Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie widać, że coś się lekko ruszyło w temacie, bo ceny zaczeły być urealniane. PPV za 20 dychy no to już jest normalna cena a nie tak jak było 80 zł.  I te promocje na NFL też świadczą o tym, że ktoś tam spojrzał w tabelki.  Może jakieś większe zainteresowanie polskim rynkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest PPV, a nawet promocja z nim związana, link na poprzedniej stronie.

Jeśli chodzi o NFL, są 4 opcje do wyboru bezpośrednio z konta: https://www.dazn.com/en-PL/myaccount/moreondazn

 

I jeszcze link do tego co można kupić bezpośrednio via PPV: https://www.dazn.com/en-PL/myaccount/ppv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie , ale oglądam właśnie NFL z tego pakietu Weekly Pro i nie wiedzieć czemu jakość zarówno bitrate jak i płynność jest bardzo niska. I to na każdym urządzeniu. Ogladałem już w ramach free trail i jakość była bardzo wysoka. Czy ktoś ma również  z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominikkk @bartas_20 Jeśli chodzi o NFL z Weekly Pro jest tak samo jak w niemieckiej wersji 1080p, 8 Mbps, 60 FPS. Te same parametry ma kanał NFL Network, także wyższa jakość jest również w polskiej wersji. 

PS. W polskim DAZN łączyłam się z CDN Akamai, płynnie i brak problemów z wejściem na najwyższy profil.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś problem występuje tak samo, nawet na powtórkach,  zarówno na smartfonie jak i w apce na android bardzo niski profil w 25 fps.  Co ciekawe również na zwykłych transmisjach typu piłka nożna kobiet co też nigdy się nie zdarzało.

Nic będę obserwował w najbliższym czasie i zobaczymy co stanie się jak mi wygaśnie weekly pro.

Oczywiście dodam , że w innych apkach typu Viaplay czy Eurosport extra wszystko tip top.

Edit: W przeglądarce wskakuje już normalny profil., nie wiem być może winna apka na boxie. Ale tak jak mówie ten problem nigdy wcześniej nie występował

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk DAZN pojawi się na pilotach telewizorów marki Hisense i Toshiba. W UK, USA, Brazylii i Japonii ma to nastąpić jeszcze w 2023 roku. W 2024 dołączyć mają Niemcy, Włochy i Hiszpania: https://www.digitalfernsehen.de/news/technik/tech/dazn-kommt-auf-fernbedienungen-dieser-hersteller-1104688/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem zakończyła się nokautem na polaku już w 95 sekundzie starcia. To była moja ostatnia transmisja,którą dodatkowo wykupiłem.! Zrobiłem sobie kawę i przychodząc z nią oglądać wielki boks,a tu zonk.! Już po walce.To były najgorzej zainwestowane moje pieniądze,które mnie tak samo bolały jak Gołotę. Sobotnią walkę z pewnością będę oglądać,ale już w niedzielnych darmowych powtórkach.😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w Niemczech DAZN chce 14.99 € za tę galę.

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Niech wołaja ile chcą dla mnie to wydarzenie nie jest warte nawet tych 45 zeta.

DAZN w Polsce oferuje głównie sporty walki, byłoby dziwne, gdyby nie udostępnili tego wydarzenia. A że drogo na polską kieszeń i mało kogo interesuje, to już inna kwestia.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej może jestem jakaś głupia ale totalnie nie wiem jak uruchomić tą aplikację, tzn. chodzi mi o walkę na żywo tyson fury vs ngannou. Ściągnęłam, zapłaciłam i nie mogę oglądać 😡😡😡.  Po prosu nie ma!!!! Są tylko reklamy

czy ktoś mi geglawcowi powie jak mogę oglądnąć tą walkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...