Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według RMC Sport - na początku tego roku, DAZN zwrócił się do BeIN Sports o przejęcie - jednak katarska grupa nie była zainteresowana. To pokazuje, że sytuacja finansowa DAZN jest wciąż niepewna. 

https://rmcsport.bfmtv.com/football/ligue-1/dazn-s-allie-a-canal-pour-les-droits-tv-de-la-ligue-1_AV-202308120237.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoodMen też postanowiłem wykupić NFLGP w promocyjnej cenie 110€, pomimo tego że niektóre europejskie kanały FTA będą transmitować darmowe spotkania.

Niespodzianką jest to, że niektóre mecze przedsezonowe są w full hd choć nie ukrywam, że spodziewałem się jedynie 720p.

Zdziwiło mnie również to, że NFLGP pokazuje bezpośrednią transmisję meczów do których prawa ma Amazon i to z olbrzymim logiem Amazona w górnym prawym rogu tak jakby nie mogli dać swojego przekazu :)

Oczywiście jakość spotkań Amazona to również full hd.

Mam nadzieję, że wszystkie mecze rozgrywane w Prime Time także będą w takiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda to dopiero początek sezonu ale już można śmiało stwierdzić że NFLGP zaliczył spory upgrade jesli chodzi o jakość obrazu w porównaniu do zeszłorocznego NFL Game Passa, w którym królowała jakość 720.

Obecnie wszystkie 8 spotkań rozgrywanych o godzinie 19 jak i NFL RedZone są w jakości full hd.

Dodatkowo wszystkie darmowe spotkania dostępne dla użytkowników Dazn są także w full hd.

Jedynie niemiecka wersja Redzone ma 720.

Dla fanów NFL (w tym mnie) to na pewno dobra wiadomość.

 

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DAZN stale pracuje nad poprawą jakości.  Wszystkie wczorajsze i dzisiejsze mecze Champions League (oraz MultiLiga) mają Full HD. To samo tyczy się NLF i WNBA. Transmisje Champions League podobnie jak Bundesligi zaczynają się na długo przed startem właściwego meczu, są wywiady, analizy, rzuty kamer na boisko, bywa czasem jakaś część artystyczna. Są zbliżenia na piłkarzy więc można się zapoznać z najnowszymi trendami mody w tym światku :)

 

DAZN-1080p.jpg

 

DAZN-1080p-2.jpg

 

DAZN-1080p-3.jpg

 

DAZN-1080p-4.jpg

 

DAZN-1080p-5.jpg

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wprowadzają coraz więcej transmisji w jakości Full HD, ale na tym nie koniec. Rzecznik niemieckiego DAZN poinformował: "(...) jesteśmy przekonani ze już wkrótce będziemy mogli zaoferować jakość UHD". Jednak nie podano konkretnej daty wprowadzenia. Krążą również plotki, że niemiecki Telekom który w swojej ofercie ma kanały linearne w jakości UHD zaoferował już swoją pomoc. Oby nie wyszło jak z Viaplay w Polsce, gdzie pozostały tylko niespełnione obietnice. 

https://www.digitalfernsehen.de/news/empfang/streaming-empfang/dazn-will-uhd-bald-anbieten-1103571/

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 masz rację, myślałam, że będzie jak w poprzedniej promocji, ale jest zapis do zaakceptowania przy zakupie:

Cytat

Jeśli anulujesz subskrypcję, dostęp do NFL Game Pass zostanie wstrzymany natychmiast.

Także trzeba zachować czujność, by za szybko nie anulować no i nie zapomnieć potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyższania jakości ciąg dalszy. Jeśli chodzi o kanały telewizyjne, to w Full HD, 50 FPS, bitrate 8 Mbps - nadają: DAZN 1, DAZN 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Red Bull TV, SPORTDIGITAL FUSSBALL, NBA TV,  MBL Network, NLF Network.

 

DAZN-TV-01.jpg

 

DAZN-TV-02.jpg

 

DAZN-TV-03.jpg

 

DAZN-TV-04.jpg

 

DAZN-TV-05.jpg

 

DAZN-TV-06.jpg

 

DAZN-TV-07a.jpg

 

DAZN-TV-08.jpg

 

DAZN-TV-09.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada NFLGP wykupiony przez polską wersję DAZN i mógłby sprawdzić jakość transmisji ?

W Niemczech cały Game Pass jest w full HD bo sprawdzałem ale przeczytałem że np. w Kanadzie oferują NFLGP jedynie w 720p.

Może ma to związek z tym że w kanadyjskiej jak i innych wersjach (oprócz DE oraz IT) najwyższa jakość to 720p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...