Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na Playerze trzeba kombinować i zostawia wiele do życzenia. Mecz Taylora Fritza przeciąga się jest 5 setówka. Ale dla jego meczu transmisje ustawili widełki czasu do konkretnej godziny i potem meczu nie ma. Udało się znaleźć cały ten mecz jest kontynuowany na streamie Multikort Dodatkowa Kamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bushiken napisał(a):

Nawet na Playerze trzeba kombinować i zostawia wiele do życzenia. Mecz Taylora Fritza przeciąga się jest 5 setówka. Ale dla jego meczu transmisje ustawili widełki czasu do konkretnej godziny i potem meczu nie ma. 

To samo było dziś z meczem Rublova, tie-break decydującego seta i koniec transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, informatyk2017 napisał(a):

Dzis mamy ciekawy przyklad tego,ze polski oddzial eurosportu moze miec tylko jedno okno lokalne jednoczesnie.Mecz Linette - Woźniacki jest emitowany jednoczesnie na dwoch eurosportach.

E1-w oknie lokalnym

E2-w oknie miedzynarodowym

 

 

Ale już wczoraj w E1 PL była piłka ręczna a w E2 kolarstwo torowe, gdzie w międzynarodowym przekazie kolarstwo leciało na E1, więc chyba jednak można tylko trzeba chcieć :D

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech promują Eurosport Extra w Playerze ale niech dadzą możliwości wykupienia samego tego pakietu. A dla osób mających już wykupiony E1 i E2 u jakiegoś operatora powinni dać jakąś zniżkę.
Jak się operator dogada z Eurosport to nie ma problemu, serio mieliście problem z wydaniem 120 zł rocznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marrak napisał(a):

Ale już wczoraj w E1 PL była piłka ręczna a w E2 kolarstwo torowe, gdzie w międzynarodowym przekazie kolarstwo leciało na E1, więc chyba jednak można tylko trzeba chcieć :D

Nie wiem jak to wygladało w praktyce,ale wedlug programu na wczoraj w przekazie miedzynarodowym na 

E1-MIAL BYC SNOOKER

E2-KOLARTWO TOROWE

A jak to bylo w praktyce to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

serio mieliście problem z wydaniem 120 zł rocznie?

Gdzie mogę kupić Eurosport Extra z 120 zł/rok? Tu nie chodzi o to że żal mi wydać jakąś kwotę na ten pakiet tylko o to że ten pakiet to w 90% to samo co na E1, E2 za które już płacę. Rożnica taka że nie ma reklam i od czasu do czasu pojawiają się transmisje których nie ma w tv. I za to mam płacić extra kasę? Takie coś dla abonentów E1, E2 to powinna być góra dopłata 5 zł. Polsat Sport nie jest tak pazerny jak Discovery. Mają 4 kanały sportowe, kilka dodatkowych i to wykorzystują. Ostatnio nawet na PSP1 wrzucają transmisje z udziałem Polaków dzięki czemu mogą to oglądać abonenci C+. A na Eurosporcie nie dość że reklama goni reklamę, promują wersje w streamingu, to jeszcze w sumie nie ma co oglądać. Dopieszczają kilka dyscyplin a resztę traktują po macoszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 09:31, informatyk2017 napisał(a):

Dzis mamy ciekawy przyklad tego,ze polski oddzial eurosportu moze miec tylko jedno okno lokalne jednoczesnie.Mecz Linette - Woźniacki jest emitowany jednoczesnie na dwoch eurosportach.

E1-w oknie lokalnym

E2-w oknie miedzynarodowym

 

 

 

Okno lokalne polskie mogą mieć jednocześnie jedno (tylko w dzień). Okno międzynarodowe nie łapie się pod tą regulację, bo nadaje się go inaczej niż lokalne. Już o tym kiedyś pisałem, więc jeśli się nic nie zmieniło to jest tak dalej. Może uda nam się to przetestować, jeśli Iga dostanie nocny mecz i nie będzie on planowany na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić Eurosport Extra z 120 zł/rok? Tu nie chodzi o to że żal mi wydać jakąś kwotę na ten pakiet tylko o to że ten pakiet to w 90% to samo co na E1, E2 za które już płacę. Rożnica taka że nie ma reklam i od czasu do czasu pojawiają się transmisje których nie ma w tv. I za to mam płacić extra kasę? Takie coś dla abonentów E1, E2 to powinna być góra dopłata 5 zł. Polsat Sport nie jest tak pazerny jak Discovery. Mają 4 kanały sportowe, kilka dodatkowych i to wykorzystują. Ostatnio nawet na PSP1 wrzucają transmisje z udziałem Polaków dzięki czemu mogą to oglądać abonenci C+. A na Eurosporcie nie dość że reklama goni reklamę, promują wersje w streamingu, to jeszcze w sumie nie ma co oglądać. Dopieszczają kilka dyscyplin a resztę traktują po macoszemu.
Są rzeczy na Polsat Box GO, których nie ma w sportowych kanałach linearnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu pan Jaroński i Sikora udowadniają że chyba nie mają pojęcia o biega. Co w przypadku tego drugiego byłoby dziwne. Od razu było widać że Polak Bury ma narty posmarowane na trzymanie. Na zjazdach został daleko w tyle. Na podbiegu podgonił ale później był zjazd i został daleko z tyłu. A panowie się ekscytowali. Wśród pań to samo. Jakaś Czeszka miała narty posmarowane na trzymanie. Na podbiegu przesunęła się do przodu ale było wiadomo że na zjeździe straci a panowie zaskoczeni że kolejne zawodniczki ją mijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...