Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie gdzie parszywa 13 niezły program :) i ten co wchodzono do butki i wywiad chyba razem z siecią heyah ...

 

Też popieram opinie że od czasu 16/9 program idzie ostro w dół......jakościowo pod każdym względem....a szkoda bo to BYŁA niezła alternatywa dla Viv-y czasem o wiele lepsza nasza Polska :) ... teraz raczej Eska Tv może się równać z Viv-ą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uczepiliście tego 16:9... :/ Ciągle tylko narzekać, jak nie na obraz to na prezentowaną muzykę. Nie wiem jak wam, ale mi nie wydaje się żeby zmiana formatu obrazu miała cokolwiek wspólnego ze wspomnianym przez was pogorszeniem treści prezentowanych na antenie 4fun.tv. Każdy może mieć inne odczucia, ja np. nie zauważyłem żadnego spadku w dół - jest tak jak było, czyli raz lepiej raz gorzej. A co do porównań do Vivy - może nie 4fun.tv stał się słabszy, tylko Viva Polska znacznie się poprawiła? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ostatniego czasu tak :) oczywiście to nie lata 2000 czy 2003 ale jest lepiej i z nowościami i programowo i muzycznie :)

 

No i Asynchron w stacji muzycznej..................WSTYD ! Np. Lena ta co wygrała na Eurowizji ... i słowa chyba z dobre 5 s szybciej idą...widać to tez po reklamach już leci dźwięk reklamy a jeszcze się "nawijają" te procenty do 100% za pokaże się napis reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrace swoje 3 grosze.. od czasu zmiany dyrektora muzycznego stacja 4fun gra z tygodnia na tydzien coraz gorzej, nijaką, nudną i obrzydliwie komercyjną muzyke. Najlepiej obecna sytuacje 4fun oddaja spadajace słupki oglądalności i DOBRZE IM TAK, bo to co zrobili z tej stacji woła o pomste do nieba. Widzom wcale sie te zmiany nie podobają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak widać dzisiaj wprowadzono drobne korekty w oprawie graficznej 4fun.tv. Dodam również, że oprócz wymienionych wyżej zmian belki z nazwą wykonawcy i tytułem piosenki pojawiają się teraz z prawej strony, a tekst jest wyrównany także do prawej strony belki (poprzednio belki pojawiały się z lewej strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie strzał w kolano 4fun media

 

Nie dość że na środku ekranu logo i zasłania pół obrazu, to jeszcze dali nowe belki - są teraz jeszcze wyżej i w ogóle nie przezroczyste (przynajmniej te belki które ja widziałem) teraz to chyba będę starał się omijać tę stację, oczy mi wypala jak to widzę, jakbym widział polsat plej albo kawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie stacje 16:9 nadają logo w safe area 4:3. Dla 4fun tv ta zmiana była niepotrzebna,wcześniej ładniej to wyglądało.Może byłoby lepiej gdyby wywalili ten biały kwadrat i pokolorowali logo

Kolorowe logo... łee. Dla mnie obecne ustawienie grafiki ekranowej jest lepsze. No, ale to moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...