Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tevez dzisiaj pozamiatał, szkoda, że Kuba zawalił drugiego gola chwilę po wejściu na boisku, ale to nie jego pozycja... Szybki gol, zresztą Borussia nawet pół okazji dzisiaj nie stworzyła, brak napastnika jak widać daje się we znaki w takich meczach jak ten. Juventus mnie pozytywnie zaskoczył grą, ale sądzę, że do finału i tak nie dojdzie.

 

Meczu Barcelony za wiele nie ma co komentować, ale z tak słabą skutecznością w meczu z Realem mogą mieć spory problem. Czekamy na losowanie, pewnie wszyscy marzą o wylosowaniu Porto lub Monaco. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duma mnie rozpiera.

 

Juventus wykonał plan w 100 %.

 

Spokój w tyłach,koncentaracja na maksa i Tevez,który zagrał na miarę posiadacza najbardziej prestiżowego numeru na koszulce we Włoszech.

Pokonali ledwie Dortmund który jest kompletnie bez formy no może ostatnio mieli jakiś przebłysk.Teraz już nie będzie tak łatwych przeciwników.Choć są i tacy co przez 90 minut na swoim stadionie nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM co roku nudniejsza. Ciekawych, emocjonujących meczów coraz mniej. Rok w rok teraz i w przyszłości zobaczymy pewnie w półfinale Real, Barcelonę i Bayern. Gdyby nie takie projekty jak Atletico i PSG to już by już można losować zwycięzcę finału. Raz Real, raz Barcelona, raz Bayern i kolejka od nowa. Teraz pewnie Porto, Monaco i Juventus odpadną - chyba że szczęśliwie trafią na siebie. Trzeba liczyć że ta trójca od ćwierćfinałów zacznie trafiać na siebie i się nawzajem wykończą. Zjawisko pt. Borussia Dortmund można już uznać za zakończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wybrałem, piękny mecz w Barcelonie :). Niesamowita gra Messiego, mimo niestrzelonego gola. Najlepszy na boisku był jednak Hart- nieprawdopodobne interwencje. Ze skrótu drugiego meczu wynika to co napisałem wcześniej- Dortmund bez napastników nie ma szans na odrobienie strat z pierwszego meczu. Upadek tego klubu trwa w najlepsze, ale czemu się dziwić przy stracie Goetze i Lewandowskiego.

Podsumowując potwierdza się dominacja klubów hiszpańskich i kolejny słaby rok angielskich- tu szkoda mi Arsenalu, znowu pięknie odpadli. Nie spodziewałem się, że aż dwie ekipy francuskie znajdą się w ćwierćfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:3 w plecy. Borussia Dortmund tak wysoko na własnym stadionie, w Lidze Mistrzów nie przegrała jeszcze nigdy.
Najstarsi górale nie pamiętają kiedy Borussia Dortmund przegrała u siebie aż 0:3 biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

 

Nie chcę już się znęcać ani puszyć ale warto też wspomnieć, że Borussia w tym dwumeczu z Juventusem nie stworzyła sobie tak naprawdę nawet jednej stuprocentowej sytuacji pod bramką Buffona. Przez ponad 180 minut udało jej się strzelić tylko jedną bramkę po wywrotce Chielliniego.

 

Reus w rewanżu praktycznie nie istniał.

 

Prezes podsumował:

https://twitter.com/boniekzibi

 

//

 

http://www.iv.pl/images/81276828643571225149.png

 

http://img.phombo.com/img1/photocombo/1 ... isplay.jpg

 

Człowiek z blizną przełamał się w LM już chyba na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nic? Ciekawe co w takim razie powiesz o lidze angielskiej..... Idąc Twoim tokiem myślenia, to liga włoska w poprzednim sezonie nie istniała.... ;)

 

Wszystkie zespoły niemieckie wyszły z grupy, Bayer był bliski wyeliminowania Atletico, a Schalke napędziło strachu Realowi w rewanżu. Nie są to zespoły, które mogą marzyć o wygranej w Lidze Mistrzów, ale swoje co roku zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nic? Ciekawe co w takim razie powiesz o lidze angielskiej..... Idąc Twoim tokiem myślenia, to liga włoska w poprzednim sezonie nie istniała.... ;)

 

Wszystkie zespoły niemieckie wyszły z grupy, Bayer był bliski wyeliminowania Atletico, a Schalke napędziło strachu Realowi w rewanżu. Nie są to zespoły, które mogą marzyć o wygranej w Lidze Mistrzów, ale swoje co roku zrobią.

