale główka Pogby ląduje na górnej siatce bramki Barcelony

82' - Doskonała sytuacja Pique, który jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką

84' - Źle uderzona piłka przez Suareza mija obrońców Juventus oraz Xaviego

87' - Jedno z ostatnich tchnień Juve. Llorente rozpaczliwie podaje do Pereyry, który oddaje zbyt lekki strzał na wysokości pola bramkowego Ter Stegena

89' - 20-25 metr boiska. Chytry strzał Marchisio w róg bramki Barcelony paruje na rzut rożny niemiecki golkiper

92' - Strzał Teveza z dystansu, ale prosto w Ter Stegena

97' - GOL NEYMARA

 

14 > 19 (w sytuacjach bramkowych na korzyść Barcelony)

 

Alves, Pique, Alba, Busquets, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi, Neymar > Marchisio, Pogba, Tevez, Morata, Vidal, Pereyra + Pirlo za ten rzut rożny

 

7 > 9 (w strzałach poszczególnych graczy)

 

 

Załączam też inne statystyki:

http://www.livesports.pl/mecz/df8XDM9K/ ... ki-meczu;0

http://www.whoscored.com/Matches/953394/Live

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... pitch-view

 

 

@fan tv po co z nim dyskutujesz on jak zwykle jak gra klub z Włoch to ogląda inny mecz niż wszyscy.Nie komentować niech dyskutuje sam ze sobą i dalej twierdzi że widział ci innego.

Poczułeś się urażony, bo podniosłem rękę na komentatora nieskazitelnej nc+ :?::lol:

 

Nie rozumiem Twojego tonu wypowiedzi. Przez cały sezon próbowaliście mi w tym wątku udowodnić, że Juventus to nie jest poziom TOP4 Ligi Mistrzów, przez cały sezon próbowaliście mi udowodnić, że Serie A jest nieliczącą się ligą w europejskich pucharach.

 

W obu przypadkach wyszło na moje. Czemu więc masz jeszcze czelność wespół z innymi podważać moje opinie. Nie wstyd ci? :>

 

 

@czerstwy - ty z tym nc+ podpisałeś pakt krwi czy umowę abonencką? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wczoraj prawie każdy gracz Barcy miał okazję strzelić bramkę poza Der Stegenem, Mascherano i chyba Busquetsem, rezerwowych z doliczenego czasu nie liczę.

No już bez przesady. Nie siej tvn-owskiej propagandy.

 

 

Jeszcze raz obejrzałem sobie obszerny skrót...

 

http://www.dailymotion.com/video/x2sz00 ... inal_sport

 

...i stwierdzam, że małpujesz TVN.

 

Żeby nie było wybrałem neutralny skrót z komentarzem angielskim z telewizji Sky Sports żeby nie być posądzony o jakieś oszustwa czy manipulacje.

 

4' - GOL RAKITICIA

8' - Ręka Lichtsteinera w polu karnym. Czy kwalifikowała się na rzut karny?

Moim zdaniem nie.

8' - Strzał Vidala zza szesnastki (nad poprzeczką)

Daleko nad poprzeczką

9' - Strzał Neymara zza szesnastki (nad poprzeczką)

Dużo bliżej gola, bardzo blisko spojenia słupki z poprzeczką.

13' - Neymar mija się z piłką

Dobra okazja, gdyby trafił pewny gol.

13' - Groźny strzał z 15 metra Alvesa w światło bramki Buffona. Genialna interwencja bramkarza Juve

Rzeczywiście genialna interwencja.

16' - Strzał Alby wysoko nad poprzeczką

No źle uderzył.

24' - Niecelny choć groźny strzał Moraty w polu karnym Barcelony

Daleko od bramki, bramkarz nie musiał reagować.

25' - Marchisio groźnie strzela nad poprzeczką, ale wcześniej był gwizdek

Strzał groźny, ale po gwizdku przerywającym grę.

27' - Buffon broni słaby strzał Neymara

W światło bramki, ale lekki strzał.

35' - Kontrowersja na 16 metrze. Czy był faul na Pogbie?

Na 16 metrze? Nieosłabiaj mnie. Wyraźnie poza polem karnym, nawet nie na lini, a po drugie nie było kontaktu nogami między zawodnikami, ani nie było żadnego faulu.

39' - Bardzo groźny strzał Suareza, obok słupka

Bardzo blisko słupka.

