Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi tej stacji.

Pamiętam ją z lat 2006-2007, to co się teraz dzieje nie uzyskuje mojej aprobaty jak pewnie i większości ludzi.

A apropo ... nagrywał ktoś może tę tv w 2004 roku ?

Chętnie bym zobaczył grafikę ekranową, ja widziałem tylko tą niebieską a wiem że przed nią były dwie inne.

Już wogóle był bym happy gdyby ktoś nagrał początek nadawania... albo jakieś progamy z tej stacji z początku działalności.

4fun.tv dawała mi radość, dlaczego mi ją odebrano ??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem głębiej przeczesać YT w poszukiwaniu fragmentów 4fun.tv i opłaciło mi się to.

Znalazłem fragmenty programu REBEL oraz CZAT Z GWIAZDĄ wraz z całą grafiką, na jednym

z nich zauważyłem coś o czym nie wiedziałem - czat ekranowy z lewej strony ekranu.

Rzeczywiście ekran tv mógł wydawać się wtedy zaśmiecony.

Ponadto na YT znalazłem testową emisje 4fun.tv :

Jak widać 4fun.tv na początku nadawania posiłkował się produkcjami Z.F Skurczu.

Na YT był kiedyś fragment PARSZYWEJ 13 ale chyba ze starego studia na Domaniewskiej (?),

niestety z YT został usunięty, znalazłem go niedawno tutaj :

http://www.faner.pl/Link/94b95790c/Pars ... un_Tv.html

lecz nie da się go uruchomić.

Jeśli posiadacie fragmenty "Parszywej 13", to wrzucajcie gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodam tyle, że nowe pozycje zaczną byc emitowane już od 1 września, czyli najbliższej środy. W ofercie stacji pojawi się jeszcze nowa gra sms- Średnia ocen.

 

Zauważyłem, że podczas emisji Muzycznego alfabetu czy 40-paku emitowane będą gry sms-owe. Działają mi one na nerwy. Rozpraszają mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Lewa ręka to jest ta, gdzie palec u nogi jest po prawej stronie :]

Przyznaję, nie do końca zrozumiałem Twojego posta. Myślałem, że chodzi o belki, a chodziło o tekst :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...