Do tego w LE Wolfsburg zdecydowanie ograł Inter.To co pokazały Everton i Roma to katastrofa.Szkoda trochę Torino bo bardzo ładną bramkę strzelił Glik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego w LE Wolfsburg zdecydowanie ograł Inter.

Zdecydowanie jeśli chodzi o wynik, bo na boisku tego "zdecydowania" w trakcie całego dwumeczu nie było kompletnie widać. A mówimy przecież o ósmej (do niedawna dziewiątej, dziesiątej, jedenastej) drużynie Serie A (z bilansem 9 zwycięstw/10 remisów/8 porażek), która w tej edycji remisowała już z klubem z Azerbejdżanu, a w lidze jako jedyna dostawała bęcki na własnym terenie od Cagliari, Zdenka Zemana (1:4). Także nie ma się czym podniecać.

 

Zaryzykowałbym nawet tezę, że gdyby w bramce Interu nie stał bramkarz rezerwowy/czy jak kto woli nie wisiał ręcznik to ta rywalizacja byłaby bardzo wyrównana. Inter wygrał w dwumeczu trzema bramkami, z czego trzy można zapisać na konto ręcznika (Carrizo).

 

//

 

Podsumowując:

 

 

UEFA Champions League. Najlepsza ósemka w sezonie 2014/2015:

 

3 kluby hiszpańskie esp.png

2 kluby francuskie fra.png

1 klub niemiecki ger.png

1 klub portugalski por.png

1 klub włoski ita.png

 

 

UEFA Europa League. Najlepsza ósemka w sezonie 2014/2015:

 

2 kluby ukraińskie ukr.png

2 kluby włoskie ita.png

1 klub belgijski bel.png

1 klub hiszpański esp.png

1 klub niemiecki ger.png

1 klub rosyjski rus.png

 

 

Europejskie puchary w sezonie 2014/2015, ogółem:

 

4 kluby hiszpańskie esp.png

3 kluby włoskie ita.png

2 kluby francuskie fra.png

2 klub niemieckie ger.png

2 kluby ukraińskie ukr.png

1 klub belgijski bel.png

1 klub portugalski por.png

1 klub rosyjski rus.png

 

 

W tej fazie europejskich pucharów nie ma już klubów m.in. z Anglii, Holandii, Szwajcarii, Turcji, Grecji, Czech, Rumunii, Austrii, Chorwacji, Cypru, Polski, Izraela, Białorusi, Danii, Szkocji, Szwecji, Bułgarii, Norwegii, Serbii, Słowenii, Azerbejdżanu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę rozczarowany tymi parami. Najciekawsze chyba będą Derby Madrytu. Obie ekipy na ten moment są w słabej formie, jednak Atletico ma jakiś patent na Real. Może być ciekawie, w dodatku rewanż za finał poprzedniej edycji. Liczę na PSG, chociaż szczerze nie widzę ich pokonujących tak grającą Barcelonę. No ale kto wie? :)

 

Bayern dobre losowanie. Porto to dobra drużyna jednak nie daje im większych szans na korzystny rezultat. Juventus podobnie, powinien dać sobie radę z Monaco.

 

Barcelona, Atletico, Bayern, Juve widzę w półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające, że któryś ze słabiaków Juve lub Monaco będzie w półfinale :(. Miałem napisać przed losowaniem, że pewnie znowu drużyna z Turynu będzie miała szczęście. Szkoda którejś z drużyn z pary PSG i Barcelona, liczyłem na półfinały w składzie Real, Bayern, Barca i PSG. Niestety jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...