Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mrozio11 pewnie nie oglądasz teraz Barcelony w lidze i dlatego się spodziewałeś innej gry. Jak dla mnie Chelsea za mało odważnie i to pewnie zasługa trenera. 1-1 to słaby wynik przed rewanżem, ale może dzięki temu zobaczymy więcej ofensywnej gry zespołu Conte. Chociaż znając życie to dopiero w ostatnich 15 minutach meczu.

Przecież Chelsea miała więcej sytuacji w tym meczu więc o jakim autobusie mówisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając Sevilla-United po pół godzinie mam wrażenie, że jest czwartek, a ja oglądam jakiś nieistotny mecz Ligi Europy... Emocje jak na grzybach.  :mrgreen:

Mam takie samo wrażenie, choć rzeczywiście ostatnie minuty dostarczyły emocji, a już zmarnowana szansa Muriela, to brak słów- 200% okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie napisałem,a czy musi być wyborny i emocjonujący, dobrze by było dla nas,ale nie mamy na to wpływu. Natomiast Sanchez może z United coś wygra, bo z Arsenalem to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Turpin ślepy czy bał się reakcji Mourinho i nie dał karnego? Żałosne United wywozi 0-0 dzięki bramkarzowi i sędziemu. Ten sędzia to w ogóle wyglądał jakby postawił pieniądze na mniej niż ileś tam kartek. Hiszpański styl mu się włączył bo to co wyprawiał naprawdę niezrozumiałe. Sytuacje z brakiem żółtych kartek w obie strony dla mnie podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho już raz się w Chelsea na takim wyniku przejechał, w półfinale LM w pierwszym meczu zamurował straszliwie z Atletico, zremisowała Chelsea z nimi 0-0, w rewanżu u siebie strzelili bramkę pierwsi, potem Atleti wyrównało i klops, bo trzeba się otworzyć.

0-0 to bardzo niewdzięczny wynik, tak jak kolega pisze, jedna akcja Sevilli i United ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że de Gea będzie miał gorszy dzień i United za burtą. To co wczoraj wyczyniał, naprawdę klasa światowa. Z resztą od dawna ratuje punkty i to dosyć spektakularnie. Możecie mówić, że od tego jest bramkarz, ale w takiej drużynie żeby najlepszym zawodnikiem w co drugim meczu był de Gea, to trochę wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę w Sevillę, to jest typowa drużyna na Ligę Europy. Wiem jedno w przyszłej kolejce LM zamierzam oglądać pojedynek Romy z Szachtarem, szkoda mojego czasu na MU. I tak dwa mecze były super(Totki- Juve i Real- P$G) oraz jeden niezły Chelsea- Barca i jeden tragiczny Sevilla- MU. I jeszcze niektórzy dziwią się, że Mou tyle osób nie cierpi, nawet na forum MU coraz więcej fanów ma go dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już dwie drużyny z Rosji w 1/8 Ligi Europy. Wczoraj awansowało CSKA, dzisiaj Lokomotiv(cały mecz Rybusa).


Zaskoczył mnie trener Napoli, jego drużyna w niemal najmocniejszym składzie, a jak oglądałem tydzień temu pierwszy mecz, to wydawało się, że Liga Europy w ogóle jest im niepotrzebna. Także mecz Lipsk-Napoli zapowiada się ciekawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna strategia Neapolu*

 

*a co, jak tłumaczyć nazwy klubów to wszystkie, a nie wybrane

 

 

@EDIT: "już", tak właściwie to zrobiłem od tego przerwę - ale nie widzę konsekwencji w nazewnictwie; za trudna wymowa i pisownia 'Leipzig'?

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...