40' - Niezły strzał Suareza prosto w Buffona, który paruje piłkę na rzut rożny

Tu sie zgodzę

44' - Silny strzał Marchisio z dystansu, ale prostu w Ter Stegena

Groźny strzał, ale co z tego jak prosto w bramkarza.

 

48' - Kontra Barcelona zakończona chytrym strzałem Suareza i instynktowną parada Buffona

Zgoda

49' - Silny lecz niecelny strzał Suareza z pola karnego rywala

Zgoda

51' Kapitalna akcja trójkowa Barcelony zakończona niecelnym strzałem Messiego

Przepiękna akcja, gdy tylko Messi lepiej uderzył...

55' - GOL MORATY

61'-Kolejna szansa Messiego

63' - Groźna akcja Juventusu, ale strzał Teveza zza szesnastki wylądował nad poprzeczką

I znowu bramkarz nie musiał interweniować.

63' - Buffon przecina podanie Iniesty

65' - Strzał Pogby zza szesnastki prosto w dobrze ustawionego Ter Stegena

Znowu prosto w bramkarza, Ter Stegen musiał by chyba się odsunąć, żeby był gol.

67' - Kolejna kontrowersja z udziałem faulowanego (?) Pogby. Czy należał się Juventusowi rzut karny?

Za pierwszą część, tj. trzymanie ręki na plecach Pogby na pewno nie, potem można sie spierać czy Alves spowodował brak możliwości kontaktu dalej z piłką Pogbie,moim zdaniem ta druga część niektorzy by zagwizdali, niektorzy nie

68' - GOL SUAREZA

71' - Nieuznany gol Neymara, który strzela bramkę ręką

No w sumie była ręka

75' - Po rzucie rożnym Pirlo niemiecki bramkarz Barcelony źle obliczył lot z piłką, źle wybił piłkę przez co sprokurował groźną sytuację dla Juve

77' - Rzut wolny egzekwowany przez Messiego ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona

Daleko od bramki

79' - Kolejny rzut rożny Pirlo i kolejna groźna sytuacja dla Juventusu, ale główka Pogby ląduje na górnej siatce bramki Barcelony

Znowu stosunkowo wysoko nad poprzeczką, bramkarz nie musiałinterweniować.

82' - Doskonała sytuacja Pique, który jednak przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką

Miał dobrą okazję, ale źle uderzył.

84' - Źle uderzona piłka przez Suareza mija obrońców Juventus oraz Xaviego

87' - Jedno z ostatnich tchnień Juve. Llorente rozpaczliwie podaje do Pereyry, który oddaje zbyt lekki strzał na wysokości pola bramkowego Ter Stegena

89' - 20-25 metr boiska. Chytry strzał Marchisio w róg bramki Barcelony paruje na rzut rożny niemiecki golkiper

Bardzo dobra okazja Juventusu, ale bramkarz na posterunku

92' - Strzał Teveza z dystansu, ale prosto w Ter Stegena

Znowu prosto w bramkarza.

97' - GOL NEYMARA

 

 

Podsumowująć w całym meczu Juve miało 2 bardzo dobre okazje na zdobycie gola, a Barca miała 7 bardzo dobrych okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo tuż przed przerwą Messi okiwał już jednego z piłkarzy i zamiast strzelać rogala na dłuższy słupek to zadryblował się za linie.

 

Jeszcze co do Messiego bo czytałem na kilku stronach że słaby był to dla niego mecz. Szczerze mówiąc to pierwsza bramka padła gdy to on przerzucił piłkę do Alby. Druga bramka to dobitka strzału Leo. Przy trzeciej Messi zagrał do Neymara balansującego na spalonym który później dwójkowo zagrał z Pedro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wchodze do tego tematu i jak zwykle to samo - Alf tlumaczy porazki wloskich druzyn i tworzy jakies chore teorie - w koncu to Juventus powinien wygrac w finale LM, a wszyscy byli przeciwko Nim :D Wez czlowieku dorosnij i przestan spamowac ta smieszna wloska pilka oraz swoimi dennymi opiniami :lol2::lol2::lol2: Nikogo to nie obchodzi - bylo 3:1, Juventus przez caly mecz nie zagrozil Barcelonie, tyle w temacie.

Nikt nie lubi Wlochow i wloskiej pilki, taka jest prawda - nudne to jak flaki z olejem